Алаза Галакси Мандала природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за миење садови за миење бања и чистење на домаќинства, не-крик и еко пријателски, 3 пакувања

Алаза Галакси Мандала природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за миење садови за миење бања и чистење на домаќинства, не-крик

DEN 207.84

Свеж

Достапно.

3 парчиња овален целулоза сунѓер. Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. Еколошки компресирани од природни влакна од дрво, нема да ја стимулира кожата. Меки и еколошки, исто така, може да се деградираат по отфрлањето. Одличен ефект на чистење лесно одзема масло и нечистотија по апсорбирање на вода. Исчистете и оставете гребнатини во исто време. Не е лесно да се одгледуваат бактерии по сушењето. Интересна шема Ние дизајниравме стотици илјади различни дизајни за вас. Можете да најдете дури и стотици теми, како што се мачки, кучиња, животни, цвеќиња, растенија, национални знамиња, уметност, фестивали, етнички, итн. Одличен подарок добар избор за вашата мајка, тато, семејство или пријатели на Денот на мајката, таткото Ден, Денот на благодарноста, Критмас, Велигден и така натаму.

Избор на клиенти

亀 の 子 束子 商店 商店 Кујнски сунѓер, 角型, сребро Свеж
亀 の 子 束子 商店 商店 Кујнски сунѓер, 角型, сребро

Тенки сунѓер на рамни производи изработен од специјално преработен алуминиум Големина (W x D x H) : 3,5 x 0,6 x 5,2

DEN 0.33
Нано Carborundum сунѓер исчистете го сунѓер за да ја отстраните бојата на дамката на маслото GD0 Свеж
Нано Carborundum сунѓер исчистете го сунѓер за да ја отстраните бојата на дамката на маслото GD0

Нано Carborundum сунѓер Исчистете го сунѓер за да ја отстраните маслото од дамка од сунѓер со висока густина,

DEN 95.84
Casabella cellulose Scrub Sponges, слива, вар и портокалова печатење, 3-пакет Свеж
Casabella cellulose Scrub Sponges, слива, вар и портокалова печатење, 3-пакет

Поништување Направени во САД и увезени Направено во САД Секој сунѓер мери 41 / 2 од 23 / 4 од 1 инч...

DEN 3.33
Сунѓер индивидуално завиткан 30 пакувања, сад за стапче за садови за миење садови за миење садови за миење садови, глава за Свеж Попустот
Исценети јаки за поддршка на грлото на матката, сунѓер, плетен врат Свеж
Исценети јаки за поддршка на грлото на матката, сунѓер, плетен врат

Сунѓер, плетење ткаенина Заграда на вратот за спиење : Лесен, преносен, дишечки и удобно, не затнат, може �

DEN 2.00
DBYLXMN Мултифункционално чистење на чистење чистење 5/10 парчиња сунѓер за чистење пена Свеж
DBYLXMN Мултифункционално чистење на чистење чистење 5/10 парчиња сунѓер за чистење пена

100% сунѓер Увезени Вклучен пакет : 5 / 10 парчиња нано чистење сунѓери четка за садови со држач за кујнски м�

DEN 688.00
3M RF9730, 6-пакет, јасно Свеж
3M RF9730, 6-пакет, јасно

Странската лента со деликатни површини на површината е одлична за површините на кои им е потребна малку

DEN 282.72
Миао Џи Чистење Сунѓер - чистење подлога-сунѓер подлога-Чистење Сунѓер-За Општи Прибор -) Свеж
Миао Џи Чистење Сунѓер - чистење подлога-сунѓер подлога-Чистење Сунѓер-За Општи Прибор -)

Застанете до неколкумесечна тешка, секојдневна употреба во вашата кујна, бања или автомобил без да се р�

DEN 3.33
Кигаи Палма Лист Цвет Не-Гребење Чистење Сунѓери, Двострани Чистење Сунѓер За Миење Садови И Чистење Кујна,3 Пакет Свеж
Практична Материја Органски Памучни Влакна Сеопфатен Кујнски Сунѓер Свеж
Практична Материја Органски Памучни Влакна Сеопфатен Кујнски Сунѓер

Сунѓер од природни Влакна : сунѓер за сите ваши потреби за чистење; Изработени со природни памучни влакн

DEN 3.00