Торба за складирање за санитарни подлошки за салфетка, торбичка за менструална чаша, организатор на торби за периоди за женски тампони, 4 -ти јули Ден на независност

Торба за складирање за санитарни подлошки за салфетка, торбичка за менструална чаша, организатор на торби за периоди за женски

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

【Разновидна употреба】- Овие организатори на санитарна салфетка се погодни за складирање на санитарни салфетки, тампони, менструални чаши, влошки, влошки за медицинска сестра, облони со гаќи, менструални чаши и можат да се користат и како козметичка кеса за носење мали предмети за девојчиња и жени, како што се кармин, мини суета огледало, клучеви, готовина, кредитни картички, итн.6x6,6 инчи/12x17x17 cm - Материјал : Трејтирање крпа - тежина : 0,13lb/60g - Идеално за девојчиња, дами и жени што треба да ги користат во училиште, канцеларија, затворено или отворено и патување. 【Премиум материјал】- Нашата торба за периоди е изработена од мека и ткаенина што е пријателска со кожата. Може лесно да се стави во ранецот или чантата. 【Разновидна употреба】- Овие организатори на санитарна салфетка се погодни за складирање на санитарни салфетки, тампони, менструални чаши, влошки, влошки за медицинска сестра, облони со гаќи, менструални чаши и можат да се користат и како козметичка кеса за носење мали предмети за девојчиња и жени, како што се кармин, мини суета огледало, клучеви, готовина, кредитни картички, итн. 【Практичен дизајн】- торбата за складирање е дизајнирана со патент, што е погодно и практично за отворање и затворање. 【Премиум материјал】- Нашата торба за периоди е изработена од мека и ткаенина што е пријателска со кожата. Внатрешниот слој дизајн може добро да ги чува тампоните и да ги одржува работите организирани. - Складирање на санитарни салфетки, менструални чаши, медицински влошки, клучеви, накит, кармини, козметика, готовина, кредитни картички, мини огледала, итн. Внатрешниот слој дизајн може добро да ги чува тампоните и да ги одржува работите организирани. 【Големина на џебот】- 4,7*6,6*6,6 инчи, секоја торба за складирање може да има 6 до 10 мали санитарни салфетки (за дневна употреба) или 5 до 6 големи санитарни салфетки (за ноќна употреба). Може лесно да се стави во ранецот или чантата.【Совршена торба за заштита на приватноста】- Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! Специјално дизајниран за тинејџери, жени и дами. Комплет за прв период ви помага да избегнете срам заради посебни периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Комплет за прв период ви помага да избегнете срам заради посебни периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. 【Практичен дизајн】- торбата за складирање е дизајнирана со патент, што е погодно и практично за отворање и затворање. Оваа санитарна торба за складирање на салфетка е убава и модерна, специјално дизајнирана за тинејџери, дами и жени, дозволувајќи ви да избегнете срам за време на менструалниот период и целосно да го заштитите вашиот приватност. Мал и симпатичен, издржлив и отпорен на нечистотија, миење, погоден за девојчиња, дами и жени. Спецификации : - Големина : 4,7x6. 【Совршена торба за заштита на приватноста】- Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! Специјално дизајниран за тинејџери, жени и дами. Мал и симпатичен, издржлив и отпорен на нечистотија, миење, погоден за девојчиња, дами и жени.

Избор на клиенти

Контролер на индикатор за дигитален вакуум Свеж
Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Вакуумски опсег : 0 760 мм Hg / Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Рез

DEN 3.33
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG Свеж
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

Компатибилен OEM : MSA во согласност Конектор : LC Тип на форма : XFP Брзина : 10 Gbase Опис на брзината : 10гигабит...

DEN 1323.20
GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса Свеж
GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса

Лесно за виси : Овој екран за проекција може да има црни рабови и да виси дупки, обично висат на wallидот ил�

DEN 3.00
OEM C&K 7303P1H3ZQE, вклучување на прекинувачот Вклучено на 3PDT рамен рачка за лемење LUG 5A 250VAC 28VDC панел со навои Медицински Свеж
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри Свеж
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри

Носете ги сите 22 см x 12 cm x 5 cm Направено од полиестер Три патенти прегради Совршена големина за носење во �

DEN 1.67
Zgmaxcl DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни околу целосна вежба Сити Ноќен поглед ГЕМ ДОГОВОР 31,5 x 23,6inch Свеж
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис Свеж
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 0.33
Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00
Држач за очила за вино во Wouji Bartender Stemware Rack Rack под организаторот на Stemware Организатор за стакло Goblet Iron Свеж
Држач за очила за вино во Wouji Bartender Stemware Rack Rack под организаторот на Stemware Организатор за стакло Goblet Iron

3 слотови : 30 см во должина, може да држи 69 чаша 4 слотови : 40 см во должина, може да држи 812 чаша 5 слотови : 50 �

DEN 3.33
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско Свеж
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

Состојба : 100% нов и добар квалитет Број на модел : 6424 Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 к

DEN 1.67