5д комплети за сликање на дијаманти за возрасни DIY Diay Diamond Art Orchid 32x88in/80x220cm Голема целосна тркалезна вежба кристална ринстона боја по број комплет за везови слики за п

5д комплети за сликање на дијаманти за возрасни DIY Diay Diamond Art Orchid 32x88in/80x220cm Голема целосна тркалезна вежба

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Користете ја penpoint до adsorb diamond и притиснете го на соодветната позиција на платното. 【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достигнување, да научите да го намалите стресот, емоционалното прилагодување, да ја зајакнете самодовербата и упорноста култивирање на трпеливоста, соодветните се деца и почетници на Алдултс. Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата.Ова не е готов производ, треба да го завршите тоа сами. Се разбира, сликарството со дијаманти е исто така совршен подарок за DIY за семејство, пријатели, стари лица и деца. Направете ја вашата соба поуникатна и поубава. Ако недостасуваат дијаманти или алатки, ве молиме контактирајте не со е -пошта навреме, ние ќе ја повториме замената. Супер блиц дијамантите изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и брилијантни. Самиот образец има леплива позадина и пластичен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива, за да може лесно да ја комплетирате сликата. Се разбира, сликарството со дијаманти е исто така совршен подарок за DIY за семејство, пријатели, стари лица и деца. 【Мода уникатен дизајн и декорација】 : Персонализираните слики со светли бои се користат за украсување на вашата дневна соба, спална соба, влез на коридорот, канцеларија, итн. 【Мода уникатен дизајн и декорација】 : Персонализираните слики со светли бои се користат за украсување на вашата дневна соба, спална соба, влез на коридорот, канцеларија, итн. 【Висококвалитетна тркалезна/квадратна вежба】 : Вежбата е направена од висококвалитетен материјал за смола.【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достигнување, да научите да го намалите стресот, емоционалното прилагодување, да ја зајакнете самодовербата и упорноста култивирање на трпеливоста, соодветните се деца и почетници на Алдултс. 【Висококвалитетна тркалезна/квадратна вежба】 : Вежбата е направена од висококвалитетен материјал за смола. Тоа ќе ја направи вашата соба поубава и персонализирана!. Направете ја вашата соба поуникатна и поубава.Прабете соодветна глина до penpoint, откријте дел од заштитниот филм на платно. , кујна, бар итн. По завршувањето, користете книга или рака за да ги притиснете дијамантите за да се осигурате дека дијамантите се цврсто прикачени. Извадете ги комплетите за дијаманти и проверете ги се завршени. На секоја боја на дијаманти ќе им се даде 15% -30% повеќе, за да можете да ја завршите целата слика со доверба. Ако недостасуваат дијаманти или алатки, ве молиме контактирајте не со е -пошта навреме, ние ќе ја повториме замената. 【HD квалитетно платно】 : висококвалитетно печатење на платно со висока дефиниција, јасни симболи, дури и текстура, издржлива, водоотпорна, не е лесна за склоп. 【Дијамантски сликарски комплети】 : Комплетите за сликање со дијаманти содржат обоени дијаманти, платно, дијамантско пенкало, лепак за дијаманти, послужавник, пинцети, запечатена торба.

Избор на клиенти

Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен Свеж
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен

Прекинувач за копче за притискање на копчето, 5 игла на 1 NO, 1 NC, одржуван, притиснете го, вклучено (продолж�

DEN 0.67
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис Свеж
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 0.33
Zgmaxcl DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни околу целосна вежба Сити Ноќен поглед ГЕМ ДОГОВОР 31,5 x 23,6inch Свеж
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot Свеж
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу...

DEN 1.00
Zaahh 40A/80A Relay Relay Socket Base Cross Type Type 4 стапки 5 стапки Црн бакелитски приклучок со терминал Свеж
Zaahh 40A/80A Relay Relay Socket Base Cross Type Type 4 стапки 5 стапки Црн бакелитски приклучок со терминал

Релеи Релеи Релеј Основата на црната бакелит е празно седиште од 40А и 80А реле, реле има 4 жица и 5 жица при�

DEN 387.52
Zerodeko Clear Container 2 пар Свеж
Zerodeko Clear Container 2 пар

Апс Додатоци за канцелариски материјали : Соодветен далечински држач за складирање на далечински управ

DEN 117.60
25 Safari Word Scramble за бебешки туш, 25 вистинска или лажна игра, 25 игра со тривија, 25 најдете го гостинот, 25 совпаѓање Свеж
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо] Свеж
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо]

Памук, спандекс Затворање на влечење Погледнете подолу Дел за опис; За спецификации и детали за произво�

DEN 1.33
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти Свеж
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти

Audiobahn ALD28 X, 2 канален возач со високи перформанси на линијата, максимален излезен напон 8 волти, THD : 0,005%, ко

DEN 0.67
2014 ДОНРУС НА ДОБИТИ 62 EUGENIO SUAREZ DETROIT TIGERS ROKIKIE CARD - Состојба на нане во нов држач Свеж
2014 ДОНРУС НА ДОБИТИ 62 EUGENIO SUAREZ DETROIT TIGERS ROKIKIE CARD - Состојба на нане во нов држач

Во бизнисот повеќе од 30 години! Додавање на предмети неделно, вратете се на супериорни спортски инвести�

DEN 0.33
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри Свеж
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 0.33
OEM C&K 7303P1H3ZQE, вклучување на прекинувачот Вклучено на 3PDT рамен рачка за лемење LUG 5A 250VAC 28VDC панел со навои Медицински Свеж
КОСБАУТИ Нацифик Х Скитници Деца Вегански Рачен Путер Крем 8 ПАРЧИЊА Во Собата, со 8 ПАРЧИЊА Фото Картички Свеж
КОСБАУТИ Нацифик Х Скитници Деца Вегански Рачен Путер Крем 8 ПАРЧИЊА Во Собата, со 8 ПАРЧИЊА Фото Картички

От8 целосно поставениd фотографии од Момчешкиот Бенд КПоп Идол Страјкидите се вклучени како бесплатен п

DEN 2.67
Индикатор Antunes CW-45380-1 Свеж Попустот
Индикатор Antunes CW-45380-1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 272.00
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела Свеж
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела

1 3пресек кревет со прилагодлив потпирач за грб и одмор на нозете 2 Лежете рамно или во позиција слична на

DEN 1260.80
0840UU 8x39.5x20.1mm најлонски обложен u Groove Guide voicle тркало на тркала, лежиште u type groove макара железничка топка Свеж
0840UU 8x39.5x20.1mm најлонски обложен u Groove Guide voicle тркало на тркала, лежиште u type groove макара железничка топка

Материјал за квалитет на врвен квалитетовие лежишта Ugrove се изработени од високо квалитетен материјал, �

DEN 153.92
Burkit 1/2 -36 UN UND ROUND NIGHTING DIE, 1/2 x 36 UNS машинска нишка умира десна рака Свеж
Burkit 1/2 -36 UN UND ROUND NIGHTING DIE, 1/2 x 36 UNS машинска нишка умира десна рака

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 1 / 2 инч, TPI : 36 заби на инч, Насока на сечење : Де

DEN 167.84
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG Свеж
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

Компатибилен OEM : MSA во согласност Конектор : LC Тип на форма : XFP Брзина : 10 Gbase Опис на брзината : 10гигабит...

DEN 1323.20