JYDQM Отстранлив Трислоен Фланелен Нараквица Часовник Држач За Накит Штанд За Накит Продавница За Накит Штанд За Прикажување

JYDQM Отстранлив Трислоен Фланелен Нараквица Часовник Држач За Накит Штанд За Накит Продавница За Накит Штанд За Прикажување

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Дебел ленен раб : основната цевка е фиксирана и не паѓа. Единечна 1,5 КГ; стабилна, долготрајна и издржлива нараквица чиј внатрешен дијаметар е 5 СМ поголем од дијаметарот на тркалезната цевка. Висококвалитетна и удобна кадифена ткаенина, кадифен се чувствува добро и не го повредува накитот; тесно се вклопува со изработката и е фиксиран со движење. Отстранлив дизајн : лесен за носење. Материјал : мдф + ткаенина. Дебел ленен раб : основната цевка е фиксирана и не паѓа.Единечна 1,5 КГ; стабилна, долготрајна и издржлива нараквица чиј внатрешен дијаметар е 5 СМ поголем од дијаметарот на тркалезната цевка.Висококвалитетна и удобна кадифена ткаенина, кадифен се чувствува добро и не го повредува накитот; тесно се вклопува со изработката и е фиксиран со движење.Отстранлив дизајн : лесен за носење.Материјал : мдф + ткаенина.Апликација : поставување на дисплеј на прозорецот За складирање Дома применлив простор : употреба на десктоп стока : чувајте разни обетки, прстени итн.Пакетот содржи : 1 накит дисплеј стојалишта : 1. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.2. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.(Продавајте ги само главните производи, а не другите производи)Забелешки : отстапувањето на боите може да се разликува поради различните поставки на мониторот, ве молиме љубезно разберете.

Избор на клиенти

Тимихаус Дрвена Кутија За Накит Оклоп Кабинет Складирање На Градите 5 Држач За Фиоки Екстра Голем Свеж
Тимихаус Дрвена Кутија За Накит Оклоп Кабинет Складирање На Градите 5 Држач За Фиоки Екстра Голем

1 Ормарот за накит има 5 фиоки за извлекување, 2 странични прегради и горна фиока 2 Вклучува брава со клуч �

DEN 2.33
Глобални Дистрибутери На Делови - 17-19 Г90 Свеж
Глобални Дистрибутери На Делови - 17-19 Г90

7513459 Одговара 1719 Г90 Компресор Нов Ги исполнува Или надминува Оем Спецификациите Изработени од квалитет

DEN 8919.68
Глобална Делови Дистрибутери - 20-21 Истражувач Свеж
Глобална Делови Дистрибутери - 20-21 Истражувач

7513503 Одговара 2021 Истражувач Компресор Нов Ги исполнува Или надминува Оем Спецификациите...

DEN 8437.60