Hosfairy 200PCS средства за чистење на цевки Chenille стебла за елка DIY, уметнички креативни занаети украси

Hosfairy 200PCS средства за чистење на цевки Chenille стебла за елка DIY, уметнички креативни занаети украси

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Свиткан материјал : Ченил стебло е изработено од жица и полиестер, свиткан и флексибилен, може да биде свиткано, искривено, завиткано или завиткано во која било форма. Димензии : Секое стебло на Chenille е со дијаметар од 0,24 инчи/6 мм и во должина од 11,8 инчи/30 см. Убав подарок : Tinsel Chenille Stem изгледа сјајно и сјае, во различни бои, може да биде убав подарок за вас да украсите какви било фестивали, како што се Ноќта на вештерките и Божиќ, додавајќи романтично чувство на вашата подготовка. Повеќекратни намени : мека, нејасна, совршена за DIY уметност и занаетчиски проекти. Одлично за свадба, украси, венци, дом, забава, декорација на празници. Пакет вклучува : 200 парчиња сјајни стебла на Ченил, 100 парчиња во пакет, доволно доволно за да ги користите, можете да ги направите во какви било прекрасни и убави ракотворби според вашите потреби. Боја : Мешање и зелена боја. Материјал : Галванизирана железна жица. Големина : 11,8 инчи/30 см во должина. Направени од квалитетен материјал, решетките за пресврт на DIY се одлични играчки за да играат деца. Може да го култивира мозокот на децата, развојот на интереси, интелектуалниот развој, друг развој на способност, е исто така интерактивни играчки родител-дете. Тоа е најдобриот подарок за деца и возрасни кои сакаат да прават занаети. Пакет, вклучувајќи : 200 парчиња 30 см должина DIY плишани искривени бар е новогодишни украси Деца деца играчки Божиќ декорација.

Избор на клиенти

Pretyzoom Blue Flower Grand 100pcs 30cm сјајни цевки чистачи плишана искра Chenille стебла за DIY уметност креативни занаети Свеж
Pretyzoom Blue Flower Grand 100pcs 30cm сјајни цевки чистачи плишана искра Chenille стебла за DIY уметност креативни занаети

Флексибилен, меки, но здрав Нашите чистачи на цевки можат да бидат свиткани, искривени, завиткани или за�

DEN 0.67
Cure Cure Cure Cure Cure - цевки злато 45 парчиња Свеж
Cure Cure Cure Cure Cure - цевки злато 45 парчиња

Cure Cure Cure Cure Цевки Занаети и уметност Корисно за многу занаетчиски проекти Секоја чистачка на цевки мери

DEN 2.33
Difach_source 100pcs Сјајни чистачи на цевки искра CHENILL Свеж
Difach_source 100pcs Сјајни чистачи на цевки искра CHENILL

Големина : Секоја чистачка на цевки е долг 11,8 "(30 см) и 0,24" (6мм) во дијаметар, совршен за повеќето проекти з�

DEN 0.33
Caydo 300 парчиња чистачи на бела цевки занаетчиски материјали Флексибилни ченил стебла за креативни DIY проекти и декорација, Свеж Попустот
Детали за модели, приполнување на цвест/јаз пополнување на епоксидни материјали за моделирање на кит Свеж
Детали за модели, приполнување на цвест/јаз пополнување на епоксидни материјали за моделирање на кит

1 Лесно скулптурирање дизајнирано за детали, полнење на цвест / јаз на модели, лесно се формираат со голе�

DEN 1.00
Чистачи на занаетчиски чистачи на цевки за занаетчиски цевки 300 пар Свеж
Чистачи на занаетчиски чистачи на цевки за занаетчиски цевки 300 пар

Лесно се наведнува за да се создадат дизајни, може да се пресврти во која било форма што можете да ја зам�

DEN 1.67
Cheeroyal 400pcs Божиќни ирваси DIY занаетчиски сет, вклучувајќи 100 парчиња чистачи на кафеави цевки Chenille, Googly Eyes Свеж
Cheeroyal 400pcs Божиќни ирваси DIY занаетчиски сет, вклучувајќи 100 парчиња чистачи на кафеави цевки Chenille, Googly Eyes

Одличен сет : голем сетима 100 кафени стебла на Ченил, 150 мултиголеми црвени помпоми и 150 гушави глупости в�

DEN 3.33
Impex Straight Chenille Craft Pipe Cleaners Brown - по пакет од 30 Свеж
Impex Straight Chenille Craft Pipe Cleaners Brown - по пакет од 30

Бренд : Импекс Количина : по пакет од 30 Боја : кафеава Големина : 6mm x 30cm / 12 " Impex Straight Chenille Занаетчиски сред�

DEN 37.44
Чистачи на цевки, мулти -бои Chenille стебла за DIY уметност креативни занаети Проект украси, обоени нејасни стапчиња, 1000 Свеж
Запостави Божиќ пом Пом Пом Црвено зелено бело сјај, меки топчиња за пом за Божиќна занаетчиска забава Свеж
Запостави Божиќ пом Пом Пом Црвено зелено бело сјај, меки топчиња за пом за Божиќна занаетчиска забава

Шарени топки можат да ги стимулираат детските раце на способност и имагинација Децата можат да создада�

DEN 0.33