Supertape 3/4 инчи широк x 12 јарди двојно странично лепило

Supertape 3/4 инчи широк x 12 јарди двојно странично лепило

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Двојно странично лепило. За целосно сврзување со главата. Двојно странично лепило. За целосно сврзување со главата. Продадено во неколку различни ширини и големина на ролна, исто така познат како супер -лента за супертејп ака. Оваа супер силна лента е дизајнирана за продолжено абење. Supertape е лесно да се отстрани со употреба на кој било растворувач на лепило за коса, како што е алкохол C-22 или 99%. Supertape има малку или без никаков сјај ефект во крупен дел од косата. Ако ја сакате оваа лента во многу потенка лента, обидете се со Super Tape „Низок профил“. Овозможува капачето од чипка да ви легне многу ласкава на главата.

Избор на клиенти

35000 парчиња Bling Bling Crystal Rhinestones налепница DIY Car Decoration налепница самолеплива сјај на Rhinestones кристални Свеж Попустот
35000 парчиња Bling Bling Crystal Rhinestones налепница DIY Car Decoration налепница самолеплива сјај на Rhinestones кристални

Она што го добивате : Овој пакет доаѓа со 1 парчиња кристален лист Rhinestone, тој мери приближно 24 x 50 cm / 9,4 x 20 �

DEN 223.84
ПЕТ плексиглас лист/панел 24 x 36 x 0.04 - Pinziren 3 пакува голема алтернатива на акрилно стакло, капакот на заштитникот на Свеж Попустот
Занаети со хартија од крцкање, разнобојно Свеж
Занаети со хартија од крцкање, разнобојно

Персонализирајте го вашиот живот со коло винил! Совршено е за домашни декорирање на лаптопи мобилни тел

DEN 609.60
Thermo Web 3359 Heat and Bond EZ-Preterlite Iron-on Leadive, 8-1/2 од 11-инчи, бело, 10-пакет Свеж
Thermo Web 3359 Heat and Bond EZ-Preterlite Iron-on Leadive, 8-1/2 од 11-инчи, бело, 10-пакет

Heatnbond Ez Printerlite е хартија поткрепена, железо, затегнување, двострано лепило за ткаенина за врзување без до

DEN 113.12
Налепници за преглед на пеперутка на Анита - сребро Свеж
Налепници за преглед на пеперутка на Анита - сребро

Ефективни врежани дизајни за креативни картички и занаетчиски проекти Одлично за домашна употреба или

DEN 3.33
AOMUWKE 10PCS Clear Acrylic Lese Cast Plexiglass 11.8x11.8x1/8 инчи, 3мм дебелина плексиглас лист чист пластичен лист за DIY Свеж
AOMUWKE 10PCS Clear Acrylic Lese Cast Plexiglass 11.8x11.8x1/8 инчи, 3мм дебелина плексиглас лист чист пластичен лист за DIY

Ве молиме, излупете го заштитниот филм од обете страни пред употреба Големина : Секој акрилен лист мери �

DEN 1.33
Хартија улична пластика 20 листови со транспарентен обоен винил со лепило Свеж
Хартија улична пластика 20 листови со транспарентен обоен винил со лепило

Лесно исечете ги со ножици, комунален нож, сечило за жилет Лесно исечете ги со ножици, комунален нож, сеч�

DEN 3.00