Замена на термички преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1.5 1125W Замена на компресорот Part8pcs

Замена на термички преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1.5 1125W Замена на компресорот Part8pcs

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

【Големина】 -Модел : 1,5 (HP); моќ : 1125. 【Предност】-нашиот заштитник за преоптоварување може да го спречи компресорот да биде оштетен поради прекумерна струја или висока температура. Тоа е многу погодно и брзо за инсталирање, со него, можете да го совладате ефтиниот начин за поправка на фрижидерот. 【Висок квалитет】 -Тојкомпресор прегрее заштитник направен од високо квалитетни материјали, со стабилни карактеристики и голема сигурност. Идеални резервни делови за фрижидери да ги заменат старите. 【Апликација】- Заштитник на компресорот поврзан со компресорот и го исклучува компресорот кога компресорот мотор троши премногу струја ; погоден за одржување и склопување на фрижидери / замрзнувачи / компресор за климатизација на различни брендови. Како што е најмногу фрижидер за автомобили, преносен замрзнувач, пијалоци не ја надминуваат одредената моќност при употреба; проверете ја моќноста на компресорот : моќност на компресорот ≤protector моќност; Избегнувајте чести одржување или замена на компресори. 【Големина】 -Модел : 1,5 (HP); моќ : 1125. 【Предност】-нашиот заштитник за преоптоварување може да го спречи компресорот да биде оштетен поради прекумерна струја или висока температура. Тоа е многу погодно и брзо за инсталирање, со него, можете да го совладате ефтиниот начин за поправка на фрижидерот. 【Висок квалитет】 -Тојкомпресор прегрее заштитник направен од високо квалитетни материјали, со стабилни карактеристики и голема сигурност. Идеални резервни делови за фрижидери да ги заменат старите. 【Апликација】- Заштитник на компресорот поврзан со компресорот и го исклучува компресорот кога компресорот мотор троши премногу струја ; погоден за одржување и склопување на фрижидери / замрзнувачи / компресор за климатизација на различни брендови. Како што е најмногу фрижидер за автомобили, преносен замрзнувач, пијалоци не ја надминуваат одредената моќност при употреба; проверете ја моќноста на компресорот : моќност на компресорот ≤protector моќност; Избегнувајте чести одржување или замена на компресори. Опис. Овие делови за замена се изработени од трајни високо-квалитетни материјали, мали по големина, светлина во тежина и сигурни во перформансите; начин за поправка на поправка на фрижидерот; нормалната состојба на заштитник е : звукот е нормален, а биметал во заштитник Не е фиксен услов. Тоа е многу удобен и брзо за инсталирање, избегнувајте чести одржување или замена на компресори. И чување на храната или виното свежо и вкусно. Заштитник на компресорот поврзан со компресорот и го исклучува компресорот кога компресорот мотор троши премногу струја-погоден за одржување и склопување на фрижидери / замрзнувачи / компресор за климатизација на различни брендови. Како што е најмногу фрижидер за автомобили, преносен замрзнувач, пијалоци и ладилници за вино, фрижидер за пиво.

Избор на клиенти

Whdz 52 пар Свеж
Whdz 52 пар

【52 парчиња Комплет за алатки за кожни работи】 : Комплетот вклучува : 20 парчиња алатки за печење на кожа �

DEN 798.40
Miaoberry Organic Muslin Boy Boy Boy Swaddle Black и капа постави новородено унисекс неутрален | Авантурата чека | Планинска Свеж
Miaoberry Organic Muslin Boy Boy Boy Swaddle Black и капа постави новородено унисекс неутрален | Авантурата чека | Планинска

Сигурно да ги задоволите најестетските мајки кои бараат ? Создадете сеќавања што траатпакувани во кути�

DEN 3.33
девојка Голема Девојка Се Протега Чипка Тул Здолниште Хаски Плус Големина Цвет Девојка Фустан Свеж
девојка Голема Девојка Се Протега Чипка Тул Здолниште Хаски Плус Големина Цвет Девојка Фустан

100% Полиестер Повлечете го затворањето Рашири чипка фустан со рабови на раковини и сјајна дијамантназад

DEN 639.84
Адаптер Qaoquda DB9 Ethernet, DB9 9PIN до RJ45 адаптер, RS232 MALE TO RJ45 CAT5 CAT6 Femaleенски сериски порта за мрежни мрежни Свеж
Адаптер Qaoquda DB9 Ethernet, DB9 9PIN до RJ45 адаптер, RS232 MALE TO RJ45 CAT5 CAT6 Femaleенски сериски порта за мрежни мрежни

✍ Материјал : Висококвалитетен еколошки ПВЦ материјал, суперотпорен на абење, интегрално обликување со

DEN 3.33
ВАМЗ33 В Доо Партали За Мажи, Глава Обвива Роса Партали Бандана Бани За Велосипедизам Мотоцикл Свеж
ВАМЗ33 В Доо Партали За Мажи, Глава Обвива Роса Партали Бандана Бани За Велосипедизам Мотоцикл

Работи одлично под шлемови Сакате да поминувате време на отворено? Тогаш знаете дека е важно да ја зашти

DEN 237.92
Baleенски памучни џогери панталони со џебови, џога салон џемпери за жени тренингот што работи случајно Свеж
Baleенски памучни џогери панталони со џебови, џога салон џемпери за жени тренингот што работи случајно

88% памук, 12% спандекс Затворање на влечење Дишење и удобна памучна ткаенина : лабавите џемпери се меки, уд

DEN 559.84
Жу Жу Кученце Хаусер Свеж
Жу Жу Кученце Хаусер

Најновите додатоци на семејството Жу Жу се кученцата Ова Е Хаусер со прекрасно бело крзно со точки со ви

DEN 3.33
3Д Стоматолошки ТР-5502 5502 Стапица За Еднократна употреба, 2 1/4 Свеж Попустот
3Д Стоматолошки ТР-5502 5502 Стапица За Еднократна употреба, 2 1/4

Изграден со проѕирна пластика и нерѓосувачки челик За еднократна употреба Дизајниран да го замени сега

DEN 468.96
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК Свеж
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК

Точка : Серолошки Пипета Тип : Серолошки Пипет Рефус Капацитет : 2 мл Дипломирање Опсег : .Од 6 до 2,0 мл...

DEN 3.33
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech и сива складирање со интегрирана лента за градите - компатибилен со Action Camera Jadfezy Свеж