3 пакувани хеланки со високи половини за жени без меки атлетски панталони за контрола на стомакот за водење на јога тренингот

3 пакувани хеланки со високи половини за жени без меки атлетски панталони за контрола на стомакот за водење на јога тренингот

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

92% полиестер, 8% спандекс. Увезени. Еластично затворање. Вредност на машини за миење на машината. Ткаенината за меѓусебна врска со сквотот може да издржи секојдневно абење и миење машини да трае со години. Повеќе, тие координираат со скоро сè, од обична мета до облечена туника. Control Контрола на стомакот на половината - Нашите хеланки со високи половини се неверојатно тамер за стомакот. 4,5 "рамна лента за половината нуди одлично прилагодување за да останете на место подобро кога ќе се потпрете напред или се наведнувате," чувајте ги ултра удобни ", додека исто така ви даваат" рамен црево "и" тркалезен задник ", обликувајќи се да погледнете тенок, паметен и моден. ✅ Тешка и ткаенина за дишење - Нашите женски хеланки можат да ви обезбедат екстремно чувство на удобност за секојдневно носење. Овие хеланки за јога можат да ве направат слаби кога тренингот, трчањето, вежбањето, атлетско или возење велосипед. Надвор од јогата, тренингот, фитнесот, пилатес или вкрстеното вклопување, овие панталони за слабеење можат да се носат како лежат низ куќата, да купуваат или да живеете активен животен стил. Без разлика дали одите на обичен изглед или облечен, овие хеланки ќе бидат Продолжете да гледате и да го чувствувате најдоброто во текот на целиот ден. ✅100% Услуга за клиенти - Ние сме посветени на постигнување на 100% задоволство од услугата на клиентите. Вашето задоволство е наш најголем приоритет. Ако не ви се допаѓаат хеланки или имате проблем, ве молиме контактирајте со нас, контактирајте со нас, Youе ви одговориме за 24 часа. Овие стилски и удобни женски хеланки прават одличен подарок за себе или како роденден, годишнина, празник или Божиќен подарок на сопругата.

Избор на клиенти

Започнувач Activeенски активни тренинзи за вежбање јога за јога/активни тенок фит -подигање јога панталони Свеж
Започнувач Activeенски активни тренинзи за вежбање јога за јога/активни тенок фит -подигање јога панталони

Машински миење Машински миење 95% вискоза / 5% спандекс гускаа препони и истегната конструкција за погол�

DEN 175.84
Слободен Скокач Јога Панталони Со Висок Струк Со Џебови За Жени-Удобно Трчање Беспрекорни Хеланки Свеж
Calvin Klein Performance Women's Leging Leging со висок половината Свеж
Calvin Klein Performance Women's Leging Leging со висок половината

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс...

DEN 479.84
Норвешко Знаме Женски Јога Панталони Со Висок Струк Со Џебни Хеланки За Вежбање Свеж
Норвешко Знаме Женски Јога Панталони Со Висок Струк Со Џебни Хеланки За Вежбање

90% Полиестер, 10% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Големина : Повеќе големини за да изберете ОД : S,M,L

DEN 0.33
Женски под панталони со здолништа меки хеланки на чипка за чипка на коленото за жени Свеж
Женски под панталони со здолништа меки хеланки на чипка за чипка на коленото за жени

90% модал, 10% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење нежно Мека, свиленкаста, лесна, супер за

DEN 3.33
Собирање на рамнотежа женски печатени лесни леги на глуждот со висок пораст Свеж
Собирање на рамнотежа женски печатени лесни леги на глуждот со висок пораст

85% полиестер, 15% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Високо се крева нозе со 4 "лент�

DEN 352.00
Скини Машка серија-3 компресија Половина хулахопки/шорцеви Свеж
Скини Машка серија-3 компресија Половина хулахопки/шорцеви

76% најлон, 24% еластан Увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Премиум, техничка 1 / 2 тесна / крат�

DEN 2.00
Сунзел Одблесокот Хеланки, Кросовер Јога Панталони Со Контрола На Стомакот, Висок Струк И Широка Нога Свеж
Сунзел Одблесокот Хеланки, Кросовер Јога Панталони Со Контрола На Стомакот, Висок Струк И Широка Нога

80% Најлон, 20% Спандекс Увезени V кросовер Половината затворање [Контрола на стомакот Јога Панталони] нога

DEN 1.67
Sportsените со високи половини од јога шорцеви се залепуваат тренингот за кревање на задник што работи топли хеланки Свеж