Eyoyo Mini 1D Bluetooth бар-код скенер со Case, 3-во-1 Bluetooth & USB жичен & 2.4G безжичен читач на баркод за преносни бар-код за скенирање со Windows, Android, iOS, таблети или компјутери

Eyoyo Mini 1D Bluetooth бар-код скенер со Case, 3-во-1 Bluetooth & USB жичен & 2.4G безжичен читач на баркод за преносни бар-код

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Super Super Mini Pocket 1 D скенер】 : Комплетно мини големина на џеб и ултралејтска категорија 35 G/1.23oz, со што нашиот скенер за баркод на Eyoyo е подобар избор за преносна употреба. Со заштита на силиконски ракав, тој е поотпорен на паѓање и абразија . Особено за продавница за книги, онлајн продавница, продавница за продажба, магацин, итн. 【3-во-1 Врски начини】 : Можете да ги префрлите вашите потреби за да се префрлите помеѓу 2,4 G безжични и Bluetooth & USB жичен жичен три типа на режим на врска поудобно. Исто така, скенерот за баркод на Bluetooth Bluetooth испорачува растојание до 30 M/98 FT во бариера без безжичен режим 2,4 G, без 50m/164ft, бариера за растојание без трансмисија, без режим Bluetooth. 【Напредна технологија за скенирање на 1Д】 : скенер за 1 D Eyoyo 1 D лесно снима 1Д код, вклучувајќи UPC/EAN, CODE39, Interleaved 2 од 5, Code93, Code 128, Codabar, Industry25, Matrix25, Etc Barcode. Исто така, со супер декодирање на способноста за скенирање оштетен баркод, бар -код за искривување, шарен баркод и рефлексивен баркод, итн. Специјален баркод. 【Висока компатибилност и батерија со висок капацитет од 650m Ah】 : скенерот за Bluetooth Eyoyo може да се поврзе со лаптоп, компјутер, POS, паметен телефон, таблет, i Phone, i Pad и компјутери за совршено да работат со вообичаени оперативни системи, како што се Windows XP/7/8/10, Mac Mac OS, Linux, Windows Mobile. Исто така, со 650m Ah батерија што може да се полни може постојано да работи 5 часа по 2 часа целосно наполнет. 【Multiple Configuration Options】 : Eyoyo wireless barcode scanner support instant upload and storage mode two types use modes, also support turn on or off the sound and vibration, hide/add custom prefix/suffix digits, delete character, add keyboard keys (TAB, CR & LF, итн.) На операцијата за скенирање и така натаму. слободно изберете според вашите потреби. Eyoyo Pocket Mini 1 D Bluetooth баркод скенер со силиконски куќиште компатибилен Bluetooth, 2,4 G dongle безжичен и жичен режим на конекција 3-во-1.и со посилни способности за декодирање и карактеристики на долги преноси. Тежина што го прави овој Bluetooth повеќе преносен за да го земе. Што е повеќе, мини големина, но опремена батерија со полнење со висок капацитет од 650m Ah, лесно работете 5 часа по 2 часа целосно наполнет.ideal за организирање и каталогизација на вашите баркодови, без оглед дали имате продавница за книги, преку Интернет Продавница, продавница за продажба или работа во магацин. PLS Белешка : Не можам да скенирам 2Д код, не можам да скенирам 1Д код од екранот. Само поддршка за скенирање 1Д код. Пакет вклучувајќи : . 1x Eyoyo 1 D скенер за баркод, 1x силиконски случај, 1x лента за рака, 1x USB кабел за полнење, 1x 2,4g USB dongle, 1x прирачник.

Избор на клиенти

3М 07531 РОЛОК ВРЕМЕ ДИСК, жолт Свеж
3М 07531 РОЛОК ВРЕМЕ ДИСК, жолт

Должината на пакетот на производот е 8,49 инчи Ширината на пакетот на производот е 6,66 инчи Висината на пак

DEN 2.00
1метар 2: 1 9 Бои 0,6 мм 0,8 мм 1мм 1,5 мм 2мм 2,5 мм 3мм 3,5 мм 4мм 4,5 мм 5мм Топлина Смалуваат Топлина Цевка Цевка Жица Свеж
1метар 2: 1 9 Бои 0,6 мм 0,8 мм 1мм 1,5 мм 2мм 2,5 мм 3мм 3,5 мм 4мм 4,5 мм 5мм Топлина Смалуваат Топлина Цевка Цевка Жица

1 Силно намалување, може да биде подобро за заштита на жиците 2 Лесен за употреба, не ви треба комплексен �

DEN 1441.60
JJHAEVDY   Женски Повик Пеперутка Печати Долги Ракави Врвови Копче Вратот Руно Пуловер Лесни Блуза Дуксери Свеж
JJHAEVDY   Женски Повик Пеперутка Печати Долги Ракави Врвови Копче Вратот Руно Пуловер Лесни Блуза Дуксери

As Подарок За Вашата Мајка, Девојки, Сопруга и Пријатели Е Исто Така Добар Избор Големина табела : Големин

DEN 41.60