Четка за заби на бамбус „срце и цвеќиња“ на Азеда

Четка за заби на бамбус „срце и цвеќиња“ на Азеда

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна. Влакната со влакна од јаглен-нилон се нежни на непцата и цврсти на површински дамки за да ви помогнат да ги одржувате забите здрави и бели. 100% биоразградлива рачка е убаво врежана од едно парче бамбус, така што не се користи штетен лепак. Прекрасна идеја за подароци што ќе го надополни секој стил. Погодно и за возрасни и за деца. Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна. Влакната со влакна од јаглен-нилон се нежни на непцата и цврсти на површински дамки за да ви помогнат да ги одржувате забите здрави и бели. 100% биоразградлива рачка е убаво врежана од едно парче бамбус, така што не се користи штетен лепак. Прекрасна идеја за подароци што ќе го надополни секој стил. Погодно и за возрасни и за деца. Оваа четка за заби во бамбус е супер лесен начин да се биде повеќе еколошки и неверојатно стилски. Секоја 100% биоразградлива рачка е врежана од едно парче природен бамбус и е врежана со еден од нашите уникатни дизајни. Специјално дизајнираните влакна од влакна од јаглен-нилон помагаат да ги одржувате забите убаво бели додека одржувате чувствителни непцата здрави. Овие природни четки за заби се погодни и за возрасни и за деца и прават прекрасна идеја за подароци што помага во заштитата на околината. Големина : Ширина : 14mmheight : 189mmdepth : 16mm (вклучително и влакната) Ве молиме Забележете : Поради природниот материјал, бојата и шемата на житото може да варираат. Исплакнете ја четката за заби пред употреба.

Избор на клиенти

Seco MTH-1-12UNF-П. н. е. - V043 03000281 Hss Машина, Хеликс Флејта Допрете За Слепи Дупки, Течност За Ладење, За Разни Материјали, Свеж
1 парчиња Нови 6ЕС7468-1ББ50-0АА0 1,5 М Со Гаранција Свеж
1 парчиња Нови 6ЕС7468-1ББ50-0АА0 1,5 М Со Гаранција

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 4379.20
Лабстронг АЈ0017-2 Комплет За Монтирање На Ѕид со Двоен Држач Со Склопување На Храна Под Притисок Свеж
Лабстронг АЈ0017-2 Комплет За Монтирање На Ѕид со Двоен Држач Со Склопување На Храна Под Притисок

Овој комплет располага со различни загадувачи на влезната вода Кога се користи, комплетот ја намалува ф

DEN 5213.28
Детска булдог „Азиеда“ 400 мл „Англиски булдог“ Свеж
Детска булдог „Азиеда“ 400 мл „Англиски булдог“

Држи 400 мл течност Две заменливи капаци Спортски капа и клип за карабинер за јамка Висок квалитет на печ

DEN 367.84
Net10 безжичен домашен телефон Надворешен адаптер за антена TNC до FME Свеж
Net10 безжичен домашен телефон Надворешен адаптер за антена TNC до FME

TNC машки до FME машки конектор Конектор : FME (M) BH, TNC M Staight TNC машки до FME машки конектор Конектор : FME (M) BH, TNC M Stai

DEN 947.20
2020 Топс Кофа За Ѓубре Деца Доцна На Училиште 74А Подели Ед Тргување Картичка Свеж
2020 Топс Кофа За Ѓубре Деца Доцна На Училиште 74А Подели Ед Тргување Картичка

Прикажана Фотографија На акции Вистинската ставка може да варира ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПО�

DEN 1.33
Оем КВАЛИТЕТ Замав Нишалка Завртка Заклучување Орев Отстранување Инсталирате Алатка за 1985-1987 ХОНДА АТЦ 250ES 250 Голема Свеж
Дизајнер Бенд Компатибилен со Apple Watch 41mm 40mm 38mm, Луксузни Беж Карирани Елементи Мека Кожа Iwatch Band Со Класичен Цврсто Свеж
Филтер За Вода со Филтер За Перење, Филтер За Вода Од Чешма, Филтри За Вода За Монтирање На Славина За Кујнски Мијалник, Го Свеж Попустот
Пош Живеење 63948 Држач За Тоалетна Хартија, Двојно, Црно, W 11,8 x D 2,9 x H 2,0 инчи (30 x 7,4 x 5 Свеж
Пош Живеење 63948 Држач За Тоалетна Хартија, Двојно, Црно, W 11,8 x D 2,9 x H 2,0 инчи (30 x 7,4 x 5

Железо Големина( W x d x h) : 11.8 x 2.9 x 2.0 инчи (3 Материјал : Железо Земја На Потекло : Индија Панел монтиран на ѕи

DEN 655.20
Национален Хардвер N343-731 Виткање Врата Хардвер Во собата, 60 инчен, Бела Свеж
Национален Хардвер N343-731 Виткање Врата Хардвер Во собата, 60 инчен, Бела

Комплетен хардверски сет за двократни врати 60 инчен Бел Двоен Преклопен Хардвер На Вратата...

DEN 0.33
Класично гума транспарентно шише со топла вода 2 литар - преносно, еднократно со плетено капаче - сина Свеж
Класично гума транспарентно шише со топла вода 2 литар - преносно, еднократно со плетено капаче - сина

И може да се користи и за ладна терапија, како што се спортски повреди или намалување на треска и оток, би

DEN 0.33
Itеав-1 Порт ХДМИ 1 Порт Рца Грин 1 Порт Тослинк - 2 Банда Ѕид Плоча Свеж
Itеав-1 Порт ХДМИ 1 Порт Рца Грин 1 Порт Тослинк - 2 Банда Ѕид Плоча

Поврзување без алатки, само приклучете еден кабел во предниот дел на секој приклучок и еден во задниот д

DEN 3.00
82TL20.2517BSW AMETRIC® Metrick Taper Lock 2517 BSW метрички метрички метрички метрички, за ISO 16B-1 ролери, 20 заби, 173,9 Свеж
82TL20.2517BSW AMETRIC® Metrick Taper Lock 2517 BSW метрички метрички метрички метрички, за ISO 16B-1 ролери, 20 заби, 173,9

101282 TL20.2517 BSW AMETIRC (R) Број на дел Заклучување на Taper 2517 BSW метрички метрички метрички метрички ланец за ISO 16 B1

DEN 1222.40
Џоббер Вежба Големина 39 Ко 135 СП Свеж
Џоббер Вежба Големина 39 Ко 135 СП

ЗАПАД 5pmd0 Jobber Вежба Стандарден Број На Парчиња 1 Тешки Одделение Кобалт Челик Килибар Заврши Сплит Точка

DEN 130.40
CTP 1461840 Hex Head Nut за тешка опрема Свеж
CTP 1461840 Hex Head Nut за тешка опрема

Хекс тип на глава на орев Продадени во секоја Лесно вклопување во и надвор Земја на потекло : Соединетит�

DEN 0.33
М27, ИД=28мм, ОД=58мм, ТХК=1,6 мм, ДИН 432, Метрички, Клучни Подлошки, Надворешен Таб, А4 Нерѓосувачки Челик Свеж
М27, ИД=28мм, ОД=58мм, ТХК=1,6 мм, ДИН 432, Метрички, Клучни Подлошки, Надворешен Таб, А4 Нерѓосувачки Челик

Клучните подлошки се подлошки за заклучување дизајнирани да се заклучат во основниот материјал или скл

DEN 0.33
Yiisu 63pn63 сјајно вештерка капа за Ноќта на вештерките на отворено капаче за декорација на сјајно светло декорација Свеж