Seco 63929 Bubber Drign Dript Bits SD206, 0,90 mm големина на вежба за бит

Seco 63929 Bubber Drign Dript Bits SD206, 0,90 mm големина на вежба за бит

DEN 3148.32

Свеж

Достапно.

Series/List SD206, Drill Point Bit Size (mm) 0.90, Drill Point Bit Size (Decimal Inch) 0.0354, Drill Point Bit Finish/Coating Futura Nano Top, Drill Point Bit Material Solid Carbide, Flute Type Spiral, Spiral Type Regular Spiral, Агол на вежба за вежба 140. Број на флејти 2, целокупна должина (мм) 38,00, целокупна должина (децимални инчи) 1.4961, ознака за спецификација DIN, преку течноста за ладење (да/не) Не, должина на флејта x со дијаметар на дијаметар 6x D, дијаметар на шанк (mm) 3,00, дијаметар на Шанк (децимални инчи) 0,1181. Тип на Шанк Директна, максимална длабочина на дупчење (децимални инчи) 0,2126, максимална длабочина на дупчење (мм) 5,40, затегната веб -конфигурација, толеранција на дијаметар на бит (мм) 0,000 до -0,006, насока на сечење десна рака, број на спецификација DIN 6537 A. Оптимизирани облоги, геометрии на врвови и вметнете дизајни. Овие вежби нудат дупки со висок квалитет и висока продуктивност за сите видови апликации и материјали за работно парче.

Избор на клиенти

Comee Professional Table Temans Ping Ping Pong Net Post Chince Click Click со вметнување на нето -клип, држач за зафат на ширина Свеж
Comee Professional Table Temans Ping Ping Pong Net Post Chince Click Click со вметнување на нето -клип, држач за зафат на ширина

Боја : Црна Модел : CS301 Стил : Стегач за завртки Материјал : Најлон памук + метал Нето големина : приближно...

DEN 584.00
Стилски Јака За Кучиња Со Јаже Со Јаже Со Јаже-Прилагодлива И Сигурна Јака За Обука За Средни До Големи Кучиња Свеж
Стилски Јака За Кучиња Со Јаже Со Јаже Со Јаже-Прилагодлива И Сигурна Јака За Обука За Средни До Големи Кучиња

Достапно во различни забавни и живописни отпечатоци за да одговараат на вашиот стил и личноста на вашет

DEN 1196.80
X-Dree 2,5 mm Dia Dia 33x13x5mm I во форма на напојување за напојување за сечење жица EDM Свеж
X-Dree 2,5 mm Dia Dia 33x13x5mm I во форма на напојување за напојување за сечење жица EDM

Вкупна тежина : 9g; Вкупна големина : 33 x 13 x 5mm / 1,3 "x 0,5" x 0.2 "(L*w*t) Име на производ : контакт за напојување со на�

DEN 169.60
X-Ree 6PCS CCTV камера 1 женски до 5 машки 5,5x2.1mm DC Splitter на жица за напојување (6PCS CCTV камера 1 femmina A 5 Maschio Свеж
X-Ree 6PCS CCTV камера 1 женски до 5 машки 5,5x2.1mm DC Splitter на жица за напојување (6PCS CCTV камера 1 femmina A 5 Maschio

Нето тежина : 221g; Содржина на пакетот : 6 парчиња X DC Сплитер за кабел за напојување Главна боја : црна; Тип �

DEN 1228.80
Ди Зи Џ75 Брит-Шара Алуминиумски Подлога Алатка Кутија Свеж
Ди Зи Џ75 Брит-Шара Алуминиумски Подлога Алатка Кутија

Не ' Рѓосувачки 0.090 БритШара Алуминиум Заклучување Нерѓосувачки Челик ТРачка Брави Паѓачки Врати За Лес

DEN 1300.80