Qiaofei осветли марки букви светла букви неонски знаци, wallиден декор/декор на маса за домашен бар Божиќ, роденденска забава, ден на в Valentinefs Ден на зборови со зборови

Qiaofei осветли марки букви светла букви неонски знаци, wallиден декор/декор на маса за домашен бар Божиќ, роденденска забава,

DEN 143.84

Свеж

Достапно.

Создадете топла и романтична атмосфера со 27 LED неонски букви со зборови со зборови. Се користи како секојдневен украс за дома, одлично за мантија, прозорец со слики, двор или како реквизити за фотографии/поставени. Граб на внимание и привлечете ги очите како врвот на вашата свадба, забава, специјален настан, итн. Батерија или USB кабел управувана, безбедна и удобен со вклучен и исклучен прекинувач на задниот дел. Интегрирани дупки за висина на кука за леснотија на прикажување на wallид или само одморете се на мантија, себе, маса или фустан. Може да се прикаже самостојни или комбинирани со други парчиња за да се создаде инсталација на еклектично осветлување. Батерија : Потребни се батерии од 2 XAAA (не се вклучени) или USB кабел. Материјал : пластика. Неонски знаци со мека неонска цевка, а не традиционално кревко стакло неон, заштеда на енергија и пријателски за животната средина. Пластична надворешност, цврста, но не премногу тешка. Дизајнирано главно за украсна намена. Не може да се земе како замена за секојдневно осветлување. Чувајте ја светлината на ладно и суво место и извадете ги батериите ако производот не се користи долго време. Ве молиме, управувајте со овој производ со внимание за да избегнете оштетување на светилките. Ако висат, ве молиме осигурете се дека куката има дополнителен простор за полесно работење на прекинувачот. Уникатен дизајн : Неонски знаци со разнобојна мека неонска цевка, а не традиционална кревка стакло неон, заштеда на енергија и пријателски за животната средина. Abcdefghijklmnopqrstuvwwxyz неонски букви светла и знаци е широко користена свадба, забава за диплома, невестински банкет, роденденска забава, Божиќна декорација, настан и други прилики за славење. Уникатен дизајн : Неонски знаци со разнобојна мека неонска цевка, а не традиционална кревка стакло неон, заштеда на енергија и пријателски за животната средина. Abcdefghijklmnopqrstuvwwxyz неонски букви светла и знаци е широко користена свадба, забава за диплома, невестински банкет, роденденска забава, Божиќна декорација, настан и други прилики за славење.

Избор на клиенти

Топло аниме Неонски Знак КАВАИ ПРЕДВОДЕНИ Светла Цртани Светла Ѕид Домашен Декор Девојки Детска Спална Соба Игри Продавница Свеж Попустот
Силхом предводена неонска светлина знак за моето среќно место 23,2 x8.7 + 10.2 x5.9 12V домашен уметнички wallиден декор знак Свеж
Знак За Работилница за апфо Знак За Продавница За Мотоцикли Знак За Кавасакс Предводен Неонски Знак 12х8 Инчи Свеж
Знак За Работилница за апфо Знак За Продавница За Мотоцикли Знак За Кавасакс Предводен Неонски Знак 12х8 Инчи

Големина : 12x8 Inch (W 300mm x H 200mm) Користете најквалитетна проѕирна акрилна пластика и осветлување ЛЕД светли�

DEN 527.84