Тервере Беа Пондерирани Елеци Унисекс Маскирни Пондерирани Елеци Удобни Под Кошулата За Боксерски Тренинг Фитнес Тегови Со Влошки За Рамо Опција

Тервере Беа Пондерирани Елеци Унисекс Маскирни Пондерирани Елеци Удобни Под Кошулата За Боксерски Тренинг Фитнес Тегови Со Влошки

DEN 964.80

Свеж

Достапно.

Дизајниран со проширување на рамото, удобен за носење, изработен од мека најлонска ткаенина за задебелување со висока густина, која е издржлива, отпорна на абење, дише. Опис на производот : Прилагодлив Пондериран Елек, за додавање отпорност на рутините за вежбање,ви Помага да ја зголемите силата и брзината, да изгубите тежина и да добиете брзина и моќ. ЗАБЕЛЕШКА : Ова е празна тежина елек, не се вклучени челична плоча или песок. Материјал : Изработена од ткаенина за задебелување со висока густина, издржлива за употреба, О : Камуфлажа;Б : оксфордска ткаенина;В : крпа за Нуркање;Д : Мрежа. Удобно : Дизајниран Со проширување на рамото, удобен за носење ,дише, мек и еластичен, идеален за сите љубители на спортот. Идеален како дополнителен отпор за секој тренинг со телесна тежина; куки за Сидро дизајнирани за обука за трчање со падобран; Вклучува рефлектирачки ленти за лесна видливост доколку се користат за време на одење или трчање. Толкување на бојата : А : Маскирна ткаенина; Б : Ткаенина Од оксфорд; В : ткаенина за ткаенина за Нуркање; Д : мрежеста ткаенина. Овој елек со тежина опремен со вежба е достапен во една големина за возрасни и тинејџери,мажи и жени. Отежнатите елеци помагаат да се подобри состојбата на срцето и силата на телото,давајќи ви поголема моќ, брзина и флексибилност. Совети : 1. Бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор. 2. Ве молиме дозволете мерење на отстапување поради рачно мерење. Список за пакување : Пондериран елек х 1.

Избор на клиенти

WeightVest.com 30 Фунти В-МАКС Кошарка Свеж
WeightVest.com 30 Фунти В-МАКС Кошарка

ВМакс пондерираните елеци се докажани во текот на 25 години Помага да се зголеми вашиот вертикален скок �

DEN 2799.84
ПЕТАК ОПРЕМА Пондерирани елек &засилувач; Тежини Елек Плочи за Мажи &засилувач; Жените Тренингот Свеж
ПЕТАК ОПРЕМА Пондерирани елек &засилувач; Тежини Елек Плочи за Мажи &засилувач; Жените Тренингот

* Изработена ОД Најлонска ткаенина ОД 600Д, издржлива и супериорна конструкција што може да издржи долгог

DEN 545.60
Маливо Женски Дуксер Моден Дуксер Печатење Животни Блузи Со Пуловер Со Долги Ракави Врвови 002 Виолетова Свеж
Маливо Женски Дуксер Моден Дуксер Печатење Животни Блузи Со Пуловер Со Долги Ракави Врвови 002 Виолетова

95" должина : 70см / 27 ? IEason Store ќе се ажурира со претстојната сезона за да се сретне со трендовски, а потоа ќе

DEN 1483.20
Вкрстен101 Прилагодлив Маскирен Пондериран Елек со Влошки за Рамо, 50 фунти Свеж
Вкрстен101 Прилагодлив Маскирен Пондериран Елек со Влошки за Рамо, 50 фунти

Секој предмети доаѓа со тегови вклучени Тежините може да се отстранат во сите модели Една големина најм

DEN 3.33
Нула Пондериран Елек, Прилагодлив Вежба Пондериран Елек За Тренингот Фитнес Отпор Тренинг Бокс Свеж
Нула Пондериран Елек, Прилагодлив Вежба Пондериран Елек За Тренингот Фитнес Отпор Тренинг Бокс

ПОНДЕРИРАН ЕЛЕК : Зголемете ја отпорноста на тренинзите со прилагодливиот фитнес елек за сила, нашите п�

DEN 2.67
Cati Multicurveatesономски Тежински Плочи 3,75/5,75 LB/ 8,75/13,75 LB Пар За Тактички Пондериран Елек, Тренинг За Сила, Трчање, Свеж
Cati Multicurveatesономски Тежински Плочи 3,75/5,75 LB/ 8,75/13,75 LB Пар За Тактички Пондериран Елек, Тренинг За Сила, Трчање,

Барате начин да ја засилите вашата фитнес рутина или да ја подигнете тактичката обука на следното ниво?

DEN 3.33