Ароматерапија Овлажнител Автомобил Мини Десктоп USB Домаќинство Бизнис Симпатична Миленичиња Неми Подарок Овлажнител

Ароматерапија Овлажнител Автомобил Мини Десктоп USB Домаќинство Бизнис Симпатична Миленичиња Неми Подарок Овлажнител

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Сакате да ги елиминирате страдањата од ужасните ефекти на сувиот воздух? Нема потреба да се борите со евтини слаби и спукани навлажнувачи на бирото. Овој овлажнител е оној што го барате. Пумпа олеснување веднаш и ефикасно!. Овлажнител не само што ви овозможува да ја почувствувате влажноста како тропска дождовна шума, туку и како модерна декорација на домот, овозможувајќи ви да уживате во визуелната убавина и дишењето. Претворете ја вашата соба во смирувачки и релаксирачки простор, создавајќи уметничка атмосфера. Овлажнител е одличен за бебе, мали деца и возрасни и совршено се вклопува во секоја просторија. Користете ги кога воздухот е сув, во сезона на алергија, кога е болен или дури само за одржување на оптимално ниво на влажност во затворените простории. Овлажнител обезбедува ладна магла за да ве ослободи од метеж,синус,сува кожа, алергии, крвави носеви, студ, грип. Тоа е совршено за целата година околу користење. Ве молиме користете чиста вода од чешма и не додавајте прашкасти мрсни остатоци што можат да го затнат филтерот во шишето. Во сува средина, ќе почувствувате сува и лупена кожа, суви и уморни очила, сув нос лесно и слаб квалитет на спиење. Големина : должина 70 ширина 70 висина 95 мм/2.75*2.75*3.74 во.

Избор на клиенти

Ланолин 1 lb. USP Одделение безводен чиста навлажнувач на кожата Свеж
Ланолин 1 lb. USP Одделение безводен чиста навлажнувач на кожата

100% чист безводен ланолин Органски, USP одделение и ултра рафинирани за да ви обезбедат високо квалитетен

DEN 2.67
UXZDX Неми Спална Соба Мини Есенцијално Масло Арома Дифузор, Нем Дизајн На Воздухот Овлажнител Свеж
UXZDX Неми Спална Соба Мини Есенцијално Масло Арома Дифузор, Нем Дизајн На Воздухот Овлажнител

Пп материјалот за храна е специјално дизајниран за етерични масла, лесен за чистење и цврсто дрво, што е

DEN 1.33
Навлажнувач Филтри Стапчиња, 4.5 Памучни Стапчиња Фитили Замена За Мини Кактус Навлажнувачи Свеж
Навлажнувач Филтри Стапчиња, 4.5 Памучни Стапчиња Фитили Замена За Мини Кактус Навлажнувачи

20 парчиња стапчиња за замена на дифузор за воздух прилагодени за симпатичен овлажнител на кактус, Голем

DEN 1.33
Чси Суперсоничен Бран Мини Ноќно Светло Овлажнител Мирис Дифузор Бело Свеж
Чси Суперсоничен Бран Мини Ноќно Светло Овлажнител Мирис Дифузор Бело

Елегантен дизајн го прави вкусен додаток во вашата соба и канцеларија Користете суперсонична технолог�

DEN 404.80
Каваи Воздухот Овлажнител Со Нерон-Вода &засилувач; Етерични Масла Свеж
Каваи Воздухот Овлажнител Со Нерон-Вода &засилувач; Етерични Масла

МОЖЕ Да Пиете до 200 мл вода со капки есенцијални масла со одличен мирис `+Смирувачки ОВЛАЖНИТЕЛ ЗА РАСАД�

DEN 0.67