Лофарис Нашиот Мал Шамрок Врти Една Позадина На Денот На Свети Патрик Среќен Роденден Позадина На Фотографии За Фотографија Зелени Шамроки Банер 1-ви Роденденски У

Лофарис Нашиот Мал Шамрок Врти Една Позадина На Денот На Свети Патрик Среќен Роденден Позадина На Фотографии За Фотографија

-170 %

DEN 95.84

Свеж

Достапно.

Материјал и Пакет : Изработени Од Винил, Не-бледнее, Не-рефлектирачки мат, Силна светлина блокирање. Само 1 компјутер позадина без штанд или клипови. Големина и Боја : 5х3фт, 3Д печатење СО висока технологија, живописни бои. Широка Примена : Нашата позадина може да се користи како позадини за фотографија, банер за маса за торта, декор на ѕид, прослава, фотографија во фото студио, снимање видео, пренос во живо и така натаму. Топли Совети : Закачете ја позадината или завиткајте ја на цевка за да ги намалите наборите или користете пегла со ниска температура за да ја загреете задната страна. Предност : фабричко директно снабдување, дизајнерски тим, Персонализирано прилагодување, Лесен за носење, Создавање силни фотографски ефекти. Слободно контактирајте не ако вашата потреба прилагодете, испратете ги сопствените информации По Порака (Големина, Зборови, Боја или какви било делови за промена). Добредојдовте Во Лофарис! Ние секогаш ве чекаме. Детали За Информации 1. Материјал : Супериорен Винил, Долготраен сјај, Густа ткаенина, Силно блокирање на светлината, Убаво вертикално, Не е лесно да се преклопи. 2. Пакет : само 1 компјутер позадина, Штанд или клипови не се вклучени. 3. Боја : Печатени со високо-дигитално 3Д печатење, привлечни детали, Одличен третман во боја. Предност Мала тежина, Лесна за носење, Може да се однесе на многу места, долго користена, Корисна за блендата, фотографиите направени имаат силен визуелен ефект. Лично прилагодување можете да не контактирате преку е-пошта и да ни ја кажете големината или бојата или текстот што ви треба, ние ќе го направиме за вас. Вашето задоволство е нашата единствена цел. Производите Користат Мерки На Претпазливост 1. Предметите ќе бидат испратени со преклопени. Може да има набори. Можете да ја превртите позадината со цевката за хартија, да ја заокружите предната или задната страна 2-3 дена, а потоа да се тркалате од другата страна 1-2 дена. 2. Закачете ја позадината, а потоа пронајдете соодветно растојание, не премногу далеку или премногу блиску, користете пегла со ниска температура за да ја загреете задната страна, само полека и нежно. 3. Не водоотпорен. Не го допирајте со вода. Топло Белешки 1. Не стојте премногу блиску или далеку за да ги фотографирате. 2. Секој компјутерски екран е различен, така што боите може малку да се разликуваат. Ако имате какви било прашања откако ќе ја добиете позадината, можете слободно да контактирате со нас. Ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Ви благодариме за вашето време!.

Избор на клиенти

Hmqiang Black Sequin Photography Заднини завеси 2ftx8ft 2 панели искра позадина драпери за забави Свеж
Hmqiang Black Sequin Photography Заднини завеси 2ftx8ft 2 панели искра позадина драпери за забави

Широко користете : Совршен за свадби, приеми, забави, тушеви за невести и бебешки тушеви, родендени, бонб�

DEN 320.00
Лофарис Дипломирање Класа На Позадина на 2023 Сино Момче Девојка Конградулација Фотографија Позадина Диплома Капа Честитки Град Свеж Попустот
Енканто Роденден Материјали Позадина 3.9 х 5.9 За Деца Роденден Декорација Позадина Ѕид Свеж
Енканто Роденден Материјали Позадина 3.9 х 5.9 За Деца Роденден Декорација Позадина Ѕид

ЖИВОПИСНИ БОИбоите на оваа позадина се толку привлечни, вашите гости ќе бидат воодушевени штом ќе влеза

DEN 151.84