Липер Меѓународна Цреша Заврши Брановиден Раб Чинии За Сервирање Овошје или Салати, Мат, Мали, 7,5 х 7,25 х 3, Комплет од 4 Чинии

Липер Меѓународна Цреша Заврши Брановиден Раб Чинии За Сервирање Овошје или Салати, Мат, Мали, 7,5 х 7,25 х 3, Комплет од 4

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Убаво обликувани чинии со бран раб. Индивидуалните чинии се убави како чинии за сервирање овошје и салати. Обоени со храна-безбедна, длабока, богата цреша боја, која го надополнува секој декор. Направено од издржливо и гумено дрво за кое лесно се грижи - само за Миење Раце. Комплет од 4 мали чинии за брановидни рабови од цреша-секоја мерка : 7 1/2 "х 7 1/4 "х 3". Липер Интернешнл обезбедува исклучително ценети предмети за кујната, домот, канцеларијата и детската игротека. Познат по својата функционалност и убавина, секој од нашите производи е индивидуално изработен од најквалитетни материјали. Овие уникатни чинии се направени од издржливо и гумено дрво, обоено со темна цреша боја безбедна за храна, која е совршена за секој декор. Користете ги за чување овошје, послужување салати или само за украсување околу вашиот дом. Рачно миење со благ сапун и ладна вода. Не впивајте. Не ставајте во машина за миење садови, микробранова печка или фрижидер. Екстремните промени во температурата ќе предизвикаат пукање на материјалот со текот на времето. Исушете темелно. Повремената употреба на минерално масло одвнатре ќе помогне да се одржи неговиот изглед. Сите Наши Чинии За Завршна Обработка На Цреша се направени од Гумено Дрво одгледувано на одржливо управувани и собрани насади. Светлите тонови на цреша носат топлина на секоја маса и убаво контрастираат со темните површини. Нашите обоени чинии Со Багрем се далеку најпопуларни и изгледаат одлично во многу домови. Нашиот Багрем е одржливо изворен од управувани шуми. Сите Наши Чинии За Завршна Обработка на Орев се направени од Гумено Дрво одгледувано на одржливо управувани и собрани насади. Богатата, темна завршница од орев додава модерна елеганција на секоја маса. Рустикален е тренд кој стана стил. Сега има простор за раб на кора во речиси секој стил на украсување на домот. Проверете ги сите различни производи Од Кора Од Багрем што ги имаме-многумина се популарни за поставките за свадбена маса! Нашиот Багрем е одржливо изворен од управувани шуми.

Избор на клиенти

Ј-кујни Комплет од 2 Дрвени 4,2 инчи Вшмукување Сад Црн / DX Јазол Свеж
Ј-кујни Комплет од 2 Дрвени 4,2 инчи Вшмукување Сад Црн / DX Јазол

Материјал : Дрво Земја На Производство : Јапонија Јапонскиот модерен лак создава мирна атмосфера за ваш�

DEN 2.33
Кал Пита Мермер Чинии На Послужавник Во собата, одбор 4 3/4 х 15 1/2, ЦРНА Свеж
Кал Пита Мермер Чинии На Послужавник Во собата, одбор 4 3/4 х 15 1/2, ЦРНА

5парче во собата Манго дрво лопатка одбор Доаѓа со три мермерни чаши за натопи и месинг завршена лажица..

DEN 2.67
Комплет од 2 Тапервер Смиџети Ситни Мини Чинии Со Богатство Во Зелена И Сина Боја Свеж
Комплет од 2 Тапервер Смиџети Ситни Мини Чинии Со Богатство Во Зелена И Сина Боја

Комплет од 2 Тапервер Смиџети Ситни Мини Чинии Со Богатство Во Зелена и Сина Боја Малите Чинии За Смидге�

DEN 1.00
Орев Кинески Сад И Сад Постави Јадење Постави Домаќинство Керамички Прибор Свеж
Орев Кинески Сад И Сад Постави Јадење Постави Домаќинство Керамички Прибор

Целосната форма на садот и внимателен дизајн на двојните уши обезбедуваат долготрајна изолација и свеж

DEN 324.64
Санвалса За Еднократна Употреба Тврд Хартиен Сад 180 Средно Беж Свеж
Санвалса За Еднократна Употреба Тврд Хартиен Сад 180 Средно Беж

100 ПРИРОДНИ овој производ ha n plastivo wa поставата ar микробранова печка замрзнување на ca б употреба за бот hovan

DEN 3.33
Готвач Занает Класичен Салса Сад Во Собата, 12 унца, Сина/Тен Свеж
Готвач Занает Класичен Салса Сад Во Собата, 12 унца, Сина/Тен

Доаѓа со четири 12 мл чинии Одлично за гуакамоле, салса и други натопи Одличен додаток на секое дружење Б�

DEN 159.84
Дауан Рамен Сад Во Собата, Јапонски Рамен Тестенини Чинии Со Стапчиња за Јадење И Лажици, 20 Унца Длабоко Фо Сад, Машина за Свеж Попустот