ИФСДХ Таблет Стојат Алуминиум Прилагодливи Агол/Висина Држач За Преклопување Мобилни Телефони Книги Раце Слободен Заградата

ИФСДХ Таблет Стојат Алуминиум Прилагодливи Агол/Висина Држач За Преклопување Мобилни Телефони Книги Раце Слободен Заградата

DEN 4139.52

Свеж

Достапно.

Прилагодлив агол на гледање : држачот за прилагодување на висината може да постигне најдобар агол на гледање и позиционирање. Ergономски дизајн : Лесно подигнете ја висината на таблетот/мобилниот телефон/книга за да добиете најудобна позиција за гледање. Мултифункционален : многу погоден за гледање, читање, играње итн. Многу погоден за кујна, канцеларија, спална соба, бања, дневна соба, работилница, па дури и во автомобил. Стабилен и цврст : држачот е изработен од целосно алуминиумски материјал. Прилагодлив агол на гледање : држачот за прилагодување на висината може да постигне најдобар агол на гледање и позиционирање. Ergономски дизајн : Лесно подигнете ја висината на таблетот/мобилниот телефон/книга за да добиете најудобна позиција за гледање. Мултифункционален : многу погоден за гледање, читање, играње итн. Многу погоден за кујна, канцеларија, спална соба, бања, дневна соба, работилница, па дури и во автомобил. Стабилен и цврст : држачот е изработен од целосно алуминиумски материјал. Прилагодлив агол на гледање : држачот за прилагодување на висината може да постигне најдобар агол на гледање и позиционирање.Ergономски дизајн : Лесно подигнете ја висината на таблетот/мобилниот телефон/книга за да добиете најудобна позиција за гледање.Мултифункционален : многу погоден за гледање, читање, играње итн.Многу погоден за кујна, канцеларија, спална соба, бања, дневна соба, работилница, па дури и во автомобил.Стабилен и цврст : држачот е изработен од целосно алуминиумски материјал.Тип : Прилагодлив алуминиумски таблет компјутерски материјал : алуминиумска легура карактеристики : Прилагодлив агол на гледање/висина.Преклопување : дакористете : Поддржете 4-11 инчни мобилни телефони и таблети.Вклучен пакет : 1 x таблет КОМПЈУТЕР стенд-биро Отстранлив Дигитален Кревач За Домашна Канцеларија.

Избор на клиенти

Навитех Во Монтирање На Триење На Контролната Табла На Автомобилот-Компатибилен Со ТАБЛЕТОТ ПРИТОМ Андроид 8 инчи Свеж
Навитех Во Монтирање На Триење На Контролната Табла На Автомобилот Компатибилен Со Таблетот Huawei MediaPad M2 8 Свеж
Навитех Во Монтирање На Триење На Контролната Табла На Автомобилот Компатибилен Со Таблетот Huawei MediaPad M2 8

Вградена пролетна брава за брзо ослободување Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречу�

DEN 443.20
Акрилен Држач За Таблети камехам, Јасен Држач за ipad, Компатибилен Со ipad, ipad Pro 12.9, 11, 10.5, 9.7, Ipad Air, ipad Mini, Свеж
Акрилен Држач За Таблети камехам, Јасен Држач за ipad, Компатибилен Со ipad, ipad Pro 12.9, 11, 10.5, 9.7, Ipad Air, ipad Mini,

Погоден за употреба во канцеларија, кујна, дневна соба, спална соба и други места, целосно опуштете ги ра

DEN 3.33
Држач за боксови И Монтирање Компатибилен Со Samsung Galaxy Book3 360-Џебен Алуминиумски Држач 3-во-1, Пренослив, Повеќеаголен Свеж
Мјвдп Таблет Штанд Биро Столб 360 Ротација Мулти-Агол Висина Прилагодлив Преклопен Таблет Лаптоп Свеж
Мјвдп Таблет Штанд Биро Столб 360 Ротација Мулти-Агол Висина Прилагодлив Преклопен Таблет Лаптоп

Ротирачки и ergономски Овој држач за таблети има оска што може да се ротира 360° прикачена на основата што �

DEN 2.33
ИНСЕ НАСПРОТИ 5 Метален Држач За Складирање С10 Свеж
ИНСЕ НАСПРОТИ 5 Метален Држач За Складирање С10

●Компатибилен Со Dyson Models Q За Dyson V8 Серија / V7 Серија / V6 Серија / Dc59 Серија / DC58 Ве молиме потврдете го ваш

DEN 2.33
Апликации2кар Вшмукување Чаша Држач За Телефон Со Држач За Чаши Држач За Таблети Свеж Попустот
Апликации2кар Вшмукување Чаша Држач За Телефон Со Држач За Чаши Држач За Таблети

Супер Леплива Вшмукувачка ЧашаОпремена со силна леплива подлога за гел, држачот на телефонот за вшмуку�

DEN 639.36
Држач за Таблети хагибис Прилагодлив Држач За Висина На Преклопување Алуминиумска Легура За iPad Pro 9.7, 10.5, 12.9 Air Mini, Свеж
Тобу Велосипед Мини Држач За Таблети Универзален Прилагодлив Држач За Велосипеди за Монтирање за 7ин-11ин 15х14х8см Свеж
Навитех Во Автомобил Пренослив Држач За Глава На Таблети Компатибилен Со ЧУВА Хи9 Воздух 10.1 Таблет Свеж
Навитех Во Автомобил Пренослив Држач За Глава На Таблети Компатибилен Со ЧУВА Хи9 Воздух 10.1 Таблет

Планината за проширување е поставена за крајно задоволство од гледањето идеално за гледање на задните �

DEN 319.84
UXZDX CUJUX Држач За Таблети Прилагодлив Држач За Преклопување За Држач За Работна Површина Од Алуминиумска Легура Свеж
Навитех Во Монтирање На Триење На Контролната Табла На Автомобилот Компатибилен Со Табулаторот Леново П11 11 Таблет Свеж