100 Парчиња F Тип Двојно Женски 3GHz F-81 Барел Спојување Конектор Спојка Coax

100 Парчиња F Тип Двојно Женски 3GHz F-81 Барел Спојување Конектор Спојка Coax

DEN 639.84

Свеж

Достапно.

?Количина : 100 Парчиња. Бесплатен Превозот. Коакс адаптерите се совршен начин за брзо менување на полот или типот на конекторот на веќе прекинат кабел. Овој адаптер има F женски На F женски конектор. Карактеристики : ?Конектор А : Ф-Тип Женски?Конектор Б : Ф-Тип Женски?Сини Инсерти ?3.0 GHz ?Месинг тело ?Никелирани ?Право.

Избор на клиенти

Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж