GB- HST-250R 0,25-0,12 x 3 in.

GB- HST-250R 0,25-0,12 x 3 in.

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Овозможува одлична заштита од механичка абразија и влага. Изградбата на полиолефин за ретардација на пламен се спротивставува на вообичаени течности и растворувачи. Поправки, ја зајакнува и штити изолацијата на кабелот за да се обезбедат силни врски. Идеално за општи цели, вклучително и додавање на зафат за отпорна на потег на алатки и спортски рачки. Одличен производ за поправка на апаратот, продолжување или мали електронски жици кои изложуваат голи. Карактеристики. Овозможува одлична заштита од механичка абразија и влага. Изградбата на полиолефин за ретардација на пламен се спротивставува на вообичаени течности и растворувачи. Поправките ја зајакнуваат и штитат изолацијата на кабелот за да обезбедат силни врски. Идеално за општи цели, вклучително и додавање на зафат за отпорна на потег на алатки и спортски рачки или запечатување на јажето. Одличен производ за поправка на продолжување на апаратот или мали електронски жици кои изложуваат голи жици. 600 VMIL диелектрична јачина. 21 Соодносот на смалување значи намалување на цевките до 12 големина на неговиот внатрешен дијаметар. Само-прицврстувачките цевки нема да испуштат пукнатина или проток кога се загреваат за да се намалат температурите. Температура на смалување - 120 C 250 F до 250 C 480 F . боја - црвена. Големина - 14-18 x 3 in.

Избор на клиенти

35 x 35 x 52 Super Sack® контејнер Свеж
35 x 35 x 52 Super Sack® контејнер

Индустриски контејнери со рефус торби Капацитет : 2200 фунти, 44 кубни метри Конструкцијата на садот за суп

DEN 0.67
Декларална капа на IgSticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ultra тенки заштитни налепници на телото на налепници 010199 Сјајниот Свеж
Декларална капа на IgSticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ultra тенки заштитни налепници на телото на налепници 010199 Сјајниот

Совршено се вклопува во Microsoft Surface Go / Go 2 Направено од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстрану�

DEN 191.84
Ричардсон 112 Камион Хет Структурирана класична прилагодлива капаче за шминка за Snapback Свеж
Ричардсон 112 Камион Хет Структурирана класична прилагодлива капаче за шминка за Snapback

65% полиестер, 35% памук Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете 2пакет на предводникот Ричар�

DEN 2.67
Навитех 8-Во-1 Акција Камера Додатоци Комбо Комплет-Компатибилен со Палецот! 1.3 ПРАТЕНИК ХД Акција Камера Свеж
Навитех 8-Во-1 Акција Камера Додатоци Комбо Комплет-Компатибилен со Палецот! 1.3 ПРАТЕНИК ХД Акција Камера

Вклучени додатоци : Ремен За Глава, Ремен За Градите, Брава За ЈКука, Лебдечка Рачка Зафат, Ремен, вшмукув

DEN 0.33
КЕЈЛОР НАВАС 2022 Панини Инстант Фифа Светско Првенство Во КАТАР /1031 костарика 7 Мт-МТ+ Класа На Купот Фудбал Свеж
КЕЈЛОР НАВАС 2022 Панини Инстант Фифа Светско Првенство Во КАТАР /1031 костарика 7 Мт-МТ+ Класа На Купот Фудбал

КОСТАРИКА КЕЈЛОР НАВАС Фифа Фудбал Тргување Картичка Сериски Нумерирани Картичка Панини Инстант Фифа �

DEN 79.84
24 x 24 - 3 милји рамни поли поли, со испорака на попуст САД Свеж
24 x 24 - 3 милји рамни поли поли, со испорака на попуст САД

Цврсти поли торби се совршени за заштита на производи со средна до тежина од нечистотија, прашина и влаг

DEN 2524.48
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со MSI Monitor Optix G241V [Пакет од 2] Свеж
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со MSI Monitor Optix G241V [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за MSI Monitor Optix G241 V Благата облога п

DEN 1086.40
Кутии Брз BFMAT161RB Mats Waterhog, 72 должина, 48 ширина, црвена/црна Свеж
Кутии Брз BFMAT161RB Mats Waterhog, 72 должина, 48 ширина, црвена/црна

Подигната, квадратна, шема на вафли ефикасно ги гребе чевлите чисти од нечистотија, вода и остатоци Душе

DEN 2.00