Звучник со Bluetooth Bluetooth, звучник на вратот, стерео безжични преносни звучникот за носење за домашно патување со отворено спортско патување

Звучник со Bluetooth Bluetooth, звучник на вратот, стерео безжични преносни звучникот за носење за домашно патување со отворено

DEN 540.00

Свеж

Достапно.

【Лесен】 - Звучникот на вратот е дизајниран со лесна лента за вратот, лесен и флексибилен, ослободувајќи ги рацете и ушите за удобност. 【Bluetooth 5.0】 - Безжичен звучник на вратот користи напреден чип Bluetooth 5.0 за да обезбеди стабилен пренос до растојание од 15m/16.4yd. 【Откажување на бучава】 - Носениот звучник има вграден микрофон за откажување на бучава за појасни повици. Можете да уживате во музиката додека секогаш сте свесни за вашата околина. 【Поддршка мала мемориска картичка】 - Безжичен звучник за носење, исто така, поддржува мала мемориска картичка (не е вклучена), вградена во MP3 плеер, можете да репродуцирате музика на малата мемориска картичка. 【Применливи сцени】 - Bluetooth звучникот на вратот има вграден систем за звучници од 3 W x 2 за Hifi Sound, создавајќи навистина уникатно и чисто звучно искуство. Звучникот на вратот е широко применлив, можете да уживате во вашата омилена музика кога готвите, релаксирате во дворот, одење, итн. Спецификација : Тип на ставка : Bluetooth Bluetooth Material : ABS пластика, крпа од мешмодел : EBS 905 Color : Black Battery Тип : Вграден во 600m Ah Литиум батерија (вклучен) Bluetooth : v5.0output моќност : 3 W x 2 Bluetooth растојание : Максимално 15m/16.4ydhow за употреба : Само вклучете го компјутерот и поврзете го Bluetooth, ве молиме погледнете го упатството за детали за списокот со детали : 1 x Bluetooth звучник Bluetooth Bluetooth1 x Пополнување Прирачник за упатства за кабел1 x.

Item Type: Neckband Bluetooth Speaker
Material: ABS Plastic, Cloth Mesh
Model: EBS 905
Color: Black
Battery Type: Built in 600mAh Lithium Battery (Included)
Bluetooth: V5.0
Output Power: 3W x 2
Bluetooth Distance: Maximum 15m/16.4yd
How to Use:
Just turn on the computer and connect Bluetooth, please refer to the manual for details:
Package List:
1 x Neckband Bluetooth Speaker:
1 x Charging Cable:
1 x Instruction Manual:

Избор на клиенти

WEREVU 1PCS SORAL SURGE PRESTOR DC SPD 2P 500V 600V 800V 1000V Надворешен уред за заштита на молња Свеж
WEREVU 1PCS SORAL SURGE PRESTOR DC SPD 2P 500V 600V 800V 1000V Надворешен уред за заштита на молња

Прекинувачи Прекинувачи Switch DSC Surge заштитен уред, Заштитете од напони на молња во соларен систем (систем

DEN 603.68
X-Ree 1/4 Душка за дупчење 1/2 Сечење диа крајно лежиште на рутерот за распрскувач на рутерот (1/4 '' Stelo 1/2 '' Taglierina Свеж
Dash Mount GPS & Holder на телефон - Не -лизгање, прилагодливо, самостојно лепило, Garmin Nuvi Drive Dizl DriveSmart, Navman, Свеж
Dash Mount GPS & Holder на телефон - Не -лизгање, прилагодливо, самостојно лепило, Garmin Nuvi Drive Dizl DriveSmart, Navman,

Tovert Универзалниот држач за автомобили е дизајниран да има безбедно да има голем број на GPS уреди со голе�

DEN 3.33
Четка за заби на азида „изведен велигденски зајаче“ Свеж
Четка за заби на азида „изведен велигденски зајаче“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 159.84
Уметнички отпечатоци - Томас Кол - Курс на Империја - Комплетен сет - 11x17 Свеж
Уметнички отпечатоци - Томас Кол - Курс на Империја - Комплетен сет - 11x17

Ги содржи сите пет слики од серијата Користете хартија за печатење со уметност од 80lb за издржливост Соз�

DEN 2.00
Пакет од 2 артикли: leluv вибрирачки лесен за раг на топката со топката со вакуумска пумпа со 4 прстени за стегање Свеж
Јемен Коса Хауба Блескави Бисери и Кристали Сатен Хауба Широк Бенд Капа За Спиење Свеж
Јемен Коса Хауба Блескави Бисери и Кристали Сатен Хауба Широк Бенд Капа За Спиење

100% Полиестер 进口 Затворање на повлекување Миење Раце Само широк опсег сатенска капа на хаубата : капаче�

DEN 127.84
Игра-Дох Масовно 12-Пакет Сино Нетоксично Соединение За Моделирање, Лименки Од 4 Унци Свеж
Игра-Дох Масовно 12-Пакет Сино Нетоксично Соединение За Моделирање, Лименки Од 4 Унци

МАСОВНО ИГРАЊЕДО КОНЗЕРВИОва 12пакување сино соединение За ИграњеДо вклучува големи контејнери За Игра

DEN 1.67
Бричете Тајно Масло За Бричење 18,75 Мл Свеж
Бричете Тајно Масло За Бричење 18,75 Мл

Тајната За бричење е комерцијална мешавина од повеќе основни масла од семе и ореви (без кикирики), есенц�

DEN 616.00
Марипоза морнарица сина постелнина со рамка за икона од starвездена риба 5x7 Свеж Попустот
Марипоза морнарица сина постелнина со рамка за икона од starвездена риба 5x7

Подводните богатства се потпираат на оваа елегантна ткаенина за да создадат дизајн што нема да сакате д

DEN 1348.48
Rivemug California мечка и starвезда ја претставиле вашата државна камионџија капа извезена snapback мрежа бејзбол капа мажи Свеж Попустот
Пакет Вали - 2 артикли: Двојни монитори на држачи за монитори и мини компјутерски монтирање на веса Свеж
Пакет Вали - 2 артикли: Двојни монитори на држачи за монитори и мини компјутерски монтирање на веса

Пакет 2 артикли : Двојни монитори на држачи за монитори (GSMP002) и Mini PC VESA Mount (PCH003) Употреба : Пролетните раце

DEN 959.84
Рамни поли поли со рамни поли со рамни полиња, 2 x 26, 2 мил Свеж
Рамни поли поли со рамни поли со рамни полиња, 2 x 26, 2 мил

Најпопуларни користени поли торби за општи производи од светлина до средна тежина за да ги заштитат од �

DEN 0.33