Аексит М10 х Подлошки 20мм х 2мм Најлонски Рамни Изолациски Подлошки Кетс Разделувачи Надвор Од Рамни Подлошки Бели 100 ПАРЧИЊА

Аексит М10 х Подлошки 20мм х 2мм Најлонски Рамни Изолациски Подлошки Кетс Разделувачи Надвор Од Рамни Подлошки Бели 100 ПАРЧИЊА

DEN 157.28

Свеж

Достапно.

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : Најлон. Тежина : 50гр; Содржина На Пакетот : 100 (+/-2%)Компјутери х Рамен Мијалник. Дебелина : 2мм / 0,08"; Внатрешен Дијаметар : 10мм / 0,4". Надворешен Дијаметар : 20мм / 0,8"; квалитет : М10. Боја : . Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : Најлон. Тежина : 50гр; Содржина На Пакетот : 100 (+/-2%)Компјутери х Рамен Мијалник. Дебелина : 2мм / 0,08"; Внатрешен Дијаметар : 10мм / 0,4". Надворешен Дијаметар : 20мм / 0,8"; квалитет : М10. Боја : . Се користи за матичната плоча за да се спречи електричен краток од метал до метал контакт.Се вклопуваат за мајката одбор ќор-сокак да се користи завртка.Подлошките обично се користат за распределба на носивост на навојни завртки, завртки, навртки и рамномерно додека прицврстувачот е затегнат.Наменет за општа употреба под главата на завртка или навртка со цел да се обезбеди мазна носечка површина.

Избор на клиенти

1/4 одделение 8 САЕ Екстра Дебели Тешки Рамни Подлошки Жолт Цинк Модел - ФРФ-1476 Свеж
1/4 одделение 8 САЕ Екстра Дебели Тешки Рамни Подлошки Жолт Цинк Модел - ФРФ-1476

1 Торба Од 100 Парчиња 1 / 4 " одделение 8 ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ТЕШКИ Рамни Подлошки Внатрешен Дијаметар : 1 / 4 Надвор�

DEN 707.20
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973524852 524852 рамни подлошки, 5 Парче Свеж
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973524852 524852 рамни подлошки, 5 Парче

Дијаметар 1 : 15 / 8 инчи Дијаметар 2 : 33 / 4 инчи Дебелина : 3 / 16 инчи Материјал : челик Заврши : жолт цинк...

DEN 1.00
Глванер 50 парчиња М6 Рамни Подлошки Од Нерѓосувачки Челик, ДИН125А, Обична Завршница, 304 нерѓосувачки Челик 18-8 Свеж
Глванер 50 парчиња М6 Рамни Подлошки Од Нерѓосувачки Челик, ДИН125А, Обична Завршница, 304 нерѓосувачки Челик 18-8

Внатрешен Дијаметар : 6,6 мм ; Надворешен Дијаметар : 12мм; Дебелина : 1,6 мм Најчесто се користи за спречувањ�

DEN 135.20
Шим Рамен Мијалник-0.62 во. ПРОЕКТ 0.060 во. 1 во. Од-Челик Свеж
Шим Рамен Мијалник-0.62 во. ПРОЕКТ 0.060 во. 1 во. Од-Челик

Шим Рамен Мијалник0.62 Одличен Квалитет Обезбедено Е Задоволство Произведени со материјали со највисока

DEN 2.00
3/8 х 1 1/2 Подлошки За Браник / 316 Нерѓосувачки Челик/Надворешен Дијаметар: 1 1/2 / Опсег На Дебелина : .051 - .080 Свеж
3/8 х 1 1/2 Подлошки За Браник / 316 Нерѓосувачки Челик/Надворешен Дијаметар: 1 1/2 / Опсег На Дебелина : .051 - .080

Фендер Подлошки Се користи кога е потребна дополнителна голема површина на лежиштето 316 Нерѓосувачки Ч�

DEN 710.40
Рамни Подлошки Од Нерѓосувачки Челик 18-8, Целосен Асортиман Свеж
Рамни Подлошки Од Нерѓосувачки Челик 18-8, Целосен Асортиман

Нерѓосувачки Челик Рамен Подлошки изработени од 188 аустенитен нерѓосувачки челик главата на завртката.

DEN 747.20
1-1/2, ИД=1.625, ОД=3.5, Стандардни Рамни Подлошки, 304 Нерѓосувачки Челик , Бродови Бесплатно Во САД Свеж
1-1/2, ИД=1.625, ОД=3.5, Стандардни Рамни Подлошки, 304 Нерѓосувачки Челик , Бродови Бесплатно Во САД

11 / 2", ИД=1.625", ОД=3.5" Стандардни Рамни Подлошки нерѓосувачки челик_188 11 / 2", ИД=1.625", ОД=3.5" Стандардни Рамни По�

DEN 1468.80
Браник Подлошки 18-8 Нерѓосувачки Челик-1/2 x 1-1/2 Qty-250 Свеж
Браник Подлошки 18-8 Нерѓосувачки Челик-1/2 x 1-1/2 Qty-250

Овие подлошки се користат за да се спречи влечење и да се обезбеди поголема површина на лежиштето под пр

DEN 463.84
Резервен Пазар 234052600, П234052600 Рамен Мијалник Свеж
Резервен Пазар 234052600, П234052600 Рамен Мијалник

Вистински Оем Резервен Дел ОЕМ Рамен Мијалник Дел Број : 234052600, Стр 234052600 Можеби не вклучува оригинален п�

DEN 87.04
Бран Мијалник, Анти Бран Мијалник Во Собата За Автомобилската индустрија За Апарати За Морски) Свеж
Бран Мијалник, Анти Бран Мијалник Во Собата За Автомобилската индустрија За Апарати За Морски)

100% сосема нов и висок квалитет Пролетните подлошки можат да спречат автоматско олабавување на наврткат

DEN 1379.20
2 Слојни Гумени Подлошки Од Неопренови Засилени Со Најлон - 1 1/4 ОД Х 5/16 ИД Х 1/8 Дебелина 70 Дуро Свеж
Месинг Рамен Мијалник-5/16 Голема Количина-1.000 Свеж
Месинг Рамен Мијалник-5/16 Голема Количина-1.000

Рамен мијалник е тенок прстен со кружен надворешен дијаметар со централна дупка (внатрешен дијаметар) у

DEN 4752.16