ЛибертиСепл 7/8 Дрво шпорет на вратата на вратата, тркалезно стакло од стакло од стакло од јаже со голема густина

ЛибертиСепл 7/8 Дрво шпорет на вратата на вратата, тркалезно стакло од стакло од стакло од јаже со голема густина

DEN 496.00

Свеж

Достапно.

Бренд за снабдување со слобода, 7/8 "x 8" плетенка со висока густина фиберглас заптивка. Направено во САД. Разновиден, траен, силен, рејтинг 1000 степени F. Бренд за снабдување со слобода. Направено во САД. x 8 ft долга ролна - многу силна, верзија со висока густина. Одлично за мноштво апликации како што се печки од дрво, испарувачи на сируп од јавор (пан -заптивка), котли, скари, скара, печки и многу повеќе.

Избор на клиенти

DHDM Blowers Fan Wouden Camply Outdoor Manual Fireside Sarkecue полесни алатки за bellвони Свеж
DHDM Blowers Fan Wouden Camply Outdoor Manual Fireside Sarkecue полесни алатки за bellвони

Камините bellвони ќе помогнат во започнувањето на пожарот Едноставно посочете на огнот и пумпајте ја рач�

DEN 5376.00