Обвивки на приклучокот за излез 24 пакувања, заштитник на сива мачка за приклучок за мачки, пластични приклучоци со 2-погрозени за електрична енергија, електрична из

Обвивки на приклучокот за излез 24 пакувања, заштитник на сива мачка за приклучок за мачки, пластични приклучоци со 2-погрозени

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

пластика. Увезени. Заштита - Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика. Брз и лесен начин да ви помогнеме да го заштитите вашето семејство од несреќи и да спречите електрична енергија. Овој симпатичен излезен приклучок за приклучоци се тука за да ви понуди толку потребен мир, минимизирајќи ги шансите вашиот мал истражувач да ги достигне во електричните приклучоци на вашиот дом. Вклучува - 12 приклучоци за електрични приклучоци во САД / 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД. Ние нудиме два сета, можете да купите според вашите потреби. Естетски пријатно - ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да го најде омилениот капак на штекерот. Можете исто така да ни ги испратите сликите што ви се допаѓаат и ние ќе ги отпечатиме за вас бесплатно. Ве молиме контактирајте не бесплатно. Лесно инсталирање - Едноставно вметнете ги безбедносните капачиња во неискористените места, заштитник на приклучокот ќе се вклопи цврсто во излезот. Има толку многу скриени опасности околу домот, но нашите заштитници на приклучоците ќе ви обезбедат мир на умот. Широка апликација - Овој приклучок за безбедносни приклучоци ќе ви даде поголемо изненадување за вашиот долар и ќе ви овозможи да го спречите вашиот дом, канцеларија, гаража, дом за одмор, дом или хотелска соба на бабите и дедовците, без да потрошите мало богатство!. Материјал : Хард изолациони пластична големина : 1,3 x 1,3 во / 3,3 x 3,3 см Функција : Чувајте ги вашите деца и миленичиња подалеку од опасност од моќност, вклопете ги вашите места, не оставајќи простор децата да го сфатат. Ние се грижиме многу за безбедноста на децата што лесни за употреба и приклучоци за инсталација или приклучоци се најлесниот начин да ги докажете вашите електрични места и да работиме на речиси секој стил на приклучок. Овие пластични уреди се неверојатно ефтини и ја завршуваат работата кога Излезот не се користи подолг временски период. Недостаток на овој стил на безбедносно покритие на електричен излез е дека треба да се отстранат кога се користи излезот. Иако тие не се доволно мали за да бидат опасност од гушење на вашето бебе, тие можат да бидат непријатност да лежат наоколу и тешко да се видат. Добра идеја е да ги чувате складирани во фиока или некаде во близина на излезот за да можат повторно да се вметнат кога излезот не се користи.

Избор на клиенти

Coolance ADT-EX004S AC Адаптер За Напојување ЗА Ext / EX2 Системи Свеж
Coolance ADT-EX004S AC Адаптер За Напојување ЗА Ext / EX2 Системи

Адаптер за напојување и инвертер за работа со системи ЗА ладење Koolance 12 V DC ОД wallиден приклучок Овој компл

DEN 1.00
НЦАА Алабама Кримсон Плима 2018 Колеџ Фудбал Национални Шампиони Градина Знаме Свеж
НЦАА Алабама Кримсон Плима 2018 Колеџ Фудбал Национални Шампиони Градина Знаме

100% Полиестер Направено во НАС Официјално лиценциран Живописни Тимски Бои и логоа Сатен полиестер 2едно�

DEN 3.00
Тркалезен метален калај знак радост на светот Снежен човек Гноме Свеж
Тркалезен метален калај знак радост на светот Снежен човек Гноме

И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човеч�

DEN 1.33
Рака &засилувач; Чекан Ултрамакс Невидлив Цврст Прав Свеж Антиперспирант &засилувач; Дезодоранс-2.6 мл Свеж
Рака &засилувач; Чекан Ултрамакс Невидлив Цврст Прав Свеж Антиперспирант &засилувач; Дезодоранс-2.6 мл

Нема Алуминиум Нема Парабени Содржи Сода Бикарбона Со Рака И Чекан Вооружете се со 24Часовна Моќност...

DEN 1396.80
Sq090 Hmayart DIY Xuan Paper Blank Marmarks со шарени ресни за сликање и калиграфија 20 листови Свеж
Sq090 Hmayart DIY Xuan Paper Blank Marmarks со шарени ресни за сликање и калиграфија 20 листови

Рачно изработени дебели празни обележувачи за DIY; Категорија : Полу големина Xuan Paper Shikishi, лесен за контро�

DEN 207.84
Азееда Голема Капибара Платно Организатор/Торба За Складирање Свеж
Азееда Голема Капибара Платно Организатор/Торба За Складирање

Димензии : 22см х 22см х 16см 100% четкано памучно платно Голема торба за складирање за секоја просторија...

DEN 321.44
НОВИЦА Керамички Колибри Декоративен Сад, Кафеава И Портокалова, Задоволство На Колибри' Свеж
НОВИЦА Керамички Колибри Декоративен Сад, Кафеава И Портокалова, Задоволство На Колибри'

Големина : 2.6" Х х 12.5 " Дијам Автентично : оригинален ЗАНАЕТЧИСКИ занаетчиски рачно изработен производ за

DEN 281.60
реал Пупки Воздух 3 Безжични Слушалки, Активно Откажување На Бучавата, 10мм Динамичен Возач За Засилување На Басот, До 30 Часа Свеж Попустот
Wjccy 10 парчиња западен ресторан Bowknot салфетка, салфетка прстенка прстенен прстен крпа тока (боја: а, големина Свеж
Wjccy 10 парчиња западен ресторан Bowknot салфетка, салфетка прстенка прстенен прстен крпа тока (боја: а, големина

1 Повторно употребливо и практично : прстенот на салфетка е еднократно, и ако прстенот на салфетка е валк

DEN 1.67
Свиња Дома Решенија Супер Абсорбента Чорап За Вода - 6 Пакет-3 х 48 - Апсорбира До 1,75 Литри по Чорап-ПМ50635 Свеж
Свиња Дома Решенија Супер Абсорбента Чорап За Вода - 6 Пакет-3 х 48 - Апсорбира До 1,75 Литри по Чорап-ПМ50635

Секој чорап апсорбира до 1,75 литри вода Доаѓа во 6или 12пакет 3" х 48 " абсорбента чорап Еднократна употреба �

DEN 384.00
Итон Бусман Осигурувач, Феруле, 40А, 660В, Голема Брзина-ФВП-40А14Ф Свеж
Итон Бусман Осигурувач, Феруле, 40А, 660В, Голема Брзина-ФВП-40А14Ф

Цена За : Секој Рејтинг НА Напон VDC : 700 V Рејтинг НА Напон VAC : 660v Струја На Осигурувачи : 40a Големина На Осиг�

DEN 3.33
Сликарство Тигар И Грагон Печатени Торба Торба За Чување За Прекинувач лајт &засилувач; Додатоци Патување Преносни Свеж
Aexit 8pcs Пластичен Полнач &засилувач; Конвертори Преносни Кутија Држач За Складирање Жолта За 4 x 1.5 V Полначи ЗА Батерииa Свеж
HASAKI Light A4 хартија за хартија хартија за хартија сертификат за документ за сечење на хартија за хартија Свеж
HASAKI Light A4 хартија за хартија хартија за хартија сертификат за документ за сечење на хартија за хартија

[Лесен за употреба] Ефикасен и лесен секач за хартија, со уредно сечење, точна скала и удобна употреба...

DEN 142.08
Fydun 7 во 1 Монитор за квалитет на воздухот Рачен температурен влажност PM2.5 PM10 VOC CH2O детектор со заграда 3.7V за домашна Свеж