Duratech 1/4-инчен Стлубниот клуч за ракети 36pcs Флекс-глава за клуч за трескање

Duratech 1/4-инчен Стлубниот клуч за ракети 36pcs Флекс-глава за клуч за трескање

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Висококвалитетен материјал : 1/4-инчен погон Mini Ratchet е изработен од премиум хромирана легура со полирана хромирана завршница за долготрајна издржливост. Изграден за да ги надмине стандардите на ANSI. 【Двете сет на клучеви и сет на шрафцигер】 Поставениот вклучува клуч од 14мм рачка (компатибилен со глави за замена од 8-12мм), клуч од 19мм рачка (компатибилен со глави за замена од 13-18мм), кој може да се вклучи слободно. И со држачот на магнетниот бит од 1/4 ", кој одговара за бит на шрафцигер 24 парчиња (3,5,7 мм, Т15, Т20, Т25, Т30, Т40, p H1, ph2, ph3, H2, H3, H4, H5, H6 , S1, S2, S3,2.0,3,0, PZ1, PZ2, PZ3), овој сет на клуч за ракување може да послужи како сет на бит за шрафцигер. челик ванадиум со огледало. Дизајнот на ротирачката глава од 180 ° ви овозможува да нанесувате лостови и бајпас пречки на кој било посакуван агол. 72-Заби за опрема за заби, потребни се само 5 степени на лак за вртење. се разноврсни и флексибилни. 【Еден клуч со 12 големини】 Со овој мал сет на клучеви за вртење, можете да имате 12 различни големини на клучеви, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм, 16мм, 17мм, 18мм, 18мм, 19мм. 10 глави за замена ви овозможуваат да поседувате 12 клучеви со само 1 клуч, и не треба да носите тешки 12 клучеви. Одликувајќи се со лесна и лесна за носење, овој сет ја олеснува вашата работа и ќе ви биде добар партнер. Висококвалитетен материјал : 1/4-инчен погон Mini Ratchet е изработен од премиум хромирана легура со полирана хромирана завршница за долготрајна издржливост. Изграден за да ги надмине стандардите на ANSI. 【Двете сет на клучеви и сет на шрафцигер】 Поставениот вклучува клуч од 14мм рачка (компатибилен со глави за замена од 8-12мм), клуч од 19мм рачка (компатибилен со глави за замена од 13-18мм), кој може да се вклучи слободно. И со држачот на магнетниот бит од 1/4 ", кој одговара за бит на шрафцигер 24 парчиња (3,5,7 мм, Т15, Т20, Т25, Т30, Т40, p H1, ph2, ph3, H2, H3, H4, H5, H6 , S1, S2, S3,2.0,3,0, PZ1, PZ2, PZ3), овој сет на клуч за ракување може да послужи како сет на бит за шрафцигер. челик ванадиум со огледало. Дизајнот на ротирачката глава од 180 ° ви овозможува да нанесувате лостови и бајпас пречки на кој било посакуван агол. 72-Заби за опрема за заби, потребни се само 5 степени на лак за вртење. се разноврсни и флексибилни. 【Еден клуч со 12 големини】 Со овој мал сет на клучеви за вртење, можете да имате 12 различни големини на клучеви, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм, 16мм, 17мм, 18мм, 18мм, 19мм. 10 глави за замена ви овозможуваат да поседувате 12 клучеви со само 1 клуч, и не треба да носите тешки 12 клучеви. Одликувајќи се со лесна и лесна за носење, овој сет ја олеснува вашата работа и ќе ви биде добар партнер.

Избор на клиенти

Сиера 18-79976 нафта за нафта за морски мотори на Јамаха, 61А-13411-00 Свеж
Сиера 18-79976 нафта за нафта за морски мотори на Јамаха, 61А-13411-00

Јамаха замена за нафта за замена Заменува : Јамаха надвор од 61А1341100, 61А134110000 Одговара : Бројни апликации н

DEN 324.96
Алатка за вметнување гума од 41-506 гуми без цевки Свеж
Алатка за вметнување гума од 41-506 гуми без цевки

Направено од челик Се користи за инсталација и отстранување на гумени вентили Тежина на пакет : 3,6 фунти

DEN 1.33
Hallowell H-Post High капацитет затворен стил 5 полици за полици за полици со додаток на полица: 800 фунти, големина: 36 W x Свеж
Huskie Tools BP -84 Lithium јонска батерија 14.4V - 4.0AH Свеж
Huskie Tools BP -84 Lithium јонска батерија 14.4V - 4.0AH

Пакет со батерии со висок капацитет 4.0 AH без ефект на меморија 50% подолго време во однос на NiCAD со минимал�

DEN 291.04
Покрив за шише со топла вода „бродско тркало“ Свеж
Покрив за шише со топла вода „бродско тркало“

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

DEN 0.33
Полици за снабдување со врвни пакувања кои се повторуваат 4 милји полиња, 13 x 13 , чисти, Свеж
Полици за снабдување со врвни пакувања кои се повторуваат 4 милји полиња, 13 x 13 , чисти,

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од

DEN 3.00
Витамин и лекови за ракетни пилули за пилули за џеб или чанта Свеж
Витамин и лекови за ракетни пилули за пилули за џеб или чанта

❀ 【Материјал】 Оваа симпатична пилула е изработена од висококвалитетна метална конструкција со пласт�

DEN 159.84
3drose Cassie Peters Апстракт - Виножито срца - шишиња со вода Свеж
3drose Cassie Peters Апстракт - Виножито срца - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 2.00
1 компјутер многу PCB/IPEX верзија ESP32-Wrover модул Свеж
1 компјутер многу PCB/IPEX верзија ESP32-Wrover модул

ESP32Wrover модул (поделен на PCB и IPEX верзија) ESPWrover е супер модул кој интегрира 32mbit SRAM и 32mbit блиц Тоа е идеален �

DEN 270.72