Starвезда проектор Океан Шарена музика Далечинска - Контролна ротирачка USB полнење за подароци за подароци за светло светло проектор

Starвезда проектор Океан Шарена музика Далечинска - Контролна ротирачка USB полнење за подароци за подароци за светло светло

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Интелигентен далечински управувач, може да ја контролира светлината од растојание и може да изврши прилагодување на ротацијата, прилагодување на осветленоста, префрлување на музика, прилагодување на јачината на звукот и прилагодување на светлината, итн., За да ги задоволи вашите потреби за осветлување во различни сцени. Различни режими, има 14 режими на осветлување, можете да ги изберете сакате, дозволувајќи ви да имате различни чувства во различни ситуации и активности. 5 Музика Придружувајќи го спиењето, музиката што ја содржи се сите природни и нежни звуци, како што се инсекти, проточна вода, океански бранови, звуци на вентилаторот и гром, што може да го подобри квалитетот на спиењето, да го подобри квалитетот на здравиот живот и да ви донесе природно б. Користејќи високо -квалитетен ABS+PC материјал, тој е издржлив, безбеден и нетоксичен, отпорен на топлина и отпорен на притисок и е опремен со низок напон од 5 V, така што децата можат да го користат со доверба. Изградена - во 1800m Ah Полнење на литиум батерија, таа е лесна и преносна, со силна издржливост, погодна за спална соба, дневна соба, кревет, детска соба, бебешка соба, канцеларија, студија, итн. : Type-CBattery : 1x1800m Ah 18650 Rechargeable Lithium Battery (Battery Included) Color : White Remote Control Battery : 2x AAA Batteries (Batteries Not Included) Power Input : DC 5 VRotation Speed : 1 Gear : 2 Laps/Min Material : ABS+PCProduct Diameter : Approx. 11.4cm / 4.5incombination Висина : Прибл. 15cm / 5.9inbuilt-in Музика : Звук на инсекти и птици, звук на проточна вода, звук на океански бранови, звук на вентилаторот, грмотевица : приближно. 506g / 17.8ozpackage Список : 1 x LAMP1 x USB кабел1 x железо заграда1 x далечински управувач (батерија не е вклучена) 1 x прирачник.

Item Type: Star Projector
Rated Power: 5W
Input Interface: Type-C
Battery: 1x1800mAh 18650 Rechargeable Lithium Battery (Battery Included)
Color: White
Remote Control Battery: 2xAAA Batteries (Batteries Not Included)
Power Input: DC 5V
Rotation Speed: 1 Gear
Material: ABS+PC
Product Diameter: Approx. 11.4cm / 4.5in
Combination Height: Approx. 15cm / 5.9in
Built-In Music: Sound of Insects and Birds, Sound of Running Water, Sound of Ocean Waves, Fan Sound, Thunder
Weight: Approx. 506g / 17.8oz
Package List: 1 x Lamp1 x USB Cable1 x Iron Bracket1 x Remote Control (Battery Not Included)1 x Manual

Избор на клиенти

LMMDDP YG420 Mini Projector Native 720p Преносно видео LED за 1080p мулти-екран паметен телефон YG421 Проектор Свеж
LMMDDP YG420 Mini Projector Native 720p Преносно видео LED за 1080p мулти-екран паметен телефон YG421 Проектор

Резолуција : 1280x720 DPI (MAX поддршка 1080p) Боја : 16,7 милји Keystone : + / 15 степени Проекторско пристаниште : USB / VGA / HDMI

DEN 9641.92
AWO MU05611 / MU05482 / DT00911 Проект за замена на проекторот AIR FILTER FOR HITACHI CP-WX410, CP-X201, CP-X206, CP-X301, CP-X306, Свеж
AWO MU05611 / MU05482 / DT00911 Проект за замена на проекторот AIR FILTER FOR HITACHI CP-WX410, CP-X201, CP-X206, CP-X301, CP-X306,

Модел на филтер за воздух., Заменете во вашиот проектор, така што го цените ефектот на оригиналните свет�

DEN 468.80
Тешки проектор за носење, преносна најлон торба со цврста рачка за патување, одговара на проектори до 13,6x7.9x4in, сива Свеж
Casio Green Slim Series DLP проектори со 20,000 часа хибриден извор на светлина XJ-A141 2500 Lumens Свеж
Casio Green Slim Series DLP проектори со 20,000 часа хибриден извор на светлина XJ-A141 2500 Lumens

Тенок серија вклучува хибриден извор на светлина во Casio, развиен и патент, кој комбинира ласерска и LED те�

DEN 2.00
HD Projector 6000 Lumen 200 '' LED LED 1080P видео -проектор Поддршка Зум Keystone USB HDMI мултимедија дигитален домашен театар Свеж
HD Projector 6000 Lumen 200 '' LED LED 1080P видео -проектор Поддршка Зум Keystone USB HDMI мултимедија дигитален домашен театар

Нема да ви ги повреди очите како директната светлина од ТВ, лаптоп и телефон! Висока осветленост 6000 луме�

DEN 3.00
Inteching 1280x720 Pixels Projector DMD чип за Acer H5360BD, H5360, H5370BD, V700; Benq W600+, W600, W700, W710ST; Optoma HD67N, Свеж
Inteching 1280x720 Pixels Projector DMD чип за Acer H5360BD, H5360, H5370BD, V700; Benq W600+, W600, W700, W710ST; Optoma HD67N,

Кога ќе видите бели точки или лоши пиксели на екранот по долгогодишна употреба, треба да го замените чип

DEN 1.67
ZYZMH HD 4K Projector Office HD Mobile Conference Wall Walling Provice Comman Theater Projector Свеж
ZYZMH HD 4K Projector Office HD Mobile Conference Wall Walling Provice Comman Theater Projector

Светлиот проектор ја користи најновата LCD технологија од 5,8 '', овој 5500 LM проектор е 90% посветл од другите �

DEN 2.33
Sanyo PLC-XE40 LCD проектор 1500 ANSI HD 1080i далечински управувач Свеж
Sanyo PLC-XE40 LCD проектор 1500 ANSI HD 1080i далечински управувач

Sanyo PLCXE40 3 LCD Дигитален мултимедијален проектор Осветленост : 1500 лумени, Контраст : 400 : 1, Мајчин резолуција

DEN 1600.00
Clokowe Mini WiFi Projector за iPhone, HD филмски проектор со синхронизирачки екран на паметни телефони, мајчин преносен проектор Свеж
Оригинален OEM DMD DLP чип за Optoma DX326 60 дена гаранција Свеж
Оригинален OEM DMD DLP чип за Optoma DX326 60 дена гаранција

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за проектор Optoma DX326...

DEN 1.33
Епсон Дома кино 660 3,300 лумени осветленост во боја 3,300 лумени бела осветленост HDMI 3LCD проектор Свеж
Епсон Дома кино 660 3,300 лумени осветленост во боја 3,300 лумени бела осветленост HDMI 3LCD проектор

Слики до 300 инчи : слики со големина на живот до 25x поголеми од рамен панел од 60 инчи, на буквално секој пра

DEN 3999.84
Заменски чип-табла за чипови 1076-6038B 1076-6039B за Samsung Hitachi Panasonic DLP проектор Свеж
Заменски чип-табла за чипови 1076-6038B 1076-6039B за Samsung Hitachi Panasonic DLP проектор

OEM DMD чип Се вклопува за разни проектори на брендот 60 дена гаранција 8 ~ 16 дена до испорака OEM DMD чип...

DEN 2.33