X-Gree 6 DIA полирање тркалезно суво абразивно пескава шкурка за шкурка диск 800 решетки 20 парчиња (6 '' Dia pulido redondo abrasivo lijado abrasivo hoja de papel de lija disco 800 grano 20 piezas

X-Gree 6 DIA полирање тркалезно суво абразивно пескава шкурка за шкурка диск 800 решетки 20 парчиња (6 '' Dia pulido redondo

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Главен материјал : абразивна крпа; Содржина на пакетот : 20 парчиња x шкурка за пескарење. Име на производот : шкурка за пескарење диск; Тежина : 116g. Грануларност : 800. Главна боја : Бела (директор на боја : Блан-О. Дијаметар : 6 "(Диметтро : 6 ''. Главен материјал : абразивна крпа; Содржина на пакет : 20 парчиња x Шандри за пескање. : 116g. Granularity : 800. Main Color : White(Color principal : BLANC-O. Diameter : 6"(Diámetro : 6' '. 6" Dia Polishing Round Dry Abrasive Sanding Sandpaper Sheet Disc 800 Grit 20pcs Dry sanding paper is grinding process in Остатоците нема да бидат заостанати во хартијата од песок, бидејќи сувото пескарење хартија е многу мали дупки за остатоци, мелење на остатоци од времето по малите дупки со тресење, обична шкурка нема, кога ќе се полира долго време, шкурка ќе во Остатоци од полиран, потоа го губат ефектот на мелење. , анти-статичка, добра флексибилност, висока отпорност на абење. Употреба на висококвалитетни суви материјали за мелење, остри и издржливи. Во целост се користи во вештачки камен, мебел и производи од дрво, метали, автомобили, коло, плоча, брод, лим, дрво, Површинска обвивка, стаклена влакна плоча, компјутерски обвивки и други многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму. Предмети за мелење и полирање. ДЕСПЛАТНО ВО ШПАНСКИ6 '' ДИ ДИА ПУЛДО РЕДОНДО АБРАСИВО ЛИJАДО АБРАСИВО ХОJА ДЕ ПАПЕЛ ДЕ ЛИЈА ДИСКО 800 ГРАНО 20 ПИЕЗАСМАТЕРИЈАЛНА Главна директорка : Тела Абрасива; Contenido del Paquete : 20pcs x papel de lija con disco de lijanombre del producto : papel de lija con disco de lija; Песо : 116 ggranularidad : 800 Color Главен : Блан-Одиметтро : 6 ''.

Избор на клиенти

Говорник на Tek Styz компатибилен со вашиот Spice Mobile Mi-525 Design Fabric 3W Playtime 6H Внатрешно, патување на отворено Свеж
Говорник на Tek Styz компатибилен со вашиот Spice Mobile Mi-525 Design Fabric 3W Playtime 6H Внатрешно, патување на отворено

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење Голем капацитет на бат�

DEN 303.84
М8-1,25 Хекс џем ореви Дин 439/316 не'рѓосувачки челик Свеж
М8-1,25 Хекс џем ореви Дин 439/316 не'рѓосувачки челик

DIN 439 B HEX JAM OTS Не'рѓосувачки челик 316 Пич со дијаметар на конец : M81.25 Ширина низ становите : 13мм Дебелина / ви

DEN 860.80
Заштитник на душекот Bassinet за Graco Pack N-Play 21 x 24 и опремени листови со басинет компатибилни со Graco Pack ‘N-Play Свеж
Заштитник на душекот Bassinet за Graco Pack N-Play 21 x 24 и опремени листови со басинет компатибилни со Graco Pack ‘N-Play

Ултра мека и дише Добро изработени и пријателски за кожата Совршено одговара Измијте трајно и лесна гри

DEN 592.00
130pcs 13 вредности Променливиот отпорник за асортиман за асортиман Потенциометар / ROHS во согласност Свеж
130pcs 13 вредности Променливиот отпорник за асортиман за асортиман Потенциометар / ROHS во согласност

Содржи 13 повеќето применети вредности со 10 променливи отпорници од секој вид што може да обезбеди голем

DEN 137.60
NTN 6006 LLU/5K Deep Groove Ball Leaters 30x55x13mm. 6006 2RS 6006RS Свеж
NTN 6006 LLU/5K Deep Groove Ball Leaters 30x55x13mm. 6006 2RS 6006RS

Опис : 6006 LLU / 5 K радијално / длабоко жлебов топка со лежиште тркалезно дупчење, лична карта од 30 мм, 55 мм ОД

DEN 1592.00
Преносна датотека со датотеки Pendaflex, 11 H x 14 W x 11 1/8 D, гранит Свеж
Преносна датотека со датотеки Pendaflex, 11 H x 14 W x 11 1/8 D, гранит

Создадете совршен преносен датотечен систем за организација што треба да се оди Вградената рачка и без�

DEN 0.67
Essесини РА-01H SX1276 Модул за безжична комуникација Лора 868MHz Спектар на безжичен модул Сериски SPI интерфејс RA-01H Свеж
Essесини РА-01H SX1276 Модул за безжична комуникација Лора 868MHz Спектар на безжичен модул Сериски SPI интерфејс RA-01H

Лора модемот поддржува режими на модулација на FSK, GFSK, MSK, GMSK, LORA и OOK и поддржува фреквенциски опсег 803 ~ 930 M

DEN 1.33
Фројд 99-402: 1-1/4 „Бит за обликување на круни со голем 1/2„ Шанк, 17/32 “голем радиус Свеж
Фројд 99-402: 1-1/4 „Бит за обликување на круни со голем 1/2„ Шанк, 17/32 “голем радиус

Рути тврдо дрво или меко дрво за производство на обликување на дамки 11 / 4", целокупна должина 33 / 4 ", Шанк Д

DEN 953.44
Корнелиус 620709802 Регулаторски притисок 75psi Не-прилагодување Свеж
Корнелиус 620709802 Регулаторски притисок 75psi Не-прилагодување

Оригинален дел за замена на OEM Корнелиус е водечки светски снабдувач на опрема за распрснување и ладење

DEN 1.67
ESAAH 4 5 PIN 4P 5P 40A Водоотпорна реле за автомобили со долг живот Автомобилски релеи нормално отворено DC 12V/24V реле за Свеж
Pyramex PMXSlim Slim Fit Safety Becides Свеж
Pyramex PMXSlim Slim Fit Safety Becides

PMXSLIM има тенок вклопување за помали карактеристики на лицето Меко, прилагодливо парче од носот на ПВЦ...

DEN 3.00
Timberline - 3/8 дијаметар 9 L Auger Свеж
Timberline - 3/8 дијаметар 9 L Auger

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

DEN 140.16
BodyJ4you Cufflink 12 пара два тона елегантен стилски манжетни врски со елегантна кутија за подароци Свеж
BodyJ4you Cufflink 12 пара два тона елегантен стилски манжетни врски со елегантна кутија за подароци

Затворање на затворање Cleassy : Подигнете го вашиот стил и дајте изјава со исклучителен сет од 12 пара висок

DEN 3.33
Прекинувач со високи температури Свеж
Прекинувач со високи температури

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Компанијата Инсингер машина е на водечкиот р

DEN 1840.32
Азиеда „Сакам куглање“ кутија со таблети со таблети Свеж
Азиеда „Сакам куглање“ кутија со таблети со таблети

Кутија со таблети со големина на џеб со две отстранливи прегради и вградена во сплитер на пилули Сплите�

DEN 182.24
Гвинеја свинче, пријатна пештера Хамстер Хаус за зајаче чинчила Еже, мало животинско акварел, жолто лимон овошје Свеж
Етикета со број, 8, 3/4in.hx9/16in.w, винил Свеж
Етикета со број, 8, 3/4in.hx9/16in.w, винил

✅ Ставка : Етикета за број ✅ Тип на знак : броеви ✅ Боја во позадина : жолта ✅ Материјал : винил ✅ Земја н�

DEN 1.67