Tong YU10/100/1000 BASE-T RJ45 SFP бакарен примопредавач 1.25 GB/s CAT-5 UTP кабел 100м за Cisco

Tong YU10/100/1000 BASE-T RJ45 SFP бакарен примопредавач 1.25 GB/s CAT-5 UTP кабел 100м за Cisco

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

① [Стапката на податоци] поддржува податоци од 1,25 GB/S, секој примопредавач е индивидуално тестиран пред испорака за да се обезбеди сигурен квалитет на производот. ② [Оптички тип на влакна] SFP RJ45 конектор, поддржувајќи ги податоците од 10/100/1000 Mbps- стапката на податоци до 100 метри достигнуваат над неоткриен кабел за категорија 5 за извртено пар. ③ [[Hot-Pluggable] Приклучок и репродукција, лесна инсталација. ④ [Широка компатибилност] Овој приемник за база T100/1000 Base-T SFP има широка компатибилност, што е компатибилна со повеќето прекинувачи на влакна, медиумски конвертори, рутери или друга оптичка опрема со SFP порти од Cisco, Meraki, Ubiquiti, Mikrotik, Fortinet, D Fortinet, D. -Линк, Супермикро, итн. Доколку е потребно, ве молиме контактирајте не за да го прилагодите SKU за да ги задоволите вашите потреби. Производите ќе бидат испорачани од Кина. ① [Стапката на податоци] поддржува податоци од 1,25 GB/S, секој примопредавач е индивидуално тестиран пред испорака за да се обезбеди сигурен квалитет на производот. ② [Оптички тип на влакна] SFP RJ45 конектор, поддржувајќи ги податоците од 10/100/1000 Mbps- стапката на податоци до 100 метри достигнуваат над неоткриен кабел за категорија 5 за извртено пар. ③ [[Hot-Pluggable] Приклучок и репродукција, лесна инсталација. ④ [Широка компатибилност] Овој приемник за база T100/1000 Base-T SFP има широка компатибилност, што е компатибилна со повеќето прекинувачи на влакна, медиумски конвертори, рутери или друга оптичка опрема со SFP порти од Cisco, Meraki, Ubiquiti, Mikrotik, Fortinet, D Fortinet, D. -Линк, Супермикро, итн. Доколку е потребно, ве молиме контактирајте не за да го прилагодите SKU за да ги задоволите вашите потреби. Производите ќе бидат испорачани од Кина.

Избор на клиенти

Лента За Трчање Доктор Прекор Неблагодарна Работа Модел На Појас За Трчање 9.25 Сериски Ф7 Свеж
Лента За Трчање Доктор Прекор Неблагодарна Работа Модел На Појас За Трчање 9.25 Сериски Ф7

Ова е 2Слоен Појас за одење за домашна или комерцијална употреба Ако имате подлога од ткаенина што е раз�

DEN 2719.84
Кон Евростил Блок ПЛ 8 ПОС 5мм Лемење РА Преку-Дупка 15А / Контакт Свеж
Кон Евростил Блок ПЛ 8 ПОС 5мм Лемење РА Преку-Дупка 15А / Контакт

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Застарен Тип : Eurostyle Блок Пол : PL Број На Контакти : 8 Тер�

DEN 1861.60
Тв Ѕид Заграда, Вчитување 44LB ТВ ЅИД Штанд CTX006 За Спална соба За Ресторан Свеж
Тв Ѕид Заграда, Вчитување 44LB ТВ ЅИД Штанд CTX006 За Спална соба За Ресторан

[Широко Се Користи] за дневни соби, спални соби, ресторани, десертни куќи, сали за состаноци, изложбени с�

DEN 1041.60
Спокоен Дизајни Алиса Во Земјата На Чудата Свеж
Спокоен Дизајни Алиса Во Земјата На Чудата

Гроздобер Алиса Во Земјата На Чудата печати ваши ленти Екстра широка и долга лента! лентите се со должин

DEN 639.84
Сакам Тв Такос Држачи За Далечински Управувач Организатор Кутија Пенкало Молив Биро За Складирање Кади со 6 Оддел Свеж
n/DUAL Bay USB 3.0 ДО SATA IDE Надворешен Хард Диск Докинг Станица со 2-Порта Центар Читач На Картички 2.5/3.5 Инчен SATA/IDE Свеж
n/DUAL Bay USB 3.0 ДО SATA IDE Надворешен Хард Диск Докинг Станица со 2-Порта Центар Читач На Картички 2.5/3.5 Инчен SATA/IDE

Модел : 2БЕЈ USB 3.0 ДО Sata / IDE Hdd Докинг Станица Материјал : Алуминиум + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Внатрешен интерфејс :

DEN 0.33
Сандвик коромант 460.1-0953-048А0-XM GC34 CoroDrill 460 Цврст Карбид Вежба за Мулти-Материјали, 0.375, 5xD, 9.53 mm, GC34 Одделение, Свеж
Сандвик коромант 460.1-0953-048А0-XM GC34 CoroDrill 460 Цврст Карбид Вежба за Мулти-Материјали, 0.375, 5xD, 9.53 mm, GC34 Одделение,

Кородрил 460 Алатки за дупчење Цврст Карбид, стандард Стандардна Геометрија ВежбиЦврст Карбид Кородрил 4

DEN 1392.32
Внатрешна Заб Брава Подлошки Нерѓосувачки Челик Свеж
Внатрешна Заб Брава Подлошки Нерѓосувачки Челик

Внатрешна Заб Брава Подлошки 410 Нерѓосувачки Челик 410 Нерѓосувачки Челик Брод Од Сад ве молиме прочитај�

DEN 1379.20
Моландра Производи Бринета Срциња - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Свеж
Моландра Производи Бринета Срциња - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ПАТНИЧКИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! Ова Е Кригла За Патување од Нерѓосувачки Челик 14оз Со својата убава мазна површ�

DEN 484.16
RAIJINTEK Orcus 120 RBW AIO Процесорот Вода Кулер, СО 12025 Argb PWM Вентилатор, Бакар Вода Блок, Трајни И Сигурен Пумпа, Ротирачки Свеж
Добар Лак Рака Лак Рака Одмор Свеж
Добар Лак Рака Лак Рака Одмор

НАПРАВЕНИ ВО САД (Патент Во Очекување) Изработени од пластика со еластична лента Лесно е да ја ставите р�

DEN 207.20
DTZ DizTreatz Стп Кожа Голема Корпа За Отпадоци 2,6 Литри/10 Литри, Корпа За Отпадоци, Декоративна, Стилска Лесна Корпа За Отпорност Свеж Попустот
KNIPEX Алатки-Заклучување Заварување Зафат Клешти, Вртење Вилици, Хром Свеж
KNIPEX Алатки-Заклучување Заварување Зафат Клешти, Вртење Вилици, Хром

Прецизност Одделение Перформанси Алатки Број 1 Избор На Трговец Во Светот Удобно Во Употреба И Обезбеде

DEN 3.33
Бенсои Правосмукалка Замена Вода Компатибилен Со Просценски М7 Про Робот Правосмукалка Резервни Делови Свеж
Бенсои Правосмукалка Замена Вода Компатибилен Со Просценски М7 Про Робот Правосмукалка Резервни Делови

Компатибилен Со Просценски м7 про Тип : Правосмукалка Делови Боја : боја на слика Материјал : пластика...

DEN 1.33