CubieTech Ainstein S700, Actions S700, Arm Cortex-A53 1.6GHz, Mali 450 MP4 Quad Core, LPDDR3 2GB, EMMC 8GB стандардно, комплет за развој/SBC/SOM/Core-Board

CubieTech Ainstein S700, Actions S700, Arm Cortex-A53 1.6GHz, Mali 450 MP4 Quad Core, LPDDR3 2GB, EMMC 8GB стандардно, комплет

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Процесорот : Акции S700, АРМ Кортекс-А53 1.6 GHz, Мали 450 MP4. Меморија : LPDDR3, 2 GB стандардно. Складирање : Складирање на чипови EMMC, стандардно 8 GB. Безжичен : AP6212 Onboard, Wi Fi 802.11 Bg/N, Bluetooth 5.0, Ble. Набавка IPEX конектор, може да поддржува керамичка антена, FPC антена, телескопска антена. Енергија : Адаптер за wallидови за поддршка, USB VBUS, напојување на батеријата. RTC : 40m Ah стандардно. Време е околу 6 дена. Доколку треба подолго време, може да ја замени поголемата батерија RTC со поголем капацитет. Систем : Поддршка на Android и многу дистрибуции на Linux. Официјалниот тим на Cubieboard ќе ги одржува системот Android, Debian и Debian Sever. Ние поддржуваме прилагодување на оваа развојна табла. Ако сакате да додадете нови функции или да ги елиминирате карактеристиките за да ги намалите трошоците, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти. Ако сакате да направите свои сопствени табли за развој, ние исто така можеме да продадеме акциони чипови одделно.

Избор на клиенти

Хамилтон Бич 990150300, Контрола Аси. Комплет, HMD900 Свеж
Хамилтон Бич 990150300, Контрола Аси. Комплет, HMD900

Оригинален дел за замена на OEM Плажата Хамилтон се наоѓа во домаќинствата низ Америка и обезбедува уред�

DEN 0.67
Lululemon порамнете ги панталоните со целосна должина јога панталони Свеж
Lululemon порамнете ги панталоните со целосна должина јога панталони

Повлечете го затворањето Машинско миење Со подолг инсејм од оригиналот, овие панталони со целосна долж�

DEN 1449.92
Макемехич Машки 2 Парче Копче Надолу Краток Ракав Кошула Врвот И Шорцеви Во Собата Свеж
Макемехич Машки 2 Парче Копче Надолу Краток Ракав Кошула Врвот И Шорцеви Во Собата

100% Полиестер Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Ткаенината нема истегнување Карактеристики

DEN 1.67
Chemteq 306-6000 Површина Избришете Боја Компаратор, Жива, 0.4 Висина, 4 Широк, 4 Должина Свеж
Chemteq 306-6000 Површина Избришете Боја Компаратор, Жива, 0.4 Висина, 4 Широк, 4 Должина

0,4" висина 4 " широк 4 " должина Типот на броење единици е Површинско Бришење Направени во : Сад 0,4" висина 4 "

DEN 1166.40
Мичел и Нес Сиетл Суперсоника Sonics Нова зелена ера Snapback капа капа Свеж
Мичел и Нес Сиетл Суперсоника Sonics Нова зелена ера Snapback капа капа

100% полиестер Увезени Затворање на привремено Само Хемиско чистење Сиетл Суперсоника Soncis New Mitchell & Ness Yellow

DEN 526.24
Honeywell S3312HS Увекс генеза XC Hydroshield Anti-Fog Saffection Glass, капацитет, волумен, стандард, сина Свеж
Honeywell S3312HS Увекс генеза XC Hydroshield Anti-Fog Saffection Glass, капацитет, волумен, стандард, сина

ХИДРОСХИЛД обложени леќи против магла Трајно врзани за леќите 90x подолго од другите производи против ма

DEN 2203.20
Австралиски Добиток Куче Патување Кригла-Љубов Австралиски Говеда Куче Нерѓосувачки Челик Кригла Свеж
Австралиски Добиток Куче Патување Кригла-Љубов Австралиски Говеда Куче Нерѓосувачки Челик Кригла

Дизајнерскиот Принт на австралиско Говедско Куче Од Двете Страни со Живописни Бои и Дизајн Со Висока Ре

DEN 447.84
Божјакс ЦБ-04 тврдогласен случај со тркала Свеж
Божјакс ЦБ-04 тврдогласен случај со тркала

Опции за носење / транспорт : Врвни ленти за поврзување со двојни приклучоци Димензии : 78 x 24 x 24cm (30,71 x 9,45 x 9

DEN 5584.00
B74g-4AK-QD1-RMG : Norgren Excelon B74g Серија, Филтер/Регулатор, Олеснување, 1/2 PTF, Прилагодување На Копчето, Рачно Одвод, Свеж
B74g-4AK-QD1-RMG : Norgren Excelon B74g Серија, Филтер/Регулатор, Олеснување, 1/2 PTF, Прилагодување На Копчето, Рачно Одвод,

тој норгрен филтер регулаторната единица е нашата најпопуларна единечна единица за подготовка на комп�

DEN 0.33