Пилула кутија Божиќни елки Антлери Тркалезни лекови таблети за таблети Преносни таблети со витамин контејнер Организатор Апчиња држач со 3 оддели

Пилула кутија Божиќни елки Антлери Тркалезни лекови таблети за таблети Преносни таблети со витамин контејнер Организатор Апчиња

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

【Материјал】 Оваа прекрасна тркалезна пилула кутија е изработена од висококвалитетно електропланирано железо и пластика. Може да се стави во вашиот џеб, чанта, совршена за патување, копче за кутии со пилули отворено, лесен за отворен дизајн. 【Една големина】 5x5x1,7 cm/1.97x1.97x0,67 инчи, овој случај на тркалезна пилула дизајниран со три одделни прегради, е погоден за вас да го користите во текот на денот. 【Декоративна таблета кутија】 Преносен и лесен случај на сметка, е лесен за носење, овој сад со пилули е стилски со уникатни обрасци, но е практичен за носење апчиња на патот. 【Апликација】 Овој организатор на пилули е одличен подарок за мажи или жени. Исто така е многу погоден за семејни активности на отворено, спорт и плажи. 【Топол потсетник】 Лесно за грижа, само избришете го чисто. Едноставен, но организатор на модни апчиња е многу погоден за оној што треба редовно да зема повеќе лекови. 【Материјал】 Оваа прекрасна тркалезна пилула кутија е изработена од висококвалитетно електропланирано железо и пластика. Може да се стави во вашиот џеб, чанта, совршена за патување, копче за кутии со пилули отворено, лесен за отворен дизајн. 【Една големина】 5x5x1,7 cm/1.97x1.97x0,67 инчи, овој случај на тркалезна пилула дизајниран со три одделни прегради, е погоден за вас да го користите во текот на денот. 【Декоративна таблета кутија】 Преносен и лесен случај на сметка, е лесен за носење, овој сад со пилули е стилски со уникатни обрасци, но е практичен за носење апчиња на патот. 【Апликација】 Овој организатор на пилули е одличен подарок за мажи или жени. Исто така е многу погоден за семејни активности на отворено, спорт и плажи. 【Топол потсетник】 Лесно за грижа, само избришете го чисто. Едноставен, но организатор на модни апчиња е многу погоден за оној што треба редовно да зема повеќе лекови. Детали за кутијата со пилули Материјал : Електроплетирано железо и пластичен материјал. Модни обрасци : Потсетете се дека е време да ги земате вашите лекови. Карактеристики : ★ Тркалезна кутија за модни пилули погодна за џеб, чанта, совршена за патување. ★ Со три одделни оддели за вас, за вас треба да ви е потребна медицина за цел ден. ★ Преносен и лесен за носење, прекрасната кутија за пилули е стилско, практично решение за носење апчиња на патот. ★ Идеален подарок за семејство и пријатели. Многу погодно за да се користи за семејни активности на отворено, спорт и плажи. Гаранција : Ако добиете кутија со пилули со кој било проблем со квалитетот, слободно контактирајте не и ќе се изврши враќање/замена.

Избор на клиенти

Џемпери за џемпери за жени- капка рамо по up grutstring худи Свеж
Џемпери за џемпери за жени- капка рамо по up grutstring худи

Оваа облека е изработена од висококвалитетна ткаенина Погодно за секојдневно носење 1 Пристигна во рок

DEN 0.67
920 Фиберглас Морски Чистач, 16 Fl Оз - 2 Пакет Свеж
920 Фиберглас Морски Чистач, 16 Fl Оз - 2 Пакет

Враќа занемарени фиберглас завршува ефект од атмосферски влијанија Подготвува површина за следење вос

DEN 377.44
Avokadol Цртичка Камера Пред и Задниот Дел, Двојна Камера Автомобил СО 32g SD Картичка 4IPS Екран На Допир, 1080p Табла Камера Свеж
Сад Цвет.Јапонски Кутани опрема. ктн-к7-0284 Свеж
Сад Цвет.Јапонски Кутани опрема. ктн-к7-0284

Надоместокот за испорака е вклучен Во Сад и МОЖЕ Од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака Голе�

DEN 377.60