uxcell M6X60mm мебел за завртки за завртки за навртки за хексадеци

uxcell M6X60mm мебел за завртки за завртки за навртки за хексадеци

DEN 1446.40

Свеж

Достапно.

Оценка на јачина : 4,8; Главна боја : бронзен тон; Дијаметар на низата : М6; Под должина на главата : 60мм / 2,36 "; Големина на орев : 9,5 x 13мм / 0,37" x 0,52 "(d*l); Големина на завртката : 12,5 x 62,5 mm / 0,49" x 2,46 "(Max.d*L); Fit Hex Големина на клучот : 4мм / 0,16 ". Предност : Добро изграден, цврст хардвер за склопување на повеќето кревети, маси, столчиња или работнички плочи, итн. Апликација : За придружување на повеќето шуми, табли, кујнски работни плочи, плакари, шкафови и најразлични други проекти за DIY. Материјал : Направете јаглероден челик, произведен со ладно фалсификување, со прецизна структура на навој и голема јачина, површината усвојува процес на зајакнување, електро-галванизирана обвивка, отпорност на корозија и прекрасен изглед. Инсталација : 1. Направете дупка на дрвената табла според надворешниот дијаметар на навртката и инсталирајте ја навртката. 2. Направете дупка за друга дрвена табла, усогласете ја со дупката за инсталација на навртката, вметнете ја навртката за заклучување на завртката, а инсталацијата е завршена. Оценка на јачина : 4,8; Главна боја : бронзен тон; Дијаметар на низата : М6; Под должина на главата : 60мм / 2,36 "; Големина на орев : 9,5 x 13мм / 0,37" x 0,52 "(d*l); Големина на завртката : 12,5 x 62,5 mm / 0,49" x 2,46 "(Max.d*L); Fit Hex Големина на клучот : 4мм / 0,16 ". Предност : Добро изграден, цврст хардвер за склопување на повеќето кревети, маси, столчиња или работнички плочи, итн. Апликација : За придружување на повеќето шуми, табли, кујнски работни плочи, плакари, шкафови и најразлични други проекти за DIY. Материјал : Направете јаглероден челик, произведен со ладно фалсификување, со прецизна структура на навој и голема јачина, површината усвојува процес на зајакнување, електро-галванизирана обвивка, отпорност на корозија и прекрасен изглед. Инсталација : 1. Направете дупка на дрвената табла според надворешниот дијаметар на навртката и инсталирајте ја навртката. 2. Направете дупка за друга дрвена табла, усогласете ја со дупката за инсталација на навртката, вметнете ја навртката за заклучување на завртката, а инсталацијата е завршена.

Избор на клиенти

Колумбија Девојки Фурмиле Крик Сс Графичка Маичка Свеж
Колумбија Девојки Фурмиле Крик Сс Графичка Маичка

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОМНИСЕНКА : Бидете безбедни и заштитени..

DEN 3.33
Знак за знаме на знамето на полиестерско знаме Свеж
Знак за знаме на знамето на полиестерско знаме

Димензиите на знамето се широки 3 'и 5' Направено од траен вртено полиестер Секое знаме е индивидуално ск�

DEN 907.20
Алатка Амана - LAM400T6 ПЛАТИНСКИОТ ПЛАТИНСКИ 100мм DIA X 6T, 22мм, секач за замена Свеж
Алатка Амана - LAM400T6 ПЛАТИНСКИОТ ПЛАТИНСКИ 100мм DIA X 6T, 22мм, секач за замена

(Г) Дијаметар : 100мм Заби : 6 (г) Роуд : 22мм Kerf (б) : .157 (4,0мм) Посветеност да понуди највисок постојан квалитет �

DEN 2.33
CTA Tools 2548 Pro Swivel Filter Filter Crund - камион Свеж
CTA Tools 2548 Pro Swivel Filter Filter Crund - камион

Широк спектар на професионални автомобилски специфични алатки Професионална оценка Дизајн на тешки ра

DEN 1.67
Aqua eve Womens Едно парче костими за капење со шорцеви Бојлег за капење атлетски спорт за пливање Свеж
Aqua eve Womens Едно парче костими за капење со шорцеви Бојлег за капење атлетски спорт за пливање

85% полиестер, 15% спандекс Увезени Еластично, затворање на ленти Едно парче костум за капење за жени : Атле

DEN 495.84
Гума ролна на неопренови, хлоропрена, CR, не -маркирање, 60A, 1/64 во дебела x 36 во широк x 10 ft. Свеж
Гума ролна на неопренови, хлоропрена, CR, не -маркирање, 60A, 1/64 во дебела x 36 во широк x 10 ft.

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60А, текстура : мазна, дебелина : 1 / 64 ", ширина : 36", должина : 10 стапк

DEN 2.67
20 kVA 3PH DOE Transformer 220V Delta Primary 208Y/120 Wye-N секундарна N3R вентилирана 60 Hz целосно во кондензација/капсулиран Свеж
20 kVA 3PH DOE Transformer 220V Delta Primary 208Y/120 Wye-N секундарна N3R вентилирана 60 Hz целосно во кондензација/капсулиран

MTDOE16FP3 P220 D20 KVA208 Y.120N3 R MTDOE16FP3 P220 D20 KVA208 Y.120N3 R Три фаза 220 V до 208 Y / 120 20 k VA ефикасност целосно конструиран транс

DEN 892.80
GRM40X7R333K025AC - Фиксни 2 -пини SMD 40X7R333K025 Свеж
GRM40X7R333K025AC - Фиксни 2 -пини SMD 40X7R333K025

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор на повеќ

DEN 2.33
Знак на улица Азалеа знак за деца со соба | Внатрешен/отворен | 24 широк пластичен знак Свеж
Знак на улица Азалеа знак за деца со соба | Внатрешен/отворен | 24 широк пластичен знак

Големина на знак : 6 "x 24" Совршен подарок Добро за украсување на работен простор или виси во ден, овој зна�

DEN 1268.80
Гумен лист, Витон, ширина на гума 36 во, гума должина 4 во, гума дебелина 1/8 во, црна, 70А Свеж
Гумен лист, Витон, ширина на гума 36 во, гума должина 4 во, гума дебелина 1/8 во, црна, 70А

Висок квалитет : Витон гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

DEN 3.33
Заптивка за масло од вратило AVX 1,378 x 3,15 x 0.276 инчен гума покриена двојна усна Свеж
Заптивка за масло од вратило AVX 1,378 x 3,15 x 0.276 инчен гума покриена двојна усна

Внатрешен дијаметар : 1.378 " Надворешен дијаметар : 3.150" Дијаметар на ширина : 0,276 " Материјал за запечатувањ

DEN 471.52
Волшебно зајаче виолетова Свеж
Волшебно зајаче виолетова

Овој тркалезен зајак има должина и оптоварување за да испорача длабоко задоволство од уникатно беден и

DEN 0.67