#08M2JM 300M WiFi опсег Extender WiFi Сигнал засилувач безжичен повторувач WiFi засилувач

08M2JM 300M WiFi опсег Extender WiFi Сигнал засилувач безжичен повторувач WiFi засилувач

DEN 479.84

Свеж

Достапно.

Пластика. Увезени. Затворање на привремено. 1 2 Надворешни антени за подобро покривање на Wi Fi и поголема брзина.2. 300 Mbps Wi Fi. Опсег на опсег : Проширете го постојниот мрежен опсег, испорачувајќи ја брзината на трансфер на Wi Fi до 300 Mbps. Работи универзално со кој било Wi-Fi рутер, безжична пристапна точка, рутер и е идеален за HD видео. Стриминг игри.3. Поставување на копчето WPS One : Овој повторувач поддржува безжична инсталација и една безбедносна криптирање со своето Wi Fi заштитено WPS копче, оставете да добиете пристап до Интернет безбедно и брзо. Брзо. LAN/WAN PORT : Брза порта за етернет за да поврзете жичен уред и надворешни антени за зголемени перформанси. Три режими на работа : Режим на повторувач : Продолжете постојна покриеност на Wi Fi на вашиот сигнал мртви зони.A/P. Режим : Покријте жична мрежа до безжична точка за пристап. Режим на Ruter : Споделува Интернет врска со сите ваши уреди. Спецификации : Фреквенциска лента : 2,4 Ghzwireless Брзина : 300 Mbps (RX), 300 Mbps. (TX) Безжична безбедност : Безбедност 64/128-битен WEP, TKIP, WPA, WPA2 ,, WPA-PSK, WPA2 -PSK.WIFI Покриеност : Околу 200м. Производ големина приближно. 8.2 x 7.2cm / 3.23 x 2,83inch.package Содржина : 1 x Wi Fi засилувач на сигнал. Пластика. Увезени. Затворање на привремено. 1 2 Надворешни антени за подобро покривање на Wi Fi и поголема брзина.2. 300 Mbps Wi Fi. Опсег на опсег : Проширете го постојниот мрежен опсег, испорачувајќи ја брзината на трансфер на Wi Fi до 300 Mbps. Работи универзално со кој било Wi-Fi рутер, безжична пристапна точка, рутер и е идеален за HD видео. Стриминг игри.3. Поставување на копчето WPS One : Овој повторувач поддржува безжична инсталација и една безбедносна криптирање со своето Wi Fi заштитено WPS копче, оставете да добиете пристап до Интернет безбедно и брзо. Брзо. LAN/WAN PORT : Брза порта за етернет за да поврзете жичен уред и надворешни антени за зголемени перформанси. Три режими на работа : Режим на повторувач : Продолжете постојна покриеност на Wi Fi на вашиот сигнал мртви зони.A/P. Режим : Покријте жична мрежа до безжична точка за пристап. Режим на Ruter : Споделува Интернет врска со сите ваши уреди. Спецификации : Фреквенциска лента : 2,4 Ghzwireless Брзина : 300 Mbps (RX), 300 Mbps. (TX) Безжична безбедност : Безбедност 64/128-битен WEP, TKIP, WPA, WPA2 ,, WPA-PSK, WPA2 -PSK.WIFI Покриеност : Околу 200м. Производ големина приближно. 8.2 x 7.2cm / 3.23 x 2,83inch.package Содржина : 1 x Wi Fi засилувач на сигнал. #08 M2 JM 300 M Wi Fi опсег Extender Wi Fi Booster Booster безжичен повторувач Wi Fi засилувач.

Избор на клиенти

Amped REC15A Безжичен компактен висока моќност 802.11AC Wi-Fi опсег Extender Свеж
Amped REC15A Безжичен компактен висока моќност 802.11AC Wi-Fi опсег Extender

Наместете го растојанието за покриеност на вашата безжична мрежа Спецификациите на излезната моќност �

DEN 2.00
TP-Link AC1200 безжичен Wi-Fi опсег на проширување Свеж
TP-Link AC1200 безжичен Wi-Fi опсег на проширување

Проширете го вашиот брз WiFi низ вашиот дом Апликацијата KASA обезбедува лесно поставување, помош за локаци

DEN 0.33
IULJH приемник предавател bt 5.0 OLED дисплеј 3,5 mm jack usb аудио адаптер dongle Свеж
IULJH приемник предавател bt 5.0 OLED дисплеј 3,5 mm jack usb аудио адаптер dongle

Како аудио предавател, е специјално дизајниран за аудио уреди без функција (како што се MP3, MP4, ТВ, компјут

DEN 2.00
jyq45u WiFi безжичен опсег на сигнал засилувач на екстендер широкопојасен интернет засилувач Свеж
jyq45u WiFi безжичен опсег на сигнал засилувач на екстендер широкопојасен интернет засилувач

Апс Увезени Затворање на привремено Wi Fi безжичен опсег на сигнал за засилувач Широкопојасен интернет з�

DEN 1.00
Засилен безжичен висока моќност безжичен-N 600MW паметен повторувач и проширувач на опсег, црна боја Свеж
Засилен безжичен висока моќност безжичен-N 600MW паметен повторувач и проширувач на опсег, црна боја

Проширете го опсегот на која било безжична мрежа; Air Play, Air Print, Air Play, Air Print, и споделување на домови...

DEN 783.84
Rogue Pro DB WiFi Extender Свеж
Rogue Pro DB WiFi Extender

Зајакнете го и стабилизирајте го вашиот Wi Fi сигнал во вашиот брод или RV Поддржува врски од 2,4 GHz и 5 GHz Инте

DEN 0.67
Amake WiFi Extender WiFi Extenders Booster за дома, Extender со единечен опсег на WiFi, засилувач на Интернет, поддржува пристапна Свеж
Edimax N300 Ultra-Mini големина Wi-Fi Extender со анализа на метеж на сигнал и примена на родителска контрола, бела Свеж
Edimax N300 Ultra-Mini големина Wi-Fi Extender со анализа на метеж на сигнал и примена на родителска контрола, бела

Опсегот на опсег го зголемува безжичниот сигнал до „безжична мртва зона“ беспрекорно Контрола на роди

DEN 319.84
Extrastar Power Cube 4 начини продолжено олово со 2 USB слотови за напојување со лента од 1,5 метри кабел за електрична енергија Свеж