Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со висока моќност модул за возач на моќност

Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Куќиштето на ретардантниот пламен на ABS е авирулентно и заштитен живот на животната средина, долг животен век и нема да обесцени или не е во форма. Широката контрола на температурата се движи од 50¡æ до 110¡æ и прецизност за контрола на висока температура од 0,1¡æ. Сондата користела третман за запечатување на материјал од не'рѓосувачки челик и запечатување на смола, водоотпорна и не 'рѓа. Може да се инсталира директно или вграден во панел за опрема за индустриска контрола, удобен и брз. Широко користена во областа на шрафирање, кутија за опрема, систем за климатизација, заштита од контрола на температурата и други полиња. Куќиштето на ретардантниот пламен на ABS е авирулентно и заштитен живот на животната средина, долг животен век и нема да обесцени или не е во форма. Широката контрола на температурата се движи од 50¡æ до 110¡æ и прецизност за контрола на висока температура од 0,1¡æ. Сондата користела третман за запечатување на материјал од не'рѓосувачки челик и запечатување на смола, водоотпорна и не 'рѓа. Може да се инсталира директно или вграден во панел за опрема за индустриска контрола, удобен и брз. Широко користена во областа на шрафирање, кутија за опрема, систем за климатизација, заштита од контрола на температурата и други полиња. Опис : Овој деликатен контролер на температурата на дигиталниот дисплеј може да ја постави почетната и да запре температурата. Температурата на дисплејот и контролата може да се постави на 0,1. Погодно е да се инсталира и жиците е едноставно. Со висока прецизност и долг животен век, може целосно да го замени механичкиот контролер на температурата. Спецификации : Напон : DC12 V Опсег на мерење на температурата : 50 ~ 110 ℃ Опсег на контрола на температурата : 50 ~ 110 ℃ Прецизност на контролата на температурата : 0,1 ℃ моќност на оптоварување : 120 W мерниот влез : NTC10 K L = 1 метри Водоотпорна сонда Излез : Макс 10А инсталационен растојание за инсталација на дупката за инсталација на дупката за инсталација на дупката за инсталирање на дупката за инсталирање на дупката за инсталирање на 73мм : 73мм : 73мм. / 2.87 "Дијаметар на дупката : 4мм / 0,15" Големина : 60 ​​x 45 x 32mm / 2.36 x 1,77 x 1,26 "Должина на жицата : 11см / 4.33" Должина на кабелот за сонда : 97,5 см / 38,3 "Тежина : 53g (приближно.) Притиснете : Притиснете : Притиснете : Притиснете : Притиснете Копчето нагоре Покажете го копчето за почетна температура Долго притиснете го копчето за прикажување на температурата, притиснете го копчето нагоре или надолу Поставете ја вредноста на почетната температура. Притиснете го копчето Покажете го копчето Стоп Температура Долго притиснете надолу. Вредноста на температурата на стоп. Пакетот вклучува : 1 x термостат Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Благодарам за разбирањето. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографиите може да се прикаже малку поразлично од Вистинскиот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Избор на клиенти

Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични...

DEN 4247.68
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00