Шипт канцелариски материјал документ Шредер вкрстени 7 страници за канцеларија со 21L, ЦД/ДВД и корпа за повлекување на шреддер со кредитни картички, црна

Шипт канцелариски материјал документ Шредер вкрстени 7 страници за канцеларија со 21L, ЦД/ДВД и корпа за повлекување на шреддер

DEN 5543.04

Свеж

Достапно.

Направено од еколошка пластика, панелот е едноставен, лесен за ракување и уништува хартија (А4 хартија, 7 рендан хартија, уништувач). Овој мини уништувач е погоден за сечење хартија А4. По сечење, ширината на лентата е 4*39мм. Откако хартијата е полна, ве молиме исчистете го навреме за да избегнете да влијаете врз нормалното работење на машината. За да се продолжи животот на машината, количината на рендан хартија треба да биде помала од максималната количина на рендан хартија наведена од машината. Машините што не прецизираат фрагментација, диск или кредитна картичка не треба да се ставаат во машината. Ве молиме слободно контактирајте не во ова време. Бојата на производот можеби не е точна како сликата. Погледнете го вистинскиот производ. Направено од еколошка пластика, панелот е едноставен, лесен за ракување и уништува хартија (А4 хартија, 7 рендан хартија, уништувач). Овој мини уништувач е погоден за сечење хартија А4. По сечење, ширината на лентата е 4*39мм. Откако хартијата е полна, ве молиме исчистете го навреме за да избегнете да влијаете врз нормалното работење на машината. За да се продолжи животот на машината, количината на рендан хартија треба да биде помала од максималната количина на рендан хартија наведена од машината. Машините што не прецизираат фрагментација, диск или кредитна картичка не треба да се ставаат во машината. Ве молиме слободно контактирајте не во ова време. Бојата на производот можеби не е точна како сликата. Погледнете го вистинскиот производ. Големина на производот : 326*227*418mmmatery : Еколошка пластика, нитрична челична хартија за паста за паста : 21 LSHREDDED хартија : Стриппапер Големина на хранење : 220mmvoltage : 110 V-240 Vnoise : 65dbshredder Брзина на брзина : 2 M/Minshredder Capital : 7 Sheetsshredded Effect : Effectiondroy Credit Credit Cled / ЦД : Дадурација : 5 минути за заштита на емитување : Да, влезен влез / двојно барел : Дадеј Одржување : 1. Алатките во машината се прецизни и остри. Кога користите, не ставајте агли, врски, коса, итн. Во пристаништето за напојување со хартија за да избегнете случајно оштетување.2. Откако ќе се полни рендан хартија, ве молиме извадете ја навреме за да избегнете да влијаете врз нормалното работење на машината.3. Не ставајте крпа, пластика, лента, тврд метал, итн .4. За да се продолжи животот на машината, количината на рендан хартија треба да биде помала од максималната количина на рендан хартија наведена од машината. Машини кои не прецизираат фрагментација, диск или кредитна картичка не треба да бидат ставени во машината.5, исчистете го случајот, ве молиме отсечете ја моќноста, избришете со мека крпа натопена во детергент или мека вода со сапуница, не дозволувајте решението да се вложи машината, не користете белило, бензин или тенка течна четка.6. Не дозволувајте остри предмети да го допрат случајот за да избегнат да влијаат на изгледот на машината. Ова е мал уништувач за вашиот дом или канцеларија.

Избор на клиенти

SLNFXC Mini Electric Shredder Portable фактура Документ за букви хартија за хартија USB батерија напојува Свеж
SLNFXC Mini Electric Shredder Portable фактура Документ за букви хартија за хартија USB батерија напојува

Направен материјал OFABS, мини USB уништувачот може да се напојува со USB моќност или батерија...

DEN 616.00
Шредер на хартија за хартија за хартија од хартија за хартија од хартија за хартија за хартија од висока моќност Свеж
Зелка од зелка и чистач за ситно исечена кисела зелка, колез. Со кутија за заштита на прсти. Природно цврсто тврдо дрво. Направено Свеж Попустот
Mxiaoxia Office Haper Shredder Home Office Electric Mute Shredder Mini Домаќинството хартија за хартија од срцата машина за Свеж
Mxiaoxia Office Haper Shredder Home Office Electric Mute Shredder Mini Домаќинството хартија за хартија од срцата машина за

Тип на уништување : Друг Медиум за уништување : хартија Шредер може да намали до 6 листови истовремено и д

DEN 8740.64
Електрична мала хартија од хартија од Ylyajy за канцеларија и домаќинства со голема моќност од хартија 110-220V Шредер Свеж
Лукио канцелариски уништуваат мини домашни електрични уништуваат електрични честички од домашна канцеларија Свеж