Kutdyk бело чајник керамички сад чај чај сет 1000ml носталгично пиење чајник керамички чај сет

Kutdyk бело чајник керамички сад чај чај сет 1000ml носталгично пиење чајник керамички чај сет

DEN 10130.88

Свеж

Достапно.

Користете за лабави или миризливи чаеви за лежерно време за кафе. Елегантна форма, миризлив чај/кафе, мек, но не комплициран, едноставен и елегантен. Нека цвеќињата цветаат и паѓаат, гранките и винова лоза се сè уште убави, направете чај или пијте чаша кафе со срце. Елегантниот прибор за јадење, рачно насликани убави цвеќиња и индивидуални форми го прават целиот прибор за јадење полн со уметничка атмосфера. Попладневното кафе, бранувајќи во срцето, создава елегантен живот за добриот чај меѓу пријателите, лесен, но не и адстрингентно, миризливо, но не и адстрингентно, лебди полека, како долга вода. Користете за лабава или миризлива чаеви за лежерно време за кафе. Елегантна форма, миризлив чај/кафе, меко, но не комплицирано, едноставно и елегантно. Цветовите цветаат и паѓаат, гранките и лозите се уште се убави, направете чај или пијте чаша на кафе со срце. Елегантниот прибор за јадење, рачно насликани убави цвеќиња и индивидуални форми го прават целиот прибор за јадење полн со уметничка атмосфера. Веднаш кафе, бранувајќи во срцето, создава елегантен живот за добриот чај меѓу пријателите, лесен, но не истрингентен, мирисна, но не и адстрингентно, полека лебдат, како долга вода. е дозволено. Да се ​​биде на фактори како што се различни светла за прикажување, има одредени грешки на сликата. Дома кујна кујна јадење за јадење забавни додатоци за сервиси чајници за кафе сервери чајници.

Избор на клиенти

Едноставно густо чајник од чајник од не'рѓосувачки челик чајник со чајник со котел за филтрирање Свеж
Едноставно густо чајник од чајник од не'рѓосувачки челик чајник со чајник со котел за филтрирање

Добијте го ова елегантно, но стилски парче чај и џез по временските часови! Висококвалитетните чајници �

DEN 2104.32
Ganfanren 3,5L од не'рѓосувачки челик Ширсто Свеж
Ganfanren 3,5L од не'рѓосувачки челик Ширсто

Котел од не'рѓосувачки челик од храна е издржлив и докажано од 'рѓа; Базата на пакетот брзо се загрева, им

DEN 233.60
Керамички чајник Агијунс, порцелан чај тенџере 37 мл чајник со капак за чај, млеко, кафе, цвет чај Свеж
Керамички чајник Агијунс, порцелан чај тенџере 37 мл чајник со капак за чај, млеко, кафе, цвет чај

【Детали за производот】 : Висина на тенџере : 8,2 во / 21 см, ширина : 10,8 во / 27,5 см, капацитет : 37 мл, тежина : 1,7

DEN 3.00
Современи чајници чајник 230 мл виолетова глина чајник мајстор рачно изработен чај тенџере Зиша чај сет чајници Свеж
Darice 30001453 MINESS MINIS SET - Керамички - Сино и бело - Асортирани големини - 17 делови Свеж
Darice 30001453 MINESS MINIS SET - Керамички - Сино и бело - Асортирани големини - 17 делови

Најмалата ставка мери приближно 0,625 x .375 инчи Најголемата ставка мери приближно 1 x 1,375 инчи 17 парчиња по п

DEN 367.84
Санто Банко Вер 05388 чајник, бел тенџере Токоши, со засилувач, крем, бела чинија Свеж
Санто Банко Вер 05388 чајник, бел тенџере Токоши, со засилувач, крем, бела чинија

Порцелан Големина : приближно Дијаметар 5,5 x Висина 3,9 инчи (14 Тежина : приближно 17,6 мл (500 Материјал : Керам

DEN 374.40
Стаклен сад за чај, котел за чај од кујна, отпорен на топлина, за дома Свеж
Стаклен сад за чај, котел за чај од кујна, отпорен на топлина, за дома

Телото на чајникот усвојува отпорен на топлина, високо боросиликатно стакло, лесен и издржлив Погоден е

DEN 3.00
N/A не'рѓосувачки челик котел задебелен чајник со чајник со чајник шпорет чајник чајник чајник Свеж
N/A не'рѓосувачки челик котел задебелен чајник со чајник со чајник шпорет чајник чајник чајник

Дебел материјал од не'рѓосувачки челик, третман на површинска боја , Тркалезното тело ве прави да се чув�

DEN 0.67
Дебела 430 ml виолетова глинена чајник со голем капацитет од чај од чај за домаќинство во домаќинството Свеж
Дебела 430 ml виолетова глинена чајник со голем капацитет од чај од чај за домаќинство во домаќинството

Рачката на тенџере има едноставна структура, елегантна и дарежлива Мал плука, тродимензионално исправе

DEN 2.00