Canaduino HMC5883L Трикратен оска Сензор за компас Магнетометар

Canaduino HMC5883L Трикратен оска Сензор за компас Магнетометар

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

HMC5883 L 3-оски дигитален компас. I2 C интерфејс за микроконтролер. Библиотека за Ардуино. Работен и логички напон 3.3 V (препорачано). Преземање на податоци за податоци и библиотека достапно на официјална веб-страница на универзално-лежалка. HMC5883 L 3-оски дигитален компас. I2 C интерфејс за микроконтролер. Библиотека за Ардуино. Работен и логички напон 3.3 V (препорачано). Преземање на податоци за податоци и библиотека достапно на официјална веб-страница на универзално-лежалка. Збег од табла за дигитален компас HMC5883 L 3 оски од Honeywell. Комуникацијата со HMC5883 L лесно се прави преку интерфејс I2 C. I2 C Интерфејс 2.2-3.6 V напон на напојување 5 Мили-Гаус Резолуција 18 x 18mm HMC5883 L DATASEET Преземање од нашиот сервер HMC5883 L Библиотека и пример за преземање на Arduino.

Избор на клиенти

Издржливост Морски Брзо Поврзување Оган Вода Црево-1.5 во. x 100ft. 250 ПСИ, Број На Модел ЕФФ-100 Свеж
Издржливост Морски Брзо Поврзување Оган Вода Црево-1.5 во. x 100ft. 250 ПСИ, Број На Модел ЕФФ-100

Идентични фитинзи на секој крај за брзи врски 2цврсто ткаена памучна надворешна јакна со внатрешно црев

DEN 3.00
3drose САД, Хаваи, големи бранови долж плажата на гасоводот - крпи Свеж
3drose САД, Хаваи, големи бранови долж плажата на гасоводот - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 1.00
1pcs D4C-1502 D4C1502 Нови Свеж
1pcs D4C-1502 D4C1502 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 3.00
Дојде-ТВ ТП-801А 4-Дел Алуминиум Видео Статив Со Течност Главата Макс Свеж
Дојде-ТВ ТП-801А 4-Дел Алуминиум Видео Статив Со Течност Главата Макс

Дојдетв ТП801А 4Дел Алуминиум Видео Статив Течност ГлаватаБрзо Ослободување Плоча4Дел Алуминиум НозеПа�

DEN 772.80
Основа за обука на жени во Рибок, ткаена јакна Свеж
Основа за обука на жени во Рибок, ткаена јакна

Полиестер Увезени Затворање на патент Само миење на рацете 100% полиестерски обичен ткаат Редовно вклопу

DEN 479.84
Дотерра - есенцијално масло од Марџорам - 15 мл Свеж
Дотерра - есенцијално масло од Марџорам - 15 мл

Со своите смирувачки својства и позитивниот ефект врз човековите имунолошки и нервни системи, Марџорам

DEN 512.00
Кондензатор Празнење Обетка Заварувач Заварување Плоча За Заварување Завртка Плоча Изолација Ноктите Свеж
Кондензатор Празнење Обетка Заварувач Заварување Плоча За Заварување Завртка Плоча Изолација Ноктите

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испраќа во зависност од времето на ракување откако ќе с�

DEN 236.00
49мм филтри за крупен дел за Canon EOS M6, EOS M6 II, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M100, EOS M200 камери со леќи од 15-45мм, Свеж
49мм филтри за крупен дел за Canon EOS M6, EOS M6 II, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M100, EOS M200 камери со леќи од 15-45мм,

Сет за филтрирање на филтрирање од 49мм (+1, +2, +4 и +11 M50, EOS M50 Mark II, EOS M100, EOS M200 камери со леќи од 1545мм, Fuji X100 V, Sony

DEN 1.67
Womenените плус големина 2 парчиња кратки комплети странични странични врвови на врвовите на стомакот Свеж
Womenените плус големина 2 парчиња кратки комплети странични странични врвови на врвовите на стомакот

【Испорака : : Предмети ќе пристигнат во 1018 работни дена Префрлете се од обичен во облечен за неколку м�

DEN 241.60