MACHSWON ПРЕДВОДЕНА Од Автомобил Внатрешна Атмосфера Светлосна Лента Сини Декор Светилки 12v Подножје Прилагодливи 4pc Led Автомобил Внатрешни Работи Светлина Неонска Ат

MACHSWON ПРЕДВОДЕНА Од Автомобил Внатрешна Атмосфера Светлосна Лента Сини Декор Светилки 12v Подножје Прилагодливи 4pc Led Автомобил

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Е-маил : материјалот на ОВАА ЛЕД атмосферска светлина е СМОЛА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, која е издржлива и има долг работен век. Има две бои кои можете да ги изберете, сина или РГБ. Режимот НА лер амбиенталното светло е нормално вклучен и нема трепкање. Е-Маил * нема потреба од никаква модификација, само приклучете ја во штекерот за запалка. Големината НА ЛЕР е околу 10 * 2 * 0.4 см, а должината на СЕКОЈ LED кабел е околу 2 метри. Опсегот на употреба. светлата за атмосфера може да се користат на внатрешниот под на автомобилот или контролната табла за да додадете неограничена романса во вашиот автомобил. Псж пакет овој сет на атмосферско светло вклучува 4 LED светла и 1 запалка. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Спецификација : Материјал : абс смолеста боја : Сина/RGBMode : Нормално вклучен (без трепкање)Напон : DC 12 VCurrent : 80m A (20m A*4)Метод На Инсталација : може да се вклучи во штекерот за запалка, без никаква модификација.Големина НА ЛЕР : 10 * 2 * 0.4 см (3.9 * 0.8 * 0.2") секоја должина НА ЛЕР кабел : Прибл. 2м / 6.6 ftpackage големина : 22 * 17.6 * 3.5 см (8.7 * 6.9 * 1.4") Карактеристики : - еден сет на атмосферски светла, вклучувајќи 4 LED светла и 1 запалка.-360 степен за прилагодување.- Вклучете го прекинувачот на запалката.- Двострана леплива чешма достапна за инсталација.- Тоа може да се користи на внатрешноста на автомобилот кат или цртичка.- Додавање бесконечна романса на вашиот сакан автомобил.Пакетот вклучува : 1 Сет на led атмосферски светла.

Material: ABS resin
Emitted color: Blue/RGB
Mode: Normally on (no flashing)
Voltage: DC 12V
Current: 80mA (20mA*4)
Installation method: it can be plugged into the cigarette lighter socket, without any modification.
LED size: 10 * 2 * 0.4cm (3.9 * 0.8 * 0.2)
Each LED cable length: Approx. 2m / 6.6ft
Package size: 22 * 17.6 * 3.5cm (8.7 * 6.9 * 1.4)
Features:
-One set of atmosphere lights, including 4 LED lights and 1 cigarette lighter.:
-360 degree for adjusting.:
-ON-OFF switch on the cigarette lighter.:
-Double-side adhesive tap available for installation.:
-It can be used on the car interior floor or dash.:
-Adding infinite romance to your loved car.:
Package include:
1 Set of LED atmosphere lights:

Избор на клиенти

Сиера 18-79976 нафта за нафта за морски мотори на Јамаха, 61А-13411-00 Свеж
Сиера 18-79976 нафта за нафта за морски мотори на Јамаха, 61А-13411-00

Јамаха замена за нафта за замена Заменува : Јамаха надвор од 61А1341100, 61А134110000 Одговара : Бројни апликации н

DEN 324.96
RaspClaws Spider Hexapod Robot Kit for Raspberry Pi 4 3 Model B+ B, Gitsee Stem Crawling Robot, OpencV Target Tranking Video Свеж
RaspClaws Spider Hexapod Robot Kit for Raspberry Pi 4 3 Model B+ B, Gitsee Stem Crawling Robot, OpencV Target Tranking Video

Роботот на пајакот на SPIDOR СТЕМ Образовен робот Комплетен комплет за роботи на Hexapod Spider, заснован на Raspberr

DEN 1919.84
3дорозни животни од Флорен - млади написи Волк - крпи Свеж
3дорозни животни од Флорен - млади написи Волк - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 3.00
Aexit 72t 50 mm лопати OD 0,8 mm се згуснува HSS видов кружен секач за мелници за пила Свеж
Aexit 72t 50 mm лопати OD 0,8 mm се згуснува HSS видов кружен секач за мелници за пила

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешна диа : 50мм / 1,97 "; дупка Дија : 16мм / 0,63"...

DEN 136.48
Ајкрит педал стапало за нозе 8,5 мм капаче за нокти Алуминиумски алатки Делови гитара ефект на стапалото на нозете на врвовите Свеж Попустот
Нов LON0167 10 пар 19/32 x 5/16 x 1/5 моторни јаглеродни четки за мелница за агол (10 пар 19/32 '' x 5/16 '' x 1/5 '' '' 'Motor-Kohlebürsten Свеж
Нов LON0167 10 пар 19/32 x 5/16 x 1/5 моторни јаглеродни четки за мелница за агол (10 пар 19/32 '' x 5/16 '' x 1/5 '' '' 'Motor-Kohlebürsten

Име на производот : јаглеродна четка; одговара за : мелница за агол Големина на јаглеродната четка (прибл

DEN 2.00
Здраво Кити PSP 3000 Заштитник на капакот на кожата Свеж
Здраво Кити PSP 3000 Заштитник на капакот на кожата

Должина x ширина x висина : 67 / 10 "x 23 / 4" x 4 / 5 "(17 x 7 x 2 cm) Боја : црвена и бела и сина Должина x ширина x Висина : 67

DEN 1.00