Кујт Загреана Шина За Пешкири, Електричен Грејач За Крпи Со Горната Полица, Решетка За Сушење Бања Од Нерѓосувачки Челик Од Ѕид, Интелигентна Константна Температур

Кујт Загреана Шина За Пешкири, Електричен Грејач За Крпи Со Горната Полица, Решетка За Сушење Бања Од Нерѓосувачки Челик Од

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Дизајнот На Загреаниот Ѕид За Пешкири Го Максимизира Просторот На Вашиот Под, Додека Виси Крпи, Облека Итн., Целото Сушење Рамномерно Се Загрева. Тоа не е Само Совршен Грејач За Крпи, Туку И Прекрасна Декорација на Бањата. Потоплите Пешкири Нудат Брза Рамномерно Распоредена И Ефикасна Топлина За Топлина, Изработена од Издржлив Нерѓосувачки Челик, Лесна За Чистење и Нема Проблеми Со ' Рѓосување, Овој Грејач За Крпи Лесно се Чисти со Мека Сува Крпа кога Потоплото пешкир е Ладно. Грејачот За Крпи Користи 3+3 решетки За Рамномерно Распределување На Топлината, Можете Да Ставите Повеќе Предмети Одеднаш, Горната Полица Носи Многу Поголема Погодност При Поставување На Предмети за Складирање, Крпите и Написот Се Исто Така Лесно Достапни. Два Методи За Инсталација (1) Вметнете : Кабелот за Напојување со Приклучок се Протега од Задниот дел на Вертикалната Цевка. (2) Тврди Жици : Кабелот За Напојување Е Директно Скриен на Ѕидот преку Стапалата и Заградите. Лесен за Инсталирање и Употреба. Ип55 Водоотпорен Одделение, Водоотпорен Прекинувач Безбеден и Сигурен. откако ќе Го вклучите Затоплувачот За Крпи, само 3 Минути За Да Ја Достигнете Поставената Оптимална Температура од 45-55€, Нема Да Ја Прегрее Топлинската Цевка, Ниту Ќе Ги Изгори Крпата и Облеката. Име на производ : Загреан Пешкир Од Нерѓосувачки Челик Железничка Шина : Светло Злато/Четкано Злато Материјал : Нерѓосувачки Челик Големина На Производот : 480*600*231 Mm Voltage : 110v-240vwwarterproof Рејтинг : Ip55 Frequency : 50hzconstant Температура : 45w~55é Време На Греење : 3 Min Function : Крпа За Брзо Сушење Облекакористи : Кујна, Бања, Спална Соба, Хотел, Итн.Стил : Едноставен Метод За Инсталација Со Еден Клуч : Перфорирано Закачување На Ѕид.

Избор на клиенти

DLOETT Црна Countertop Пешкир Решетката Нерѓосувачки Челик Дома Бања Стои Пешкир Бар Свеж
DLOETT Црна Countertop Пешкир Решетката Нерѓосувачки Челик Дома Бања Стои Пешкир Бар

Лесно за избор и поставување Севкупен материјал од нерѓосувачки челик / издржлив / не е лесен за ' рѓа П

DEN 4007.52
ОМУНС Сите Бронзени Решетки За Крпи Задебелување Двопол Пешкир Бар Бања Полици Бања Издолжена/90см Свеж
ОМУНС Сите Бронзени Решетки За Крпи Задебелување Двопол Пешкир Бар Бања Полици Бања Издолжена/90см

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

DEN 1649.60
СЕ ПРАШУВАМ ЈАС ПРЕДВОДЕНА Индукција Лесен Држач За Крпи Без Дупчење 1/2 Прачка Крпи Бања Полица Бања Додатоци Свеж