Лопатки од пилебол, сет на кисела топка, лопатка со пилебол, сет на лопатка од облак, пикаболи, топки од кисели топки, сет за игра со топки за киселички, топки со кисел

Лопатки од пилебол, сет на кисела топка, лопатка со пилебол, сет на лопатка од облак, пикаболи, топки од кисели топки, сет за

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Racket од Pickleball исто така има фиберглас финиш за дополнителен поп. Вестелите за пикаболи се целокупни перформанси - балансирана комбинација на контрола, моќ и ротација, повеќеслојно занаетчиство - уникатен стратешки дизајн кој вклучува повеќе слоеви на фиберглас за импресивна моќност и инстант повратни информации. 【Технологија за ротирање на сечилото】 лопатки од марината можат да го обезбедат потребниот ефект за вашето пукање. 【Колку ќе добиете】 ќе добиете стока од 1 -та слика, на пример, ако 1 -та слика шоу 1 лопатка со пикбол со 2 топки од пикбол, ќе добиете 1 лопатка+2balls. 【Почетник и интермидијарен сет】 лопатки за пикабол, со реактивно полимерно јадро на саќе и површина од фиберглас, лопатката за пикабол обезбедува одличен поп -ефект. 【Технологија за ротирање на сечилото】 лопатки од марината можат да го обезбедат потребниот ефект за вашето пукање. 【Почетник и интермидијарен сет】 лопатки за пикабол, со реактивно полимерно јадро на саќе и површина од фиберглас, лопатката за пикабол обезбедува одличен поп -ефект. Pickleball лопатка нуди дарежлива слатка точка меко чувство и совршена контрола. Секоја снимка на лопатката со пикабол дава неспоредливо чувство, дозволувајќи им на луѓето кои сакаат спортски спортови за подобро да ја доживеат забавата. 【Колку ќе добиете】 ќе добиете стока од 1 -та слика, на пример, ако 1 -та слика шоу 1 лопатка со пикбол со 2 топки од пикбол, ќе добиете 1 лопатка+2balls. Pickleball лопатка нуди дарежлива слатка точка меко чувство и совршена контрола. Racket од Pickleball исто така има фиберглас финиш за дополнителен поп. 【Површина за абење на јаглерод】 Мулти-чекори Процес на песок за абење создава уникатна површина за зголемени лопатки за вртење на вртежите. 【Нова технологија за 3Д печатење】 лопатки од максимално го зголемуваат спин и ги намалуваат вибрациите, обезбедувајќи поголема влечење на површината на топката за да се зголеми брзината на вртење за оптимална контрола. Самата лопатка од маслодај има рамка засилена со јаглеродни влакна со удобен зафат што не се лизга за издржливост. Вестелите за пикаболи се целокупни перформанси - балансирана комбинација на контрола, моќ и ротација, повеќеслојно занаетчиство - уникатен стратешки дизајн кој вклучува повеќе слоеви на фиберглас за импресивна моќност и инстант повратни информации.

Избор на клиенти

Сет за пикли, лопатки од пилебол, рекети за пикбол, KSZU000119-12 Artearw Pickleball топки, сет за игра со топки за топки, сет Свеж
Сет за пикли, лопатки од пилебол, рекети за пикбол, KSZU000119-12 Artearw Pickleball топки, сет за игра со топки за топки, сет

Ова е ретка топка за марината за вашата игра со топчести топки!.Подобрена верзијаовој сет на марината ги

DEN 1366.88
Менувач CX11E моќност - сина - 7,8oz лопатка за пикабол Свеж
Менувач CX11E моќност - сина - 7,8oz лопатка за пикабол

Технологија на цврста распон (SST) е патентирана технологија измислена од инженери на менувачот SST опишу�

DEN 3199.84
Сет за пикли, лопатки од пилебол, лопатка со пилебол, KSZU00017-26 Artdialav Pickleball топки, пикли, сет за игра со топчести Свеж
Сет за пикли, лопатки од пилебол, лопатка со пилебол, KSZU00017-26 Artdialav Pickleball топки, пикли, сет за игра со топчести

Подобрена верзијаовој сет на марината ги вклучува сите работи што ги гледате на 1та слика прикажана, так

DEN 3.00
Сет на киселички, лопатки од пилебол, лопатка со пилебол, KSZU00018-22 Artwite Pickleballs, сет на лопатка со пикаболи, сет Свеж
Сет на киселички, лопатки од пилебол, лопатка со пилебол, KSZU00018-22 Artwite Pickleballs, сет на лопатка со пикаболи, сет

После неколку часови „играње пикалбол“, ќе ги најдете уште во одличниот настап, освен да се соочите со �

DEN 0.33
Сет за пикли, лопатки за пилебови, лопатка за пилебол, KSZU000118-2 Artautmn Pickleballs, топки од пикбол, сет за игра со топчести Свеж
Лопатки од пикбол, сет од пилебови, рекети за пилебол, KSZU00013-29 Artred Pickleball топки, сет за игра со топки за киселички, Свеж
Amazin 'Aces Signature Pickleball лопатки, сет на пилебови, рекети за пикбол со графит лице и полимер саќе Свеж
Amazin 'Aces Signature Pickleball лопатки, сет на пилебови, рекети за пикбол со графит лице и полимер саќе

Полимерно јадро на саќе Висококвалитетна графитна површина Удобен перничен зафат Сопственик на работ �

DEN 1.67
HAR-TRU 10 и под постојани ленти за зелена линија Свеж
HAR-TRU 10 и под постојани ленти за зелена линија

Линиите се предпрободени и произведени со шерингкоска за повеќе контролирано отскокнување на топката..

DEN 1377.60