Ушите приклучоци за откажување на бучавата за спиење, намалување на бучавата, ушни приклучоци, супер меки силиконски ушни приклучоци за концерти, музичар, 'рчење, р?

Ушите приклучоци за откажување на бучавата за спиење, намалување на бучавата, ушни приклучоци, супер меки силиконски ушни приклучоци

DEN 371.20

Свеж

Достапно.

Вметнете го увото во ушниот канал, ве молиме, забележете дека силиконот на опашката мора да биде заглавена антитрагусот за да избегне да падне. 2 пара Совети за уво од пена за меморија. 【Како да се носи】 1. Лесно за миење со вода и може да се користи долго време. 4 пара совети за силиконски уши (XS, S, M, L). Пакувањето е вклучено со совети за уво од 6 пара, ве молиме изберете соодветна големина на совети за уво за да ги носите според вашата околина што ќе ви овозможи мирно опкружување за вас. 【Widely Use】The hearing protection ear plugs with excellent sound insulation performance, reduce noise from nearby freeway or a snoring partner,or other occasions like home, library,airplanes, parties, concert, clubs, sporting events, fireworks displays, construction sites, итн. Подгответе го увото нежно за да го исправите ушниот канал. 【Откажување на приклучоците на ушите за откажување на бучавата】 Ушите за намалување на бучавата можат ефикасно да достигнат до SNR 32 DB. Лесно за миење со вода и може да се користи долго време. Советите за уво од 6 пара им одговараат на повеќето луѓе да носат и заменуваат. Зачувајте ја бучавата или високите терени - само намалете ја децибелата наместо да го примопувате и искривувате природното искуство за слушање. Зачувајте ја бучавата или високите терени - само намалете ја децибелата наместо да го примопувате и искривувате природното искуство за слушање. Лабораторија за тест за намалување на бучавата на Beatiiwin. Нашите ушни приклучоци можат да се мијат директно со чиста вода за здрава и чиста околина на каналот. 【Топол врв - приклучоците за ушите не можат да ги блокираат сите звуци, туку само да го намалат бучавата. Совети за уво од 6 пара содржат 2 пара совети за уво и 4 пара силиконски совети за уво. 【Откажување на приклучоците на ушите за откажување на бучавата】 Ушите за намалување на бучавата можат ефикасно да достигнат до SNR 32 DB. 【Топол врв - приклучоците за ушите не можат да ги блокираат сите звуци, туку само да го намалат бучавата. 【Спиење на ушите со 6 пара различни совети за уво】 Ушните приклучоци се изработени од мек силиконски комбиниран со метал, што е уникатно посакувано на пазарот на ушите. 【Спиење на ушите со 6 пара различни совети за уво】 Ушните приклучоци се изработени од мек силиконски комбиниран со метал, што е уникатно посакувано на пазарот на ушите. Тоа е совршен подарок за вашиот lубовник, семејство, пријатели кои сакаат музика, fanубител на мотоцикли или чувствителен спиење. Приклучоците за ушите можат да се користат долго време. Единствениот дизајн на форма на делфин е повеќе ергономски, погоден за различни форми на ушниот канал, повеќе звучна изолација, лесен за ставање и вадење.Умерите на ушите на Beatiiwin можат да постигнат максимално намалување на бучавата од -32d B на 3k Hz и просечната длабочина на намалување на бучавата во целиот опсег на фреквенција е -25d B. Ефектот е како да ги држите рацете цврсто над ушите .

Избор на клиенти

Стенли удобност што ги прилагодува кабелите за еднократно ушите со носење со куќиште за носење Свеж
Стенли удобност што ги прилагодува кабелите за еднократно ушите со носење со куќиште за носење

Напредниот материјал користи телесна топлина за да ја прилагоди контурата на ушниот канал на носителот

DEN 159.84
PQ маска за спиење и PQ 40 Мали приклучоци за уво од пена Свеж
PQ маска за спиење и PQ 40 Мали приклучоци за уво од пена

100% блокирање на светлина Со PQ маска за спиење, не мора да се грижите за најситниот зрак на светлина што в

DEN 521.60
3М Дивизија за лична безбедност 340-8002 E-A-R Ultrafit Plus Earplugs, PVC, 200 пар по кутија, жолта Свеж
3М Дивизија за лична безбедност 340-8002 E-A-R Ultrafit Plus Earplugs, PVC, 200 пар по кутија, жолта

Патентираниот дизајн на прирабница дава удобно вклопување за еднократно уво За време на вметнувањето...

DEN 1211.20
Окаичен мек силиконски заштитник на увото уво олеснување на непријатноста на ушите против лизгање силиконски уши Свеж
Ks k-stromware Двонасочна замена на радио-уво замена меко силиконско уво вметнување за акустична цевка за цевки за калем Свеж Попустот
E-A-R Пуштите со врски со кабели, сино стебло, жолто Свеж
E-A-R Пуштите со врски со кабели, сино стебло, жолто

Поли торбата го одржува секој пар ушни приклучоци чисти пред употреба Синото стебло го олеснува вметну�

DEN 2.00
Цврста перница за пена од импреса со дупка за уво - вклучува 2 перници - помага во намалување на болката во ушите од CNH, рани Свеж Попустот