Електричен воздушен пумпа за пумпа за пумпа 4 режими psi, bar, kpa, kg/cm2 LED дисплеј паметен преносен компресор за воздух со дигитален мерач на притисок за автомобил, моторц

Електричен воздушен пумпа за пумпа за пумпа 4 режими psi, bar, kpa, kg/cm2 LED дисплеј паметен преносен компресор за воздух

DEN 756.80

Свеж

Достапно.

Разновидна воздушна пумпа со паметно надувување, мониторинг на притисок, фенерче и функции на СОС. Автоматски исклучете го : Пумпата за паметни воздух автоматски ќе престане да се надувува кога ќе се постигне посакуваниот притисок на гумите. Со LED екран со осветлување на позадинско осветлување за лесно следење и читање на притисокот во гумата во реално време. 4 Единици за префрлување на притисок за индивидуални потреби, 1bar = 100kpa = 14,5psi = 1,02 kg / cm2, max 130psi. Моќна батерија со литиум што може да се полни 6000m Ah е во состојба да го наполни вашиот мобилен телефон. Разновидна воздушна пумпа со паметно надувување, мониторинг на притисок, фенерче и функции на СОС. Автоматски исклучете го : Пумпата за паметни воздух автоматски ќе престане да се надувува кога ќе се постигне посакуваниот притисок на гумите. Со LED екран со осветлување на позадинско осветлување за лесно следење и читање на притисокот во гумата во реално време. 4 Единици за префрлување на притисок за индивидуални потреби, 1bar = 100kpa = 14,5psi = 1,02 kg / cm2, max 130psi. Моќна батерија со литиум што може да се полни 6000m Ah е во состојба да го наполни вашиот мобилен телефон. Функција за надувување : Со атмосферски притисок 130psi, воздушната пумпа може да обезбеди моќен надуен воздух за празната гума или топката, практична и удобна. Лесно за работа : Усвојување чип за притисок на гуми, пумпата за надувување поддржува поставување на еден клуч, автоматски престанете да работите кога е полна. Дигиталниот екран е погоден за корисниците да ги прилагодат податоците за поставување на притисок. Преносен дизајн : Пумпата е компактна и лесна, можете да ја користите за да ги надувате гумите и топчињата насекаде, погодно е да носите и чувате со вашата торба. Функција на фенерчето : Електричната пумпа за воздух е дизајнирана со LED светлосни мониста, кои можат да се користат како фенерче околу 10 часа во итни ситуации. Долг век на траење на батеријата : Со вградена порта за батерии и USB празнење, пумпата за воздух исто така може да се користи за полнење на вашиот дигитален уред, поддржувајќи долго работно време. Спецификации : Време на полнење : 3 часа Капацитет на батеријата : 6000m Ah Литиум батерија Единица за притисок на воздухот : PSI, BAR, KPA, KG/CM2 Материјал : Алуминиумска легура Големина : 172 * 70 * 52 mm Тежина на артикалот : 880 G Список на пакети : 1 * Воздушна пумпа за пумпа 1 * црево за воздух 4 * Адаптери за млазници 1 * УСБ -кабел 1 * Упатство за корисникот.

Избор на клиенти

UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка Свеж
UXZDX CUJUX 160 Дупки 10 Куки Ѕид Монтирани Накит Дисплеј Штанд Организатор Закачалка

Ги одржува вашите обетки и друг накит организирани, без заплеткување 160 дупки за закачување обетки и 10 к�

DEN 2518.72
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100 Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100

Содржина на пакетот : 4пакет компатибилен CLI42 CLI42 CARTRIDGE ORLTRIDGE ORTIRGE Боја : жолта Компатибилни печатачи : Pixma PR

DEN 3.00
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
Појавувања за температура на температурата на сопирачката на моторспортот на сопирачот 370-450 ° F пакет од 16 етикети Свеж
Машки резервоар за машка качулка, бргу сув мускулен салата за салата за вежбање, без ракави дуксери Свеж
Машки резервоар за машка качулка, бргу сув мускулен салата за салата за вежбање, без ракави дуксери

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Белешка : Големината што ја нарачувате е с

DEN 223.84
Pro -Advantage - Рејнолдс торби со корња - одобрени ACL - како што се гледа на ESPN - Професионални торби за корпи - направени Свеж
Ојоангл машки 2 Парчиња Облека Краток Ракав Шарени Копче Надолу Кошула И Шорцеви Сетови Свеж
Ојоангл машки 2 Парчиња Облека Краток Ракав Шарени Копче Надолу Кошула И Шорцеви Сетови

100% Полиестер Увезени Копче Надолу затворање Машинско Перење Ткаенина : мека, удобна и пријателска за ко�

DEN 623.84
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt Свеж
Sport-Tek Many Taln 1/4-Zip Sweatshirt

65% памук / 35% поли Затворање на патент Врати на Твил 2x2 ребра плете манжетни и лента за половината...

DEN 3.00
1968 Топс 416 Бил Ригни Лос Анџелес Ангели Пса пса 8.00 Ангели Свеж
1968 Топс 416 Бил Ригни Лос Анџелес Ангели Пса пса 8.00 Ангели

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 1563.20
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss Свеж
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss

65% полиестер, 35% памук Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобн�

DEN 2.33
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ Свеж
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ

Дизајниран за употреба со апликации за глас и ниски податоци со блокови за удирање, панели за лепенки и �

DEN 796.80
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби Свеж
Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби

Оваа RC LED LED покривна светлина е специјална дизајнирана за Traxxas 1 / 18 TRX4 M Bronco Светилката за покривот RC може

DEN 3.00
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Свеж
CGSignLab | „Црн петок -петок -стариот 'рѓа“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД 1 / 8 in Јасен акрилик Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно к�

DEN 3.00
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал Свеж
Симон Харли Симон Лунарна паста, татнеж портокал

Симон Харли Креирај Земја на потекло : САД Модел : HUA80497 Боја : рикање портокал Симон Харли Креирај Лунарн�

DEN 0.33
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка

Ѕвезда На Давидс & Снегулки 6 во Коска Куче Играчка Суперсофт Кадифен Ткаенина Одлична играчка во форма �

DEN 862.40
CRZ Јога Беспрекорен резервоар за тренингот на врвови за жени Атлетик Камизол Спортски кошули со вграден градник Свеж
Kanto M300 целосна движење на ТВ wallидот за 26-55 телевизори | артикулирачка рака со 19 продолжение | До 135 ° вртење | Лесен Свеж
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок Свеж
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

80% најлон, 20% спандекс.进口 Еластично затворање Само миење на рацете Асистент за согорување на маснотии о

DEN 207.84
Еџ Потпишан 2002 Стрип Слики WWF Суровини Договор SummerSlam Картичка 28 WWE Ние Го Зграби Микрофон-Автограм Борење Картички Свеж
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна Свеж
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Подјака : Со овој поштенски, стендап, супер пози

DEN 3.00
10 парчиња/торба HDMI 1.4 Предвремени-Во Женски На Женски F/F Клучен Камен Приклучок Спојка Адаптер За Ѕид Плоча Бела Свеж