ZCX CAR Tool Driesciess Steel Box Multifunctional Portable House Hardware Car Hardware Cox Cox Decapted Tight Box Tool

ZCX CAR Tool Driesciess Steel Box Multifunctional Portable House Hardware Car Hardware Cox Cox Decapted Tight Box Tool

DEN 479.84

Свеж

Достапно.

1. Робусна алатка : Специјално дизајнираниот распоред гарантира дека алатките се безбедни, чисти и организирани. Идеално за сериозни ентузијасти на DIY или професионалци на кои им се потребни други високо квалитетни алатки. 2. Користење на цврста тока на кутијата : лесна работа, цврста и издржлива, силна зафат. Може ефикасно да спречи само-отворање!. 3. Ергономски дизајн : Дизајн на рачката, користејќи ергономски дизајн, нелизга и издржлив. Ефективно спречете го замор и абење на рацете. 4. Добро изработка : Структурата е цврста, а дното е стабилно, што го прави алатката попривлечна. 5. Материјал : Материјалот е изработен од висококвалитетни материјали, што не е лесен за деформирање и избледување. Потрајни, убав изглед, удобен и практичен. 1. Робусна алатка : Специјално дизајнираниот распоред гарантира дека алатките се безбедни, чисти и организирани. Идеално за сериозни ентузијасти на DIY или професионалци на кои им се потребни други високо квалитетни алатки. 2. Користење на цврста тока на кутијата : лесна работа, цврста и издржлива, силна зафат. Може ефикасно да спречи само-отворање!. 3. Ергономски дизајн : Дизајн на рачката, користејќи ергономски дизајн, нелизга и издржлив. Ефективно спречете го замор и абење на рацете. 4. Добро изработка : Структурата е цврста, а дното е стабилно, што го прави алатката попривлечна. 5. Материјал : Материјалот е изработен од висококвалитетни материјали, што не е лесен за деформирање и избледување. Потрајни, убав изглед, удобен и практичен. Тип : Алатки за материјали : не'рѓосувачки челик : Portable Spacious Design : Голем простор за складирање алатки, одржување на вашите алатки уредни и уредни. Висок квалитет : Направено со висококвалитетни материјали и фино изработка, што може да обезбеди долгорочно користење. ПРОДАВНИОТ ДИЗАЈН : Лесно- До-носење алатки со удобна вградена врвна рачка ви овозможува да ги носите алатките и хардверот што ви требаат, каде и да сте. Нота : Овој производ не вклучува алатки на сликата, само 1 алатка за алатки : Поради осветлување и резолуција, таму може да бидат суптилни грешки во бојата. Бидете сигурни дека не ви пречи и да го поправите. Кога го мерите производот со рака, може да има грешка од 1-2 см, што е нормален опсег. Ви благодарам што доаѓате во нашата продавница за да ги изберете вашите омилени производи и да ви посакам среќен шопинг.

Избор на клиенти

48-22-8487 за пакување на Милвоки голема wallидна плоча со 150 фунти. Капацитет, монтирање на wallидови и подови, димензии: Свеж
Случај за алатка за заштитник TAK13OR-M Свеж
Случај за алатка за заштитник TAK13OR-M

Боја : Портокалова Надворешна димензија (мм) Фронт ~ Длабочина ~ Висина : 330 ~ 280 ~ 120 Ефективна внатрешна дим

DEN 620.80
Рако 137546 „624-01“ челик, сина Свеж
Рако 137546 „624-01“ челик, сина

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Професионален квалитетен кабинет изграден од ем�

DEN 2.33
Siemens 3RS17 00-2DD00 Конвертор на индивидуален интерфејс, активен, терминали на кафез, ширина од 6,2 мм, влез 0-10V, излез Свеж
Алатка за поправка на ftvogue, класифицирани делови за алатка за складирање синтетичко дрво за дома Свеж
Алатка за поправка на ftvogue, класифицирани делови за алатка за складирање синтетичко дрво за дома

Синтетичко дрво : Направено од врвен синтетички материјал од дрво, оваа кутија за складирање е силна и ц�

DEN 0.67
Lteftlfl 1/2 инчи Шанк за обработка на дрва од дрво Свеж
Lteftlfl 1/2 инчи Шанк за обработка на дрва од дрво

Тело : Јаглероден челик Сечило : легура Шанк Диметар : 1 / 2 инчи (12,7 мм) Ширина на сечење : 1 / 2 инчи (12,7 мм)...

DEN 0.33
Занаетчија 098 Копчиња за замена: 2 копчиња Свеж
Занаетчија 098 Копчиња за замена: 2 копчиња

Занаетчиски 098 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни...

DEN 237.92
Кутија со алатки за жива MJTBrd, црвена боја Свеж
Кутија со алатки за жива MJTBrd, црвена боја

Тампон Големина : Висина 4,5 инчи (11,5 см), ширина 14,2 инчи (35,8 см), длабочина 4,5 инчи (11,5 см) Тежина : приближно..

DEN 888.64
Bettomshin 2.7oz/80ml тркалезни алуминиумски лимени лименки со капаци, метални празни лимени конзерви со завртки за завртки Свеж