Ноќно светло приклучок во wallидни цветни розови цвеќиња шема бебешка ноќна светлина со сензор за самракот до зори 4 пакет

Ноќно светло приклучок во wallидни цветни розови цвеќиња шема бебешка ноќна светлина со сензор за самракот до зори 4 пакет

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

[Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се осветлува само кога просторијата е доволно темна. [Енергетска ефикасност] моќност 0,5 W, Употреба на заштеда на енергија и долг живот на LED извор на светлина, нема потреба од батерија, директно приклучете го LED близу светло во електричен излез, што ќе ви донесе погодност и среќа. Вистинското заштеда на енергија. [Бебе безбедно ноќно светло] LED за очите на очите создава униформа ноќна светлина што не се прилепува, што нема да ви наштети на очите. Пријатната светлина помагаат да се смири вас и вашите деца да спијат исто така. Дизајнот со низок профил ќе изгледа стилски во кој било амбиент. [Мала ноќна светлина] Мала големина, 4 пакувања, приклучоци за неутрализирање и компактна големина, ноќната светлина не го блокира вториот излез. [Стилски и симпатичен дизајн] Ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да ја најде својата омилена ноќна светлина за бања. HEOEH LED приклучок за ноќни светла светла : напон : AC 110 V-220 V/50 Hz Current : AC 0.02apower : 0,5 врвови за употреба : Приклучете ја моќноста, ноќната светлина според автоматската осветленост на амбиенталното светло, автоматско регулирање на светлината на LED силно, да се кренете во ноќта, Добијте малку вода, користете го тоалетот и вратете се во кревет без да вклучите какви било главни светла. Не мора да се грижите за вклучување и исклучување на светлата околу куќата наутро и навечер. Паметниот сензор го прави тоа за вас.

Избор на клиенти

Мала ноќна светлина со ладно оган лисица ноќно светло приклучок во wallид со пакет со сензори од самрак до зори од 4 Свеж
Наследство Деца Еднорог Фигура Деца Ѕид Ноќ Светилка, Мултиколирана Свеж
Наследство Деца Еднорог Фигура Деца Ѕид Ноќ Светилка, Мултиколирана

РАЗИГРАН ДИЗАЈН НА ЕДНОРОГ : Осветлете ја просторијата со Фигуративната столна ламба За Деца Од Еднорог

DEN 3.33
XDG Dragonfly 3D дрвена ламба LED ноќна светлина Декорација на домашни простории креативни табели за деца подарок Свеж
XDG Dragonfly 3D дрвена ламба LED ноќна светлина Декорација на домашни простории креативни табели за деца подарок

Мека светлина : Осветленоста на LED изворот на светлина е многу мека, може да ги заштити вашите очи, а ЛЕР е

DEN 0.33