Фотопро Статив со Тркалца, Доли, Преклопен, Прилагодлив, Камера, Видео Камера, Капацитет на Оптоварување 33,1 фунти, Снимање Во Студио, Огнено Тркало

Фотопро Статив со Тркалца, Доли, Преклопен, Прилагодлив, Камера, Видео Камера, Капацитет на Оптоварување 33,1 фунти, Снимање

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Преклопен статив доли за движење и движење фотографија во студиото. Можете да се префрлате помеѓу снимањето во секое време со заклучување на тркалата. Врвот на стативот се држи цврсто на место со стегање на крајот на стативот. За посебен вид семиња, можете да го користите посветениот затворач. Телескопските нозе во форма на распрскувач овозможуваат различни големини на стативи. Должина на складирање : 20,9 инчи (530 мм), Максимален Дијаметар на Ногата : 1,1 инчи (29 мм), Број На Нозе : 2 Нивоа, Тежина : 4,2 фунти (2,2 кг), Носивост : 33,1 фунти (15 кг), Компатибилна Ширина На Отворање : Мин. 24,4-Максимум 23,2 инчи (620 мм), Продолжена Должина на Ногата : 1,6 инчи (3 инчи (3 инчи (3 инчи (2222 инчи (370 мм) со торбичка за носење. Торбичка За Носење. Торбичка За Носење. ФОТОПРО ОГНЕНИТЕ ТРКАЛА е кукла со статив што ви овозможува слободно да го движите стативот хоризонтално со ротирачки и ротирачки тркала. Тркалата што се преклопуваат и тркалаат ви помагаат да се движите и да се движите во студиото можете исто така да ги заклучите тркалцата за да се префрлате помеѓу фиксно снимање во секое време. Врвот на стативот може да се обезбеди со стегање на стегачот. За посебен облик на куп, може да се користи со посветен затворач. Телескопските нозе во форма на распрскувач може да се прилагодат за да се сместат стативи со различна големина, а структурата на преклопување овозможува брзо и компактно складирање. Може да го држи вашиот статив за да не мора да оставате дополнителна опрема што веќе ја имате. ● Должина на складирање : 20,9 инчи (530 мм) ● Максимален Дијаметар на Ногата : 1,1 инчи (29 мм) ● број на нозе : 2 €Тежина : 4,9 килограми (2,2 кг). ● Капацитет на оптоварување : 33,1 килограми (15 кг). ● Компатибилна Ширина На Отворање На Ногата : Минимум 24,4 инчи ( 620 мм) - Максимум 37,0 инчи (940 мм) + Должина на Ногата Што Може Да Се Продолжи : Минимум 14,6 инчи (370 мм) - Максимум 23,2 инчи (590 мм) (Ширина на Продолжување : 8,7 инчи (220 мм) ● Додатоци : посветен случај.

Избор на клиенти

Едноставно Меки Памучни Кругови, Памук, Абсорбента И Текстура Памучни Влошки Се Без Влакненца, 100 Брои Свеж
Едноставно Меки Памучни Кругови, Памук, Абсорбента И Текстура Памучни Влошки Се Без Влакненца, 100 Брои

Едноставно, Меките Памучни Кругови се 100% чист, природен памук без влакненца Памучните влошки имаат уник

DEN 0.67
Замена на Глувчето / Глувци Тркала За Мајкрософт Дизајнер Bluetooth Глушец Свеж
Замена на Глувчето / Глувци Тркала За Мајкрософт Дизајнер Bluetooth Глушец

Производот е тркало на глувчето, не вклучуваат глувчето Расклопување на глувчето бара одредена количин

DEN 2.00
FisherМоторизирани Пипети Полнила/Диспензери, Модел: Powerpette Контролер Стандард; Боја: Розова Свеж
FisherМоторизирани Пипети Полнила/Диспензери, Модел: Powerpette Контролер Стандард; Боја: Розова

Компатибилен со стаклени или пластични пипети од 1 до 100мл Ултра лесен (нешто повеќе од 6 мл [173г]) и компак�

DEN 1318.40
Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија Свеж
Кингконг Рк Автомобил 1/12 Скала Советски ЗИС-150/КА10 4х2 Камион Со Комплет За Метална Шасија

Материјал : абс тврда пластика, Дрво, Алуминиумска Легура+Легура На Цинк Точна реплика на камионот со це�

DEN 3.00
Бебе девојче бањарки миење на слатка слатка качулка облека девојки од бода од бода мека памучна ултра апсорпција Свеж
АПЦ РБЦ17 Замена На Батеријата кертриџ 17 Свеж
АПЦ РБЦ17 Замена На Батеријата кертриџ 17

ЗА ПРОЗОРЦИ дома и мали бизниси кои поддржуваат компјутери и мрежни системи Загарантирана компатибилн�

DEN 377.76
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини Свеж
Базивакс Оригинална Мешавина-Леано Железо И Јаглероден Челик Зачини

Оригиналното Зачинување од Леано Железо базивакс Е направено од Масло Од Канола, Масло од Семе од Грозј�

DEN 2.00
Касети Со Мастило BeOne T126 Повторно Произведени Замена За Epson 126 3-Пакет За Употреба со Работна Сила 60 435 520 545 630 Свеж
Касети Со Мастило BeOne T126 Повторно Произведени Замена За Epson 126 3-Пакет За Употреба со Работна Сила 60 435 520 545 630

Едноставна инсталација, јасно и јасни печатење Без избледување на печатењето, истекување на мастило ил�

DEN 0.67
Линеман Сад Црвена Линија Знаме Пелена Торба Ранец Голем Капацитет Рамо Торба Водоотпорен Патување Мама Торба Свеж
3 € Стоматолошки Телескопски Клешти Дијамант Обложени 15 см конус држи Круна Клешти Ортодонција Свеж
3 € Стоматолошки Телескопски Клешти Дијамант Обложени 15 см конус држи Круна Клешти Ортодонција

Произведени од аиси 420 германски нерѓосувачки челик Производот Е Во Согласност СО ИСО 9001, Ознака За Квал

DEN 1243.20
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК Свеж
Серолошка Пипета: 2 Мл Капацитет, Полистирен, За Испорака, 800 ПК

Точка : Серолошки Пипета Тип : Серолошки Пипет Рефус Капацитет : 2 мл Дипломирање Опсег : .Од 6 до 2,0 мл...

DEN 3.33
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за висина, сина виолетова шема на скала на риба сирена Свеж
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за висина, сина виолетова шема на скала на риба сирена

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 1486.40