Божиќна керамичка дрво-таблета новогодишна елка со светла осветлена гроздобер керамички керамички керамички керамички таблети за елка

Божиќна керамичка дрво-таблета новогодишна елка со светла осветлена гроздобер керамички керамички керамички керамички таблети

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

? 【Керамички материјали и рачно насликана површина】 : Направено од стабилни керамички материјали, дрвото на таблети е тешко облечено и отпорно на топлина за да го продолжи својот животен век. Прво вчитајте ја батеријата, а потоа вклучете го долниот прекинувач, што е едноставно и удобно работење на луѓе од сите возрасти. Покрај тоа, потребни се само два чекори за да ви помогне да ја осветлите вашата соба. ? Одликувајќи се со компактна големина, мала тежина и прекрасен ефект на осветлување, дрвото на таблети е совршено како внимателен подарок за пријателите или колегата. Има копче за прекинувач на дното на керамичкото дрво.

Избор на клиенти

Тојвијан 2 Парчиња Минијатурна Новогодишна Елка Вештачки Борови Десктоп Украси Божиќни Центри За Маси Свеж
Тојвијан 2 Парчиња Минијатурна Новогодишна Елка Вештачки Борови Десктоп Украси Божиќни Центри За Маси

Лесен за преносливо движење Карактеристичен и исклучителен симулациски дизајн на дрво со пријатна бој�

DEN 176.00
EVEXMAS Altair Традиционална вештачка елка 3ft / 90cm, 137 гранки совети за ЈП, вклучено. Декоративен штанд во Бурлап Свеж
EVEXMAS Altair Традиционална вештачка елка 3ft / 90cm, 137 гранки совети за ЈП, вклучено. Декоративен штанд во Бурлап

Алтаир Традиционална новогодишна елка 3 FT / 90см дијаметар на дното 80см / 31inch 137 Совети за гранки Должина

DEN 1.67
Креативна Соработка Волна Чувствував Дрво Топката Основи Дрвја, Црвена Свеж Попустот
Креативна Соработка Волна Чувствував Дрво Топката Основи Дрвја, Црвена

Создадете централно парче со мешање со избор на празнични свеќи Ставете во близина на избор на празничн

DEN 475.20
СЛАТИОМ Мачки Маче Гребење Одбор Рампа Мек Кревет Мат Канџи Нега Играчки Брановидни Гребење Мачки Обука Играчка Свеж
Регенси Интернешнл 12/18/24 Сјај Конус Дрво Во собата на 3, Зелена Свеж
Регенси Интернешнл 12/18/24 Сјај Конус Дрво Во собата на 3, Зелена

Снабдување на трговците на мало големи и мали, градинарски центри, цвеќарници, дизајнери и услужната и у

DEN 2.00
Јака За Новогодишна Елка КУИЛИУПЕТ Со Основен Капак Среќни Новогодишни Елки Дизајн Свеж
Јака За Новогодишна Елка КУИЛИУПЕТ Со Основен Капак Среќни Новогодишни Елки Дизајн

Лесно За Инсталирање : две врски на отворот можат погодно да го обезбедат Здолништето На Новогодишната �

DEN 1.67
3дроза Ретро Девојка Украсување Елка-Биро Рампа Место Душеци Свеж
3дроза Ретро Девојка Украсување Елка-Биро Рампа Место Душеци

Голем биро рампа, 23 "х 16" со .08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела

DEN 622.40
14-Инчен Сива Беж Триаголна Маса Врвот Елка Со Сјај-кк Свеж
14-Инчен Сива Беж Триаголна Маса Врвот Елка Со Сјај-кк

Триаголен Облик Елка Сива и беж со повеќе слоеви и текстури Карактеристики вештачко крзно и влакна слич

DEN 692.80
Национална Компанија За Дрвја Вештачка Средна Елка, Зелена, Смрека Кинкаид, Вклучува Штанд, 6 Стапки Свеж
Национална Компанија За Дрвја Вештачка Средна Елка, Зелена, Смрека Кинкаид, Вклучува Штанд, 6 Стапки

Ова дрво има претходно прикачени гранки со шарки кои паѓаат надолу за едноставно поставување и повторн�

DEN 1136.00
Високи 80 Беж Шепи Мачка Дрво Кондо Мебел Гребење Пост Домашно Милениче Куќа Кула Седалото Свеж
Високи 80 Беж Шепи Мачка Дрво Кондо Мебел Гребење Пост Домашно Милениче Куќа Кула Седалото

Материјал : е1 одделение честички Покриени со полиестерска волна крпа Мислења покриени со сисал јаже...

DEN 1123.20
Украси таблети биро дрво украс вештачки Божиќ предводени мини мали Божиќ дома дома декор gnome брада и капа сет Свеж
Украси таблети биро дрво украс вештачки Божиќ предводени мини мали Божиќ дома дома декор gnome брада и капа сет

новогодишната елка е несомнено една од најважните Божиќни декорации, што ја прави дури и ако оваа декор�

DEN 1358.40
5 Стапки Собрани Елка Вештачка Елка, Ела Елка Декорација Преклопен Штанд Лесно Соберете Празничен Декор-б Ч: 150см Свеж