Локална магнетна графикон за графикони, 2 компјутери суво бришење на графикони и 6 маркери, табела за наградување за повеќе деца тинејџери возрасни семејство, дневн

Локална магнетна графикон за графикони, 2 компјутери суво бришење на графикони и 6 маркери, табела за наградување за повеќе

DEN 822.40

Свеж

Достапно.

Снимете ги и постигнете цели со вашиот сет на табли за табели со индивидуални графикони! Едноставно поставете ја вашата табела за магнетна награда за деца на фрижидер и видете колку можат да бидат забавни задачи, децата само ќе сакаат да ги прават тие работи. Магнетната табела мери 7,9*9,6 инчи и одговара на повеќето големини на фрижидер, а таблата со сува британска ераза е покриена со специјална обвивка што го олеснува избришувањето дури и по 30 дена. Снимете ги и постигнете цели со вашиот сет на табли за табели со индивидуални графикони! Едноставно поставете ја вашата табела за магнетна награда за деца на фрижидер и видете колку можат да бидат забавни задачи, децата само ќе сакаат да ги прават тие работи. Лесен за употреба : Оваа табела за распоред е изработена од магнетни материјали и може да се прикачи на фрижидер, табли, кабинети за пополнување канцеларии и други места што можат да привлечат магнети, да се држат до која било рамна магнетна површина без лизгање или паѓање. Тоа е најдобриот подарок за наставници, возрасни, студенти, тинејџери, подароци за мали деца и семејства со повеќе деца. Графикони за возрасни и награди за деца : Постојат многу начини на кои можете да ги користите нашите графикони, канцелариски состанок или планер за репродукција на училницата, програма за фитнес-потсетник за работа, неделен планер за оброци или список со намирници. Сет на графикони со голема вредност : Нашата табела со магнетно однесување со 2 парчиња содржи 6 маркери за кодирање на боја на суво бришење на бои. Магнетната табела мери 7,9*9,6 инчи и одговара на повеќето големини на фрижидер, а таблата со сува британска ераза е покриена со специјална обвивка што го олеснува избришувањето дури и по 30 дена. Поставете за успех : Нашиот лесен за употреба на графикони и графикони за наградување ќе ги натера вашите деца да прават повеќе и побрза работа.

Избор на клиенти

Нфгуи Мермер Керамички Кафе Чаша Чинија Лажица Сет 200мл Нордиски Чај Чаша Мат Порцелан Чај Сет Чај Кафе Еспресо Чаша Свеж
Qorpak PLC-08804 PET Heavyweight шише со 38-400 бел полипропилен Sturdeeseal, полиетиленска пена обложена капа, 4 мл, чиста Свеж
Qorpak PLC-08804 PET Heavyweight шише со 38-400 бел полипропилен Sturdeeseal, полиетиленска пена обложена капа, 4 мл, чиста

Димензии на пакетот : 25,4 см L x31,75 cm W x31,75 cm H Тип на производ : шише Земја на потекло : Соединетите држави Стр

DEN 2.67
Goodthreads Машки измиен руно пуловер качулка Свеж
Goodthreads Машки измиен руно пуловер качулка

55% памук, 45% полиестер Увезени Нема затворање на затворање Машинско миење Оваа худи со секојдневна класа

DEN 460.64
Geturns Keepsake Прегрнете го ангелскиот кремирање урн со обичајно гравура Свеж
Geturns Keepsake Прегрнете го ангелскиот кремирање урн со обичајно гравура

Кремација за кремирање со големина на чувари соодветно за споделување Димензии : 3 "H x 2,25" г...

DEN 0.33
Dataram 120gb 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен со HP ELITEBOOK 820 G3 Свеж
Dataram 120gb 2.5 SSD Диск Солидна Држава Диск Компатибилен со HP ELITEBOOK 820 G3

Dataram 120 GB SATA III 6.0 Gb / s 2.5 " Цврста Состојба Диск Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година 3 година замен

DEN 1.67
ОСГ Допрете И Умрете - 553024812-Цврста Карбидна Завртка Машина Вежба, 6,30 мм, WD1 Свеж
ОСГ Допрете И Умрете - 553024812-Цврста Карбидна Завртка Машина Вежба, 6,30 мм, WD1

Завртка Машина Вежба Метрички Вежба Големина 6.30 Мм Децимален Еквивалент 0.2480 Дупчалка Точка Агол 140 Степ

DEN 4337.12
Д-Ц6, 5б-ДД аудио 6.5 245в Компонента Звучници Свеж
Д-Ц6, 5б-ДД аудио 6.5 245в Компонента Звучници

Компонента Д Серија Звучници DC6.5b Dd Аудио 6.5" 70 W RMS Компонента Звучници КАРАКТЕРИСТИКИ : СПЕЦИФИКАЦИИ : Y35 �

DEN 1.00
ТВДИЦ Дигитален Дебеломер 6-Инчен 0-150мм 0,01 мм Нерѓосувачки Челик Електронски Микрометар Мерни Алатки Свеж
ТВДИЦ Дигитален Дебеломер 6-Инчен 0-150мм 0,01 мм Нерѓосувачки Челик Електронски Микрометар Мерни Алатки

Опсег на мерење : 0150мм.зацврстена конструкција од нерѓосувачки челик со 4 насочно мерење : надворешен ди�

DEN 2.00
Азееда Голема Капибара Платно Организатор/Торба За Складирање Свеж
Азееда Голема Капибара Платно Организатор/Торба За Складирање

Димензии : 22см х 22см х 16см 100% четкано памучно платно Голема торба за складирање за секоја просторија...

DEN 321.44
Jwdawn ZJ200D 12V 24V 36V 48V 72V 80V 200A DC контакт 12 24 36 48 72 72 80 Волт 200 засилувач Не реле за соленоиден прекинувач Свеж
Jwdawn ZJ200D 12V 24V 36V 48V 72V 80V 200A DC контакт 12 24 36 48 72 72 80 Волт 200 засилувач Не реле за соленоиден прекинувач

Постојат 4 серии во ZJ контакторите : ZJX00 Aдуховни калеми, без (нормални отворени контакти) ZJX00 Dсерпентина,

DEN 0.67