Преносен Mini Stapler + Staples може да поправи белешки за книги, Соодветна персонал Употреба за студентите да користат студент Docum до i9O1 материјали

Преносен Mini Stapler + Staples може да поправи белешки за книги, Соодветна персонал Употреба за студентите да користат студент

DEN 456.00

Свеж

Достапно.

Лесна и удобна - ергономски дизајнирана за една рачна употреба. Палма големина за лесно ракување и совршено за секого, вклучително и деца и сениори. Задебелена црна боја - Слатка мала степлер со краток, кривичен дизајн додава забава на која било канцеларија или училница. Стејплер за издвојување на мини-степлер се вклопува во дланката, зазема помалку простор на вашата работна површина. Вклучени додатоци - Snazzy Little Stapler доаѓа со сите додатоци за да ги исполни вашите потреби за затегнување, со стандардни главни делови за ваша погодност. Големи околу 3,8 * 1,6 см. Долготрајно - Степлер е издржлив за повеќекратни намени што е сигурна преку постојана затегнување. Компактниот дизајн овозможува лесно продавница во вашата работна маса, задниот пакет, краток случај, чанта или фиока. Кратко и витко - Овој симпатичен мини спотлер е идеален за употреба каде просторот е тесен. Направени трајни пластични високи влијанија, совршено решение за вашите секојдневни потреби за затегнување. Лесна и удобна - ергономски дизајнирана за една рачна употреба. Палма големина за лесно ракување и совршено за секого, вклучително и деца и сениори. Задебелена црна боја - Слатка мала степлер со краток, кривичен дизајн додава забава на која било канцеларија или училница. Стејплер за издвојување на мини-степлер се вклопува во дланката, зазема помалку простор на вашата работна површина. Вклучени додатоци - Snazzy Little Stapler доаѓа со сите додатоци за да ги исполни вашите потреби за затегнување, со стандардни главни делови за ваша погодност. Големи околу 3,8 * 1,6 см. Долготрајно - Степлер е издржлив за повеќекратни намени што е сигурна преку постојана затегнување. Компактниот дизајн овозможува лесно продавница во вашата работна маса, задниот пакет, краток случај, чанта или фиока. Кратко и витко - Овој симпатичен мини спотлер е идеален за употреба каде просторот е тесен. Направени трајни пластични високи влијанија, совршено решение за вашите секојдневни потреби за затегнување. Опис : Состојба : Сосема нов материјал : Метал+Пластична големина : Околу 3,8 * 1,6см Боја : Зелена/сина/црвена/жолта/црна (случајна боја, не избирајте боја) Стејплс : Околу 0,9 см 10# Количина : 1 Set (Вклучи 1 PC Stapler+ Staples) Забелешка : 1. е добро познато дека различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може да се разликуваат малку од следниве слики 2. Ве молиме игнорирајте ја големината. Големината понекогаш може да биде помала од големината што ја опишуваме, а големината на Кина е обично помала од големината на Европејците и Американците. Затоа, ве молиме, дозволете 1-3см да биде различен 3. Ако ви е тешко да изберете големина, секогаш можете да контактирате со нас, ние ќе ви дадете неколку совети, но само за вашиот референтен пакет вклучуваат : 1 компјутер степлер+степени.

Избор на клиенти

HP OfficeJet 200 преносен печатач со безжично и мобилно печатење и касети со мастило XL - 4 бои Свеж
HP OfficeJet 200 преносен печатач со безжично и мобилно печатење и касети со мастило XL - 4 бои

Главни функции на овој преносен печатач во боја на HP : Лесно преносно печатење каде и да ви треба, безжич�

DEN 0.67
Дупки бит Шанк карбид со метал издржлива тркалезна шипка 110/200/320мм 1 парчиња Свеж
Дупки бит Шанк карбид со метал издржлива тркалезна шипка 110/200/320мм 1 парчиња

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Карактеристики : 1 Направено од висококвалитетен карбид �

DEN 0.33
К&засилувач; К Ентериери 54253Б-СИ 32 Инчен Сребрен Метал Џингл Бел / Црвен Лак и Закачалка Свеж
К&засилувач; К Ентериери 54253Б-СИ 32 Инчен Сребрен Метал Џингл Бел / Црвен Лак и Закачалка

Материјали : Железо Димензии : 32"Х х 20" Диа Од модерен до антички, традиционален до еклектичен, ќе ги најде

DEN 957.44
Двојно одвалување од 180 степени топла чевли L-заграда со 1/4-20 опции за монтирање Свеж
Двојно одвалување од 180 степени топла чевли L-заграда со 1/4-20 опции за монтирање

Двојно монтирање во форма на L со топол чевли за да се монтираат до 7 "монитори; Дополнително монтирање на

DEN 3.00
Проток на општество Менс лабав Стикс атлетски шорцеви со џебови Свеж
Проток на општество Менс лабав Стикс атлетски шорцеви со џебови

Општеството Flow е родено во Лакрос, спорт кој дефинира екстремен атлетизам, метеж и стил Ова е општество �

DEN 3.33
Маица со блуза за дама летна есен облека трендовски краток ракав памук екипаж графичка смешна преголема блуза Б3 Б3 Свеж
Цветни пронајдени женски обични екипаж џемпер со долги ракави опуштени врвови за пулвер Свеж
Цветни пронајдени женски обични екипаж џемпер со долги ракави опуштени врвови за пулвер

Плетена Увезени Затегнување на затворањето Само миење на рацете Материјал : Мека ткаенина, лесна, истег�

DEN 2.33
Хартија за трансфер на ласер за темна ткаенина: Ненах „Ласер 1 нетранспарентен“ 50pk :) Свеж
Хартија за трансфер на ласер за темна ткаенина: Ненах „Ласер 1 нетранспарентен“ 50pk :)

Neenah Laser One непро opирна хартија за пренос на топлина 50 листови 8,5 "x 11" Најдобар производ на отпечатоци со кв

DEN 2.67
CupholderHero Fits Toyota RAV4 додатоци 2019, 2020, 2021 Премиум за внатрешни работи за внатрешни работи што не се лизгаат, Свеж Попустот
CupholderHero Fits Toyota RAV4 додатоци 2019, 2020, 2021 Премиум за внатрешни работи за внатрешни работи што не се лизгаат,

Со нашите разновидни опции за боја, сигурни сме дека ќе го имаме вистинскиот изглед да одговара на вашит

DEN 415.68
wikjxiz, јас сум во пензија, направете го тоа сами hat hat cave cowboy бејзбол капи, црно голф капа за мажи жени Свеж
wikjxiz, јас сум во пензија, направете го тоа сами hat hat cave cowboy бејзбол капи, црно голф капа за мажи жени

100% памук Затворање на влечење Материјал : Оваа модна капа направена од премиум 100% памук, лесен и издржли�

DEN 886.40