262ft Надворешни Стринг Светла, G40 LED Двор Светла Водоотпорен Надвор Стринг Светла УЛ Наведени Поврзување Виси Светла со 148 Скршени Пластични Светилки За Дворот Тремо?

262ft Надворешни Стринг Светла, G40 LED Двор Светла Водоотпорен Надвор Стринг Светла УЛ Наведени Поврзување Виси Светла со 148

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

●Затемнети и заштеда на Енергија + светилките за жици во дворот доаѓаат со 148 (140+8 резервни) премиум светилки Г40. Пониската потрошувачка НА енергија ОД 1w им овозможува на надворешните стринг светла да заштедат енергија до 90% од традиционалните волфрамски светилки, намалувајќи ги непотребните сметки за електрична енергија. Нашите светилки Г40 се компатибилни со затемнување, што може да ја прилагоди осветленоста и да создаде топла, романтична атмосфера за вашиот живот(Забелешка : затемнување не е вклучено). ●Отпорен На кршење И Отпорен На Временски Услови, надворешните жични светла прифаќаат пластичен материјал за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ од комерцијална класа, кој може да издржи дожд, снег, ветер и екстремни временски услови. Ултра издржливите и непропустливи светла за внатрешен двор може да се користат до 50000 часа, совршени за двор, надворешна декорација. ●Поврзувачка и Паметна Инсталација●2700k светлата за жици на патио доаѓаат со 140 основи И куки За приклучоци Е12, лесно можете да ги закачите на ѕидот и должината НА самостојните светла за да го декорирате вашиот двор. Покрај тоа, водоотпорните светла на дворот може да се поврзат Од крај до крај Макс 13 нишки За осветлување на вашата куќа, правејќи да се чувствувате опуштено по исцрпувачката работа цел ден. €Ul Наведени И Широко Користени ul588 сертифициран прави hezbjiti G40 двор светла побезбеден и сигурен. Вградениот резервен осигурувач и дополнителната сијалица овозможуваат полесна замена, супер флексибилна и практична, најдобра надворешна низа светла за двор, трем, тераса на балкон, градина, бистро, пергола, белведер, шатор, скара, кафуле, забава, декор за венчавки. ●100% Гаранција За Производот ● ние ви нудиме 2 Година гаранција за замена И 24 ЧАСА онлајн услуги на клиентите, ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања за време на употребата, ние ќе се потрудиме да ве направиме задоволни. Заштеда На Енергија. Помалата потрошувачка НА енергија ОД 1w им овозможува на жичните светла на патио да заштедат енергија до 90% од традиционалните волфрамски светилки, намалувајќи ги непотребните сметки за електрична енергија. Отпорен На Кршење И Отпорен На Временски Услови. Усвојувајќи пластичен материјал за МИЛЕНИЧИЊА од комерцијално одделение, надворешните жичени светла се ултра издржливи и отпорни на кршење, кои можат да издржат дожд, снег, ветер и екстремни временски услови. УЛ Наведени. СЕРТИФИЦИРАН UL588 ги прави светлата на дворот на hezbjiti G40 побезбедни и посигурни. Хезбјити ви ветува 2 годишна политика за замена И 24ч онлајн услуга, ве молиме известете ни прв пат ако имате какви било прашања!.

Избор на клиенти

Suntin 1,64ft Продолжен кабел за паметни жици Свеж
Suntin 1,64ft Продолжен кабел за паметни жици

1,64ft продолжено кабел за обоени светла за паметни жици (B09 R4 H5 B5 W, B09 R4 HJB76) 1,64ft продолжено кабел за обоени с�

DEN 2.00
СОСТОЈБА СИТЕ ВОДИНСКИ СВЕТНИЦИ, 100FT ДВЕЕ СИТЕ СО 64 G40 SHATRESPROOF LED светилки водоотпорни светла на светлина 1W 2700K Свеж Попустот
OeyJoy Solar Watching може со светла што висат водоотпорен фенер LED жица светла со овчари кука самовила светла на отворено Свеж
Xurisen 32ft на отворено жици светла надвор од внатрешен двор LED G40 светло со 11 расипувачки пластични светилки UL наведено Свеж
Fauyes Neon Rope Lights, 10ft RGBMeteor LEDIC, водоотпорен IP67 DIY дизајн, музика за синхронизација, 24Key далечински управувач, Свеж
Fauyes Neon Rope Lights, 10ft RGBMeteor LEDIC, водоотпорен IP67 DIY дизајн, музика за синхронизација, 24Key далечински управувач,

Уживајте во практичноста и безбедноста на овие неонски светла!.【RGBMeteor LEDIC】 За разлика од RGB, доживејте г�

DEN 2.33
Светла со соларно јаже на отворено, 33ft 100 LED Twrink String Lights IP65 Водоотпорно осветлување Внатрешно место на отворено Свеж
Светла со соларно јаже на отворено, 33ft 100 LED Twrink String Lights IP65 Водоотпорно осветлување Внатрешно место на отворено

[8 режим за избор на форма] Светлото за самовила доаѓа со 8 режими кои се комбинација на бранови, секвенци�

DEN 207.84
Brightech Ambience Pro Solar Powered 48ft на отворено низа светла, во комплет со едно дополнително републикација на соларни Свеж
Brightech Ambience Pro Solar Powered 48ft на отворено низа светла, во комплет со едно дополнително републикација на соларни

Brightech Ambience Pro Solar Powered Outdoor String Lights Комерцијални одделенија за внатрешни светла со 48 стапки Едисон сијали�

DEN 540.80
Carpeasstra 6,5ft 10 LED дискоте батерија управувана со жици на жици Свеж
Carpeasstra 6,5ft 10 LED дискоте батерија управувана со жици на жици

Безвременски дизајн за секоја просторија : Оваа низа светлина ја подобрува естетската соба на секоја пр

DEN 0.33
Janchs Solar String Lights Outdoor Ramadan Eid Decorations, 8 режими водоотпорни 138LED соларни напојувани starвездени светла Свеж
Janchs Solar String Lights Outdoor Ramadan Eid Decorations, 8 режими водоотпорни 138LED соларни напојувани starвездени светла

【Богата функција】 : соларни, 8 режими, водоотпорна, мемориска функција, автоматско работење, со далечин�

DEN 2.33
Gaoxun 2 пакет 49ft на отворено светло на жици, RGBW LED светла апликација и далечински управувач, IP66 водоотпорни, паметни Свеж Попустот
Wyzworks топло бело 10-ти 1/2 дебела LED LED 8-режим јаже светло, треперење, избледување, пулсирачки, водоотпорни на отворено Свеж
Зелени Божиќни мрежни светла на отворено украси, 9,9ft x 6,6ft 264 LED светла во затворен мешунки, IP44 водоотпорни 8 режими Свеж Попустот