Xuccus 20 компјутери/многу чипка патент Затворен крај уметност DIY за фустани за шиење на здолништа за фустани -

Xuccus 20 компјутери/многу чипка патент Затворен крај уметност DIY за фустани за шиење на здолништа за фустани -

DEN 1534.40

Свеж

Достапно.

Боја : Случајна, големина : 3#, должина : 35см. Тип на производ : патенти. Тип на патент : близок. Функција : Еко-пријателски. Пластичен тип : најлон. Боја : Случајна, големина : 3#, должина : 35см. Тип на производ : патенти. Тип на патент : близок. Функција : Еко-пријателски. Пластичен тип : најлон. 20 компјутери/лота чипка патент Затворен крај Арт Арт Дија за фустани за шиење на здолниште за шиење прозорец.admin Accountid = 234425882.item Специфичности : Тип на производ : Zipperszipper Тип : блиска завршна обработка : еко-пријателски пластичен тип : најлонматеријал : Пластиза : Garmentuse : Home Textile Use : Број на чевли : чипка патент.

Избор на клиенти

Prym Fashion Zipper Pulers Eyelet Gilt, öse, goldfarbig, 1 Stück, месинг Свеж
Prym Fashion Zipper Pulers Eyelet Gilt, öse, goldfarbig, 1 Stück, месинг

Со кука за прицврстување; Достапно против Rust различни дизајни на располагање Врвот на очите на очите...

DEN 512.00
14 -инчен антички месинг метал јк патенти во црн број 5 сет од 12 парчиња од занаетчиски Свеж
14 -инчен антички месинг метал јк патенти во црн број 5 сет од 12 парчиња од занаетчиски

Сет од 12 метални патенти на брендот YKK во црна боја со антички месинг финиш со влечење на крофни...

DEN 383.84
Ykk 3 калем патент, должина од 7 инчи, ацтек беж 896 Свеж
Ykk 3 калем патент, должина од 7 инчи, ацтек беж 896

100 пакет 7 инчи од затка до стопер и 8,5 инчи од крај до крај Лесно се прицврстува на материјалот Направено

DEN 1.67
Палта: нишки и патенти за раздвојување на лесен патент, 16-инчен, бел Свеж
Палта: нишки и патенти за раздвојување на лесен патент, 16-инчен, бел

Направено во САД Димензии на пакетот : 1,1 L x 9,38 H x 0,14 W (инчи) Тежина на пакет : 0.04375 фунти Лента и калем се из�

DEN 3.33
Пајали: Тема и патенти F49 16-256 Ципер за одвојување на лесна категорија, 16-инчи, природно Свеж
Пајали: Тема и патенти F49 16-256 Ципер за одвојување на лесна категорија, 16-инчи, природно

Број на модел : F49 16256 Ширина на пакетот : 0,14 Висина на пакетот : 9.38 Должина на пакетот : 1.1 Паучи и КларкЗипе

DEN 2.67
Палта: нишка и патенти F4818-WHT Coil Подвојување патент, 18 “, бело Свеж
Палта: нишка и патенти F4818-WHT Coil Подвојување патент, 18 “, бело

Најдобро за употреба на отворено Одлично за шатори, багаж и облека за кампување Лесен за поправка Најра�

DEN 223.84
Byannie Double Slide Zipper, 30 , малина Свеж
Byannie Double Slide Zipper, 30 , малина

Еден патент по пакет Еве зошто луѓето ги претпочитаат : Широката лента за патент го олеснува вметнување�

DEN 1.00