Заштитник на екранот во Јузни за iPad 2 3 4, филмот со калено стакло компатибилен за Apple iPad2 / iPad3 / iPad4 [2 пакет]

Заштитник на екранот во Јузни за iPad 2 3 4, филмот со калено стакло компатибилен за Apple iPad2 / iPad3 / iPad4 [2 пакет]

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Целосна транспарентност : Заштитникот е транспарентно калено стакло, спречува оштетување и гребнатини - овој заштитник на екранот ќе го заштити екранот на вашиот уред од остри предмети. Заштитникот на екранот на Јузни i Pad апсорбира оштетување од секојдневно абење и солза, обезбедува двојно повеќе оклоп од алтернативните заштитници на екранот, калено стакло има олеофобична обвивка што ги намалува отпечатоците од прсти и измамници. Совршен дизајн : . - Пријателски за случајот. Што би добиле : . Олеофобична обвивка : Заштитник има олеофобична обвивка што спречува отпечатоци од прсти и други загадувачи и лесни за чистење, овој заштитник на екранот пукна ако е скршен, не остар, што го прави побезбеден од другите производи за стакло. Белешка : За најраните изданија на Apple i Pad : i Pad 2/3/4 9. - Отпорен на гребење и тресење. - 99% HD јасност. Влажно бришење и суво бришење * 2. Заштитниците на екранот во Јузни се направени од високо квалитетен материјал кои се прилагодени за да обезбедат совршено вклопување секој пат. Вашата одлична поддршка и заинтересирани се нашата најголема мотивација за иновации и подобрување на нашата услуга. Инсталира мазна и прецизност без меурчиња за домашното копче Непречено безбедносно намалување околу лидерот на индустријата за рабови во заштитата на екранот. Fit for IPad модели : A1395/A1396/A1397/A1416/A1430/A1403/A1458/A1459/A1460. Цврстина на површината : 100% сосема нов и висок квалитет, површината на заштитник има цврстина од дебелина од 9 H и 0,33мм, како што се ножеви и клучеви нема да гребе. Овој чувар на екранот, исто така, совршено се вклопува за вашиот i Pad 2 i Pad 3 и i Pad 4. - Точност на сензибитауч. Fit for IPad модели : A1395/A1396/A1397/A1416/A1430/A1403/A1458/A1459/A1460. Компатибилни i Pads : .9 Apple i Pad Mini, Mini 2, Mini 3 и Mini 4. (2 Guidestickers & 1 Absorbor Dustorbor) * 2. Стаклото со калено стакло од 9 часа, многу посилно од нормалниот заштитник на пластичен екран на ПЕТ, може ефикасно да го заштити i Pad од несреќата на секојдневниот живот. Висок одговор и висока транспарентност. Лесно за инсталирање, по усогласувањето, само со еден мек допир во центарот, вклучувајќи крпа за полирање на екранот и бришење алкохол, за време на инсталацијата ви помага да ги избришете ознаките и отпечатоците од прстите. Направено со висококвалитетна дебелина од 0,33 мм со повеќе слоеви на заштитно калено стакло со заоблени рабови.- Инсталација без меурчиња. Apple i Pad 2 i Pad 3 и i Pad 4. Висок одговор. Точно исечете го за да го покриете целиот екран на вашиот i Pad Pro, чувајќи го копчето за камера и дома, тотално непречено. Целосна транспарентност : Заштитникот е транспарентно калено стакло, спречува оштетување и гребнатини - овој заштитник на екранот ќе го заштити екранот на вашиот уред од остри предмети. Premium Ipad Temperse Fecle Precage Protecter обезбедува супериорна отпорност на гребење, додавањето на олеофобичен слој во голема мерка ги намалува измамниците и отпечатокот, лесно да го одржувате вашиот i Pad чист. Лесно за инсталирање, по усогласувањето, само со еден мек допир во центарот, вклучувајќи крпа за полирање на екранот и бришење алкохол, за време на инсталацијата ви помага да ги избришете ознаките и отпечатоците од прстите.

Избор на клиенти

Водмксиг Женски Обични Јакни Пешачење Патување Отворен Преден Лесен Плисиран Преден Удобен Џеб Со Патент Јакна Свеж
Забава за забави Божиќни приврзоци за приврзоци за приврзоци Свеж
Забава за забави Божиќни приврзоци за приврзоци за приврзоци

Graduation Party Decorations 2022 Party Decorations for Women College Graduation Party Decorations 2022 Party Favors Bachelorette Party Decorations Bachelorette Party Favors Party Dress Part

DEN 0.67
Бебешка Хауба Бела Памучна Муслин Мека Капа За Сонце Зимска Божиќна Пролет Лето Сите Сезони Капа За Бебиња Свеж
Бебешка Хауба Бела Памучна Муслин Мека Капа За Сонце Зимска Божиќна Пролет Лето Сите Сезони Капа За Бебиња

памук муслин Енфилер затворање Бебе Муслин Хауба За Девојче Или Бебе Момче цела сезона Лесна Бебешка к�

DEN 0.33
Структурни Концепти 83644 Магнетски Филтер, Сбз Свеж
Структурни Концепти 83644 Магнетски Филтер, Сбз

Вистински оем замена дел Структурните Концепти се водечки иноватор на витрини контролирани со темпера�

DEN 1484.00
Syneticusa Грешка Слободен Canbus Подготвени Жолта / Килибар LED Предниот/Задниот Трепкач Светилки DRL Паркинг Светилка Без Свеж
Биониме GT333 тест ленти за употреба со Bionime Fairest GT333 метар - Мониторинг на шеќер во крвта од дијабетичари, кутија од Свеж
Катлер Чекан Прекинувач 15 Засилувач Рефус Свеж
Катлер Чекан Прекинувач 15 Засилувач Рефус

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 286.88
Ламсон Формал Серија 2330-Масло Растворливо Во Вода Без Хлор-5 Литри Свеж
Ламсон Формал Серија 2330-Масло Растворливо Во Вода Без Хлор-5 Литри

Ова е биоразградливо, синтетичко печат и соединение за цртање Се препорачува за употреба при бришење те

DEN 1.67
Џужија Су Везење Група Фан Кинески Стил Класичен Ханфу Фан Танц Свадба Партија Фан ШКУ-28 Свеж
Џужија Су Везење Група Фан Кинески Стил Класичен Ханфу Фан Танц Свадба Партија Фан ШКУ-28

●Уникатни Подароци : тоа е подарок за Роденден, Новогодишен Ден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Де

DEN 1.33
многу лале стапчиња за јадење медиум Свеж
многу лале стапчиња за јадење медиум

Големина : 7,7 х 0,8 х 0,4 инчи (19,5 Од Бетфу Во Префектурата Оита, традиционалниот град за занаети од бамбус е �

DEN 296.64
Марг 9В AC Адаптер За Модел: Ad-0920M Приклучок Во Класа 2 Трансформатор Кабел За Напојување Свеж
Марг 9В AC Адаптер За Модел: Ad-0920M Приклучок Во Класа 2 Трансформатор Кабел За Напојување

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 2.67
Cffuvros Freestanding Practer организатори со двојна врата од петстепени кабинети за складирање, големи плакари за гардероба Свеж
Велигден Зајаче Дрвена Маса Центар Украси Јајце Лов Декорации Велигден Лулка Пролет Велигден Декорација Гроздобер Рустикален Свеж Попустот
Двојно одвалување од 180 степени топла чевли L-заграда со 1/4-20 опции за монтирање Свеж
Двојно одвалување од 180 степени топла чевли L-заграда со 1/4-20 опции за монтирање

Двојно монтирање во форма на L со топол чевли за да се монтираат до 7 "монитори; Дополнително монтирање на

DEN 3.00
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 30а, леплива поддршка Свеж
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/8 во, 30а, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 112.96