Секступоле Лична Вакуумска Терапија Машина 2023 Најнова Верзија Пренослив Вакуум Машина За Вендузи Масажер за Тело со 6 Вакуумски Вшмукувачки Чаши

Секступоле Лична Вакуумска Терапија Машина 2023 Најнова Верзија Пренослив Вакуум Машина За Вендузи Масажер за Тело со 6 Вакуумски

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

? ??????????? ??????? ???? ???? ????? - Кога носите тесни здолништа или фармерки за излегување на состанок, дали се чувствувате незадоволни од обликот на вашето тело, но не можете да смислите начин како да го решите овој проблем? Можеби Нашата Машина За Вакуумска Терапија Со Секступол може лесно да ви помогне. Направете го вашето тело покомпактно и полно за најкратко време. Бидете сигурни. ? ???? ?? ??? - Без разлика дали ќе го купите за домашна употреба или бизнис СО ББЛ, дури и ако никогаш не сте користеле ваков вид машина за вакуумска терапија, можете брзо да започнете за една минута. Лцд-екранот ве тера јасно да ги видите сите копчиња за функција, па дури и јачината на вшмукување на машината. И дизајнот на екранот на допир ве тера брзо да поставите работно време и интензитет на вшмукување со прстот. ?Покрај тоа, нашата машина за вакуумска терапија е опремена и со упатства на шпански!. ? ????? ?????? ??? ???????? - Различна од другите вакуумски машини за вендузи, нашата машина е висока само колку конзерва Кока Кола. Нема да зазема многу простор дури и на вашата комода. Толку е мал што лесно можете да го ставите во куферот за да патувате со вас. Повеќе не треба да се грижите дека ненадејното патување ќе го наруши вашиот план за кревање тело!. ? ???? ???? ????? ??? ???? - Ако одите во салонот за убавина за да го подигнете телото, можеби ќе треба да платите 100 долари за секоја сесија, а потребни ви се 6-10 сесии за да го добиете посакуваниот ефект. Но, машината за вакуумска терапија дефинитивно вреди повеќе. Повеќе не треба да поминувате многу време на пат, туку да уживате во искуството за кревање тело дома. ? ??????? ????? ????? ??????? - Ние обезбедуваме бесплатни приноси и наплата во рок од 30 дена и едногодишна гаранција. Ако производот што го купивте е" без вшмукување", ве молиме контактирајте не прво преку порака и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Кога сакате да ја зголемите јачината на вшмукување на машината за вакуумска терапија, повеќе не треба да го прилагодувате нивото на јачина по ниво како и другите машини. Можете брзо да ја прилагодите јачината со кликнување на бројот над барометарот. Ова ќе ви заштеди многу време!.

Избор на клиенти

AKFRIEXCQ CANISTER VACUUM CLEADERS VACUUM CLEAND HANDHELD Stick VACUUM CLESS CLECOR COLLECTOR ДАСТ Свеж
AKFRIEXCQ CANISTER VACUUM CLEADERS VACUUM CLEAND HANDHELD Stick VACUUM CLESS CLECOR COLLECTOR ДАСТ

Лесен и лесен за употреба правосмукалка што може лесно да се ослободи насекаде во домот, и може лесно да

DEN 2.33
Безжичен автомобил hoover за 19000 pa безжичен рачен моќен циклон hoover полнење безжичен воздух прашина влажно Свеж
Безжичен автомобил hoover за 19000 pa безжичен рачен моќен циклон hoover полнење безжичен воздух прашина влажно

★ Компатибилен за 19000pa ★ Деликатна и деликатна за да одговара на вашата опрема ★ Изградени и тестирани

DEN 784.00
BestCH AC / DC Адаптер За Нечистотија Ѓаволот Моќ Флекс BD20045 ЦРВЕН BD20045RED PowerFlex 2-Во-1 Рака Вац Стап Почиста 12v Свеж
BestCH AC / DC Адаптер За Нечистотија Ѓаволот Моќ Флекс BD20045 ЦРВЕН BD20045RED PowerFlex 2-Во-1 Рака Вац Стап Почиста 12v

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

DEN 120.00
Премиум Дисон V8 Моторхед Потекло Свеж
Премиум Дисон V8 Моторхед Потекло

Силно вшмукување За разноврсно чистење Дизајнирано за секојдневно, брзо чистење Силно вшмукување и лес

DEN 2.33